Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod Samarda mi je najjace koliko puta padne u toku utakmice, onolika mrcina a pada kao Jankovic

    Comment


    • Lik je bas slab u glavi a kod nas je valjda normalno da ne dobijas platu



      http://www.telegraf.rs/sport/showtim...i-grobare-foto
      Last edited by Indigo; 15-11-17, 13:24.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment




      • evo mene sramota
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Zakazao vaš predsednik O stoja KZŠ za 16.00 časova (ako ne grešim) ili je Samardo biivši li Mutinjo...a možda i Zagor budući?
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Zakazao vaš predsednik O stoja KZŠ za 16.00 časova (ako ne grešim) ili je Samardo biivši li Mutinjo...a možda i Zagor budući?
            Dace Bog sva 3.
            sigpic

            Comment


            • Zagorac tri godine u Partizanu!

              Rade Zagorac novi je košarkaš Partizana i sa ‘crno-belima’ će potpisati trogodišnji ugovor, potvrđeno je za B92.
              Izvor: B92 sreda, 15.11.2017. | 15:19

              Zagorac će biti predstavljen na vanrednoj konferenciji za medije na stadionu u Humskoj 1, od 16.30.

              Uskoro opširnije...
              Evo proverena GTR redakcija ima ekskluzivitet
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Predstavljaju Zagorca, Samjuelsu bi morali puno da isplate za raskid, a Muta ostaje.

                Comment


                • Potpisao je izgleda Zagorac,a ovo ostalo cisto sumnjam da ce desiti,Muta i Samardo da odlete

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Rekoh ti kako ćete da prođete u Eurocupu, i kao što pričam ovim mojima, ako ne znaš kako i šta - prepiši. Najveći vam je problem trener i ja bih se tu opredelio za nekog mladog trenera i pružio mu punu podršku u prvoj sezoni. Imate i neke igrače vrlo skromne kao što su Gavrilović i Tomić, njih bih gledao da se što pre ratosiljam, a Stevanovića bih pustio da igra više. Pecarskom se čini medveđa usluga time što ga navijači prerano kuju u zvezde. Mislim, nije neki problem da pogodiš dva ili tri puta u utakmici u kojoj je vidljivo da se tvoja ekipa predala maltene na samom početku. U suprotnom, sezona će vam biti vrlo izvesna u pogledu rezultata.
                    Nije da sam iznenadjen porazom, koliko time da se tankuje Evrokup i generalno kakav postoji pristup prema tom takmicenju i kakvo zalaganje na terenu. Da nismo pobedili Bilbao, sinocni rezultat bi bio irelevantan. Postoji sansa za top16 i ti krenes sa tankovanjem, da igraci napreduju i da se prodaju za nekoliko 1000k evra vise na kraju sezone i ti odbacujes tu mogucnost zbog domaceg takmicenja gde ti je maksimum polufinale.

                    Bozic ma kakve god da nam je rezultate doneo, nisam ga pljuvao a kad smo zaredjali sa porazima ipak sam smatrao da je bolja stvar da ode jer je bilo jasno da je izgubio svlacionicu i da je bila potrebna promena. Sada vec bas pizdim sto Muta je i dalje trener i sto sa njim nema perspektive. Svako pljuvanje po njemu je opravdano, sa druge strane i Samardo je kancer.

                    Comment


                    • potpisao, ni na jednu, ni na dve nego na tri godine. sa ozbiljnim trenerom ova ekipa gadja finale ABA lige.

                      Comment


                      • Originally posted by NateHuffman View Post
                        potpisao, ni na jednu, ni na dve nego na tri godine. sa ozbiljnim trenerom ova ekipa gadja finale ABA lige.
                        Ako ova ekipa dobaci dalje od polufinala ja bataljujem pracenje kosarke jer nemam pojma o njoj

                        Comment


                        • Bice to veliki udarac kako za sam basket tako i za fanove sirom sveta.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Kako se nema para u Partizanu. I Partizan svog Luku Drcu dobija.

                            Sirotinjo i bogu si teska.

                            Comment


                            • Originally posted by Gudura View Post
                              Ako ova ekipa dobaci dalje od polufinala ja bataljujem pracenje kosarke jer nemam pojma o njoj
                              Napisao covek sa ozbiljnim trenerom, naravno da Partizan nece u narednih nekoliko godina da dobaci dalje od polufinala jer treba da se poklope ozbiljan trener i veci budzet.To barem ne u sledece dve godine. Ovo drugo je ostvarljivo, dok je prva stavka lutrija i vece su sanse da dovedes coveka koji nije doraso izazovu tj ne prati kvalitet ekipe.

                              Comment


                              • Originally posted by NateHuffman View Post
                                potpisao, ni na jednu, ni na dve nego na tri godine. sa ozbiljnim trenerom ova ekipa gadja finale ABA lige.
                                ??? Ja cuh da nije potpisao, ali da se pregovara...
                                Imali su KZS, mozda su objavili da jeste potpisao

                                Comment

                                Working...
                                X