Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    Darivali ste vi za mladu dosta zlatnika. . Tek će se čuti. . . Ali sto kaže naš narod. . Gde ima,tu se i prosipa!
    Vise vas je kostala deva Alimpija za jednu godinu, no sve ove nase mlade.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Presipalo se itekako iz njihove kase. Sve se grabilo šakom i kapom. Dovodili igrači (čitaj Rakićević) samo da ne bi završili kod komšija. Po cenu da postane i čistač patika u timu.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Presipalo se itekako iz njihove kase. Sve se grabilo šakom i kapom. Dovodili igrači (čitaj Rakićević) samo da ne bi završili kod komšija. Po cenu da postane i čistač patika u timu.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        A otkud vama keš da dajete kao narukvicu?
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment




        • Kraaaalju...

          Odakle Nikoli Pekoviću 10 hiljada u kešu...
          Pa on toliko daje pevaljkama kad izađe na cajke.
          Ne misliš valjda da im u sise gura kartice...

          Comment


          • Pa čini mi se da Peković baš nešto i nije bio raspoložen da vam sipa kintu koju je zaradio, ali moguće je... a opet kada pogledamo to je nelegalan način poslovanja i njemu sigurno advokat to ne bi dozvolio jer je kažnjivo, kako za pojedinca tako i za udruženje građana.
            Priča se da je kum bruderov neko mudo kod vas u klubu i da zato limar može da se bahati, da li je to istina?
            PS: ja nisam postavio pitanje odakle Pekoviću, on je svoje pare pošteno zaradio...već odakle Partizanu koji je tada bio u blokadi (čini mi se)
            Last edited by nebitan; 30-06-18, 19:02.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Peković ni centa svog novca nije dao, jer on nije bio vlasnik kluba. Iste priče decenijama, kako vam ne dosadi.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Koji odgovor je dovoljno dobar za vas da prestane ova diskusija? Evo ja ću da priznam sve, samo stanite više, ako Boga znate. Evo Ganac, šta treba da napišem pa da ti kažeš "tako je, konačno neko da prizna, to je to, samo cepajte" ili cete da smarate svaki dan "odakle vam pare bla bla, ko vam je u upravi kme, kako ste doveli ovog, kako onog"?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Koji odgovor je dovoljno dobar za vas da prestane ova diskusija? Evo ja ću da priznam sve, sano stanite više, ako Boga znate. Evo Ganac, šta treba da napišem pa da ti kažeš "tako je, konačno neko da prizna, to je to, samo cepajte" ili cete da smarate svaki dan "odakle vam pare bla bla, ko vam je u upravi kme, kako ste doveli ovog, kako onog"?
                  Pitanje je potpuno legitimno jer ste bili u blokadi i to što je učinjeno jeste kriminalna radnja. Ne treba ti ništa da napišeš jer ja tebe nisam ni pomenuo već sam citirao Ružnog.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Pa kršili smo zakon.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Partizan su vodili bivši košarkaši tog kluba, za razliku od ostalih koje su vodili političari. Bivši asovi su učestvovali u mnogim transferima tako što su davali svoj novac, a posle, kada novac od prodaje igrača/sponzora/nagrada dođe, oni dobiju nazad novce. Divac i Danilović su onomad u klub uneli milionče. Nikola je platio Rakićeviću. Pre nekog vremena i Pavlović pomogao. Divac je, sećamo se, dao pare za Tepića kada je ovaj dolazio u Partizan (bila neka suma + Paunić za njega).
                      Dobiće oni svoje novce nazad, nije Partizan nikoga prevario.
                      Tako to ide kada nemaš generalnog sponzora.
                      Nema para, ali srce puno.

                      Comment


                      • Pitam se sto je institucija propala kad ste takve uspehe pravili bez para... Sta evropskog velikana sprecava da ponovi uspeh? Para nema, nije ih bilo ni tada.
                        Last edited by Antona; 30-06-18, 19:35.

                        Comment


                        • Gde propali. Čim nismo izvršili fuzionisanje ili ti zamrzli se znači da bitišemo, ne baš na zdravim nogama, ali dovoljno da predstavljamo pretnju komšiki [emoji16]

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Braco Grobari, ugostimo lepo komsije, vidite da ih je muka naterala: ni trenera, ni tima, ni strucnog staba, ni saopstenja od Mesije Choa....
                            Do duse, nije im prvi put - no se lako zaboravi posle 2-3 godine relativnog uspeha.
                            Ono sto mi imamo - oni nece nikad.
                            Last edited by kronostime; 30-06-18, 19:32.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Treba širiti pozitivan vajb i gajiti dobrosusedske odnose. Ne možemo mi jedni bez drugih hteli priznati ili ne. Zato nazdravimo 🥂 i peckamo se do nekih novih ratova i borbi.
                              Front još uvek nije otvoren [emoji16]

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Pitam se sto je institucija propala kad ste takve uspehe pravili bez para... Sta evropskog velikana sprecava da ponovi uspeh? Para nema, nije ih bilo ni tada.
                                E jbg, ne znaš?
                                Pa sada još više nema para, pre su imali trezor otvoren, sada samo partijsku kasu.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X