Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Ako pobede Cibonu sledece nedelje, moci ce da se razmislja o cetvrtom mestu.Inace raspored mnogo zajeban u sledecih nekoliko nedelja.Cibona, Zvezda, Mega, Olimpija, Buducnost, Cedevita.Ja tu vidim jedino sigurnu pobedu protiv Olimpije kuci.Male su sanse da cemo da dobijemo Cewdevitu i Zvezdu kuci, a nista bolje da cemo da slavimo na ovim jacim gostovanjima.Bice neki skor 4:7 ili 5:6.

    Imamo losijeg trenera, a jacu ekipu u odnosu na proslu sezonu koja bi kod Dzikare mnogo bolje funkcionisala i skor bi naravno bio bolji.Mozda bez poraza.
    Da, ako se dobije Cibona u Zagrebu veliki korak je napravljen. Pa ne znam ja cenim Mutu ma šta o njemu pričali ljudi iako je činjenica da je najbolje dane prošao ali čovek je deo i stručnog štaba reprenzentacije dugi niz godina i to ne moze da se ne ceni. Bolja vam je ekipa nego prošle godine, osim Hecera ostali ameri bez vredjanja su vam bili tanki. Plus, ono što ovu ekipu čini jačom je energija , Novica koji podize igrače pa i neki prosečni uspevaju da daju više od maksimuma, ranije sam poredio Kešelja sa njim to sam ja očekivao od njega u Zvezdi ali nazalost nebo i zemlja. Novica svojoj ekipi mnogo više doprinosi a ja baš mislim kao neka produzena ruka trenera. U petak je veliki ispit kazem u Zagrebu tim pre što u utorak imate dalji malo put U Baskiju.

    Comment


    • https://youtu.be/cjFNZmN-L44

      53 poena Vilijams-Gosa i Milera protiv Igokee
      https://www.youtube.com/c/krkipfc

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Ako pobede Cibonu sledece nedelje, moci ce da se razmislja o cetvrtom mestu.Inace raspored mnogo zajeban u sledecih nekoliko nedelja.Cibona, Zvezda, Mega, Olimpija, Buducnost, Cedevita.Ja tu vidim jedino sigurnu pobedu protiv Olimpije kuci.Male su sanse da cemo da dobijemo Cewdevitu i Zvezdu kuci, a nista bolje da cemo da slavimo na ovim jacim gostovanjima.Bice neki skor 4:7 ili 5:6.

        Imamo losijeg trenera, a jacu ekipu u odnosu na proslu sezonu koja bi kod Dzikare mnogo bolje funkcionisala i skor bi naravno bio bolji.Mozda bez poraza.
        U sustini se protiv Mute zna, ko prihvati njegov nacin igre ce izgubiti, ko nametne svoj ce da dobije. Mozete vi da dobijete svakog u ligi ko bude igrao na nacin na koji je Igokea igrala, ali moze da se desi i novi MZT ako protivnik uspori tempo i nadje nacin da sasece tranziciju Partizana.
        Cibona se pojacala sa bivsim igracem Zvezde iz "one sezone", Jahmar Young je u pitanju. Ne znam sta ce im bek, trebao im je plej (Hall koji je otpusten je bio plemejker)? Doduse, oni su zavisili vise od Tomasa i Zorica nego od plemejkera.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Goss
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ovo veceras izgleda mnogo, mnogo bolje u odnosu na prvo gostovanje u Berlinu. Dobili smo Velickovica koji igra odlicnu partiju, Vanja i Aranitovic isto. Goss ubija. Salic mora da pazi, 3 faula je napravio na preuzimanju kod PNR-a. Fale nam poeni Millera, da mozda i dobijemo ovde, smesan je Bilbao, ubise nas trojkama


              Edit: E pa braco Grobari neka je sa srecom prva pobeda u Evropi. Nekako uzesmo iako se u nekim trenucima cinilo da se trudimo da izgubimo, ne znam kako Muta ne vidi da primamo sve poene preko Novice u poslednjih 5 minuta, na minut i po do kraja pri vodstvu mi resavamo napad u petoj sekundi, bez imalo logike, ali bice to ok, napredujemo iz meca u mec. Kakavje doktor NWG, bukvalno se sprda.
              Last edited by mark !t zer0; 24-10-17, 21:24.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Tanak je ovaj Bilbao sa nekom timskom kosarkom, ali poimenicno respektabilna ekipa. Bas sjajna pobeda da se, podigne moral! NWG bas u formi.
                sigpic

                Comment


                • bravo komsije, raduje podizanje timske forme. Sto nije igrao Samjuelson ili kako se vec zove?

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Tanak je ovaj Bilbao sa nekom timskom kosarkom, ali poimenicno respektabilna ekipa. Bas sjajna pobeda da se, podigne moral! NWG bas u formi.
                    Bas se videlo koliko im znaci, Novica ima srce 3 kile, svega mi, kapa dole.

                    Originally posted by mmajstor View Post
                    bravo komsije, raduje podizanje timske forme. Sto nije igrao Samjuelson ili kako se vec zove?
                    Cuvamo ga kao keca u rukavu za derbi. Ma kasno je stigao, mozda jedan trening odradio, mislim da ce debitovati za vikend u Zagrebu
                    Last edited by mark !t zer0; 24-10-17, 21:32.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Finiš meča i pobeda!

                      https://youtu.be/ykT5dNfg210
                      https://www.youtube.com/c/krkipfc

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Tanak je ovaj Bilbao sa nekom timskom kosarkom, ali poimenicno respektabilna ekipa. Bas sjajna pobeda da se, podigne moral! NWG bas u formi.
                        Cestitke, da li sada menjas misljenje o onome što smo pričali pre neki dan. Ovaj tim mozda ima i najbolje amere lige, bar po ucinku svakome moze da natrpa veliki broj koševa i tesko se brani. Sad vidim da rastu ambicije u Evropi iako sam mislio da ce Muta da se usresredi na titulu u Aba ligi, medjutim sa naredne 2 pobede u Evropi protiv onako nit smrdi nit mirise Limoza i rasterecene Lokomotive u Beogradu top 16 je realan. Gos je top prospekt i po meni uz Veličkovica i Milera i Samujelsa uz jaku klupu, jaču od Zvezde i domaći teren protiv Cedevite moze da donese titulu. Muta je priznao ti ili ne utegao ovaj tim a biće sve bolje, to je iskustvo ipak.

                        Comment


                        • NWG posle malo tmurnog pocetka igra vrhunsku kosarku, a Miller je tu od samog pocetka. Bas sam odusevljen kako funkcionisu u napadu. U odbrani je Miller bas dosta klimav, ali da je jedini pa i da pricamo nesto. Videcemo Samuels kako ce izgledati, ali sumnjam da moze losije od Salica i Tomica. Sto se Novice tice, daleko je on od ozbiljne kosarke. Veceras je bio produktivan u napadu, ali je u odbrani cascavao ekipu prisustvom. Jbg, ne moze covek vise da igra u jakom ritmu, ali svaka mu cast sto i sa jednom nogom lik ostavi srce na terenu.

                          Ako Samuels ne ispadne bust i dobijemo sad Cibonu i otkinemo jos koju pobedu u narednim kolima, onda cu poceti da verujem o PO-u. O tituli cu mozda sanjati veceras kad budem legao da spavam.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Naravno da se ima i tek ce se imati, jer je sns ekipa usla na velika vrata u klub. Jasno je sta sledi, a pokusaji spinovanja i manipulacije, i glumljenja zrtve nece proci.
                            Last edited by 011; 25-10-17, 10:45.

                            Comment


                            • Originally posted by 011 View Post
                              Naravno da se ima i tek ce se imati, jer je sns ekipa usla na velika vrata u klub. Jasno je sta sledi, a pokusaji spinovanja i manipalacije, i glumljenja zrtve nece proci.
                              osećam dozu patnje u tvom postu

                              Comment


                              • Originally posted by 011 View Post
                                Naravno da se ima i tek ce se imati, jer je sns ekipa usla na velika vrata u klub. Jasno je sta sledi, a pokusaji spinovanja i manipalacije, i glumljenja zrtve nece proci.
                                Dovode se igraci koji su u najboljem slucaju rezervisti u Zvezdi.

                                Ne bi trebalo da budemo vasa briga, nego Dzile i Cedevita.

                                Comment

                                Working...
                                X