Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Izuzetan doprinos klupe, Partizan ima najbolje šutere i sjajne bekove, Samujels daje 2 trojke bas klasa. Nadam se da prestaju one tegi svakidasnje jadikovke o borbi za plej of, pitanje je samo koje mesto u 4, po igri i formi Partizan vrlo blizu mesta dva iza Buducnosti ako dobije Zvezdu naredni vikend što je vrlo realan scenario.
    Da, imamo za razliku od prosle godine dugu klupu, I dosta igraca koji mogu da daju doprinos, i plus par talentovanih klinaca. Mnogo je bolja ova ekipa od proslogodisnje. Ako mozes, mozete, bilo bi lepo da prestanete sa tim "kukanjem, jadikovanjem" I slicnim prozivkama, ovde to niko ne radi, čak sta vise, vi ste jedini koji potenciraju tu pricu. Mozda na drugim mestima pisu ljudi takve stvari, ali ovde se svadjate sami sa sobom, I to dosta ruzno izgleda. Za mene je Partizan kakvu god imao ekipu favorit za top 4, a ove godine definitivno imamo tim koji ptipada play-offu.

    Edit: Sigurno ne mozemo biti favoriti u derbiju, ali da Imamo svoje sanse, imamo.
    Last edited by mark !t zer0; 27-10-17, 18:37.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • https://youtu.be/6OPYeEPKOs0

      Samardo Samjuels 16 poena, 7 skokova, 2/2 za 3 poena
      https://www.youtube.com/c/krkipfc

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Da, imamo za razliku od prosle godine dugu klupu, I dosta igraca koji mogu da daju doprinos, i plus par talentovanih klinaca. Mnogo je bolja ova ekipa od proslogodisnje. Ako mozes, mozete, bilo bi lepo da prestanete sa tim "kukanjem, jadikovanjem" I slicnim prozivkama, ovde to niko ne radi, čak sta vise, vi ste jedini koji potenciraju tu pricu. Mozda na drugim mestima pisu ljudi takve stvari, ali ovde se svadjate sami sa sobom, I to dosta ruzno izgleda. Za mene je Partizan kakvu god imao ekipu favorit za top 4, a ove godine definitivno imamo tim koji ptipada play-offu.

        Edit: Sigurno ne mozemo biti favoriti u derbiju, ali da Imamo svoje sanse, imamo.
        Ne ne nisam mislio na tebe izvini ako je tako zvucalo..Mislim generalno na one tvrdokorne koji i posle nove politicke uprave i ovih igraca kukaju o nekom lošem timu i slicno. Ja evo sa košarkaške strane stvarno zalim što Gos nije završio u Zvezdi, brate on 37 min igra pre neki dan i dans skoro celu i 20 koševa, iskkreno očekivao sam pobedu ali neizvesnu. I mnogi potcenjuju Mutu , po meni baš namazan trener i napravio je ekipu za svoju filozofiju, elem iskreno u ovom trenutku ste bolji od Zvezde bar za klupu i energiju vaših igrača i mislim da ste blagi favoriti, sve najbolje..

        Comment


        • https://youtu.be/yYdyaxpLiZQ

          Partizanova paljba sa 13 trojki!
          https://www.youtube.com/c/krkipfc

          Comment


          • Stize I Zagor, samo opusteno.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Stize I Zagor, samo opusteno.
              Do kraja sezone ili na 2 godine, uh sa njim imate najbolju ekipu u ligi po meni..

              Comment


              • Ovih godina iako jača Zvezda je izgubila nekoliko utakmica od partizana,uglavnom nebitnih. . . Ove godine kada su nam kvalitetom blizi zgazicemo ih svaku utakmicu! Živi bili pa videli

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Da, imamo za razliku od prosle godine dugu klupu, I dosta igraca koji mogu da daju doprinos, i plus par talentovanih klinaca. Mnogo je bolja ova ekipa od proslogodisnje. Ako mozes, mozete, bilo bi lepo da prestanete sa tim "kukanjem, jadikovanjem" I slicnim prozivkama, ovde to niko ne radi, čak sta vise, vi ste jedini koji potenciraju tu pricu. Mozda na drugim mestima pisu ljudi takve stvari, ali ovde se svadjate sami sa sobom, I to dosta ruzno izgleda. Za mene je Partizan kakvu god imao ekipu favorit za top 4, a ove godine definitivno imamo tim koji ptipada play-offu.

                  Edit: Sigurno ne mozemo biti favoriti u derbiju, ali da Imamo svoje sanse, imamo.
                  Slazem se u potpunosti, apelujem da se prestane sa tim, ali nista to ne vredi. A tip kome repliciras je to dusevna hrana, on je i na starom forumu jedino to i radio. Sad nema njegovih kopija samo sa druge strane, pa je izmislio nove neprijatelje za svadju.

                  Videcemo kada ce se zavrsiti medeni mesec Partizana sa sutem, koji je neubicajeno visok. Cinjenica je i da je liga bas bas losa, osim Cedevite, Zvezde i Buducnosti, ostalo je slabo. Sve je super, ali da ekipa u kojoj igraju Gavrilovic, Pecarski, Andric, Velickovic koji je polupenzioner, Cakarevic koji se smucao po KLS, da ne nabrajam dalje, koja igra sa dva pleja, bekom i krilom u petorci moze da se seta ligom ovako je prilican znak da je nesto trulo. No offence.

                  Vama treba neki defanzivni bek i zastitnik obruca da bi uopste mogli da igrate ozbiljno. Dzaba i Zagorac.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by canarian View Post
                    Slazem se u potpunosti, apelujem da se prestane sa tim, ali nista to ne vredi. A tip kome repliciras je to dusevna hrana, on je i na starom forumu jedino to i radio. Sad nema njegovih kopija samo sa druge strane, pa je izmislio nove neprijatelje za svadju.

                    Videcemo kada ce se zavrsiti medeni mesec Partizana sa sutem, koji je neubicajeno visok. Cinjenica je i da je liga bas bas losa, osim Cedevite, Zvezde i Buducnosti, ostalo je slabo. Sve je super, ali da ekipa u kojoj igraju Gavrilovic, Pecarski, Andric, Velickovic koji je polupenzioner, Cakarevic koji se smucao po KLS, da ne nabrajam dalje, koja igra sa dva pleja, bekom i krilom u petorci moze da se seta ligom ovako je prilican znak da je nesto trulo. No offence.

                    Vama treba neki defanzivni bek i zastitnik obruca da bi uopste mogli da igrate ozbiljno. Dzaba i Zagorac.
                    Kako komentarises 4-2 skor, pobedu u Bilbao i tog Gosa koji nije za Zvezdu.. Poluamateri a ljudi ubacju po 90 koseva na utakmici, malo je bzv to reci..Treba cestitati uvek sportski nikad omalovazavati protivnika..
                    Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 27-10-17, 22:24.

                    Comment


                    • Vec sam prokomentarisao u postu koji si citirao, ali dzaba kad neces da citas. Tutanj sad, ne zelim da se raspravljam sa tobom.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Slazem se u potpunosti, apelujem da se prestane sa tim, ali nista to ne vredi. A tip kome repliciras je to dusevna hrana, on je i na starom forumu jedino to i radio. Sad nema njegovih kopija samo sa druge strane, pa je izmislio nove neprijatelje za svadju.

                        Videcemo kada ce se zavrsiti medeni mesec Partizana sa sutem, koji je neubicajeno visok. Cinjenica je i da je liga bas bas losa, osim Cedevite, Zvezde i Buducnosti, ostalo je slabo. Sve je super, ali da ekipa u kojoj igraju Gavrilovic, Pecarski, Andric, Velickovic koji je polupenzioner, Cakarevic koji se smucao po KLS, da ne nabrajam dalje, koja igra sa dva pleja, bekom i krilom u petorci moze da se seta ligom ovako je prilican znak da je nesto trulo. No offence.

                        Vama treba neki defanzivni bek i zastitnik obruca da bi uopste mogli da igrate ozbiljno. Dzaba i Zagorac.
                        Slazem se sa svim. Ne zanosim se ja nimalo, jedino sto sam siguran da je ekipa osetno jača nego prosle godine u igrackom smislu, I mislim da smo jedina ekipa u ligi koja to moze da kaže, eventualno Buducnost, mada ovaj dobar start u mnogome pripisujem Dzikicu, I to dosta govori o ABA ligi ove godine. Cibona je danas ocajna bila u napadu, nista nismo mi bolje igrali u odbrani. Mi jos uvek nismo odigrali meč sa ozbiljnom ekipom ove godine (tipa Zvezda katergorija ozbiljnom), I jedva čekam derbi koji ce bar malo pokazati sta ova ekipa moze(iako I u slucaju eventualne pobede, mi maksimalno I realno jesmo tek 4. favorit za ABA).

                        P.s. Meni je onaj Bilbao bas kanta ekipa, nikakvog reda I sistema nema.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post

                          P.s. Meni je onaj Bilbao bas kanta ekipa, nikakvog reda I sistema nema.
                          Gledao sam mec i bas je bilo uocljivo koliko Miller i Novica ispadaju na picku. E sta se desilo? Mumbrua je neko ubedio da je Durant, a ni ostali nisu zeleli da ulaze u reket i tako se Partizan odbranio, serijom promasenih trojki igraca Bilbaa.
                          Naravno, ovakva igra na kos vise prija igracima vise od Dzikicevog davljenja. Jos Nikolic ima i mladje igrace koji mogu nesto napraviti u karijeri, Dzikic je igrao sa limitiranim igracima i penzionerima.
                          Videcemo za susret u ABA. Zvezda i nema bas velike izazove u narednoj nedelji, doduse treba videti kako ce Alimpije da se snadje protiv protivnika tipa Bamberga kuci. To mu je mec koji bi trebalo da se dobije.
                          Umor ne bi trebalo da bude izgovor.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Ma na umor ne racunam, nama Goss igra svaku utakmicu 35+, ne moze nama to biti nikakva prednost, pogotovu na startu sezone, a i Zvezda je odigrala jedan meč vise, iako su to mecevi daleko veceg inteziteta, ne verujem da ce umor igrati bilo kakvu ulogu u ponedeljak. Pisao sam ja ovde, Novica je odigrao napadacki brutalan meč, za stanje u kom se nalazi fizicki, ali je isto toliko odveo u odbrani, jer u poslednjoj 1/4 bukvalno nijedan pick nije ispratio, I na sve ono ispucavanje njihovo, gotovo uvek su imali drugu sansu, opet jer Novica ne moze nista na skoku. Po meni za ovaj prvi derbi sanse 35-65, nadam se dobro popunjenom Pioniru, i nastavku ove napadacke forme, bar sto se suta tice, a od odbrane ne očekujem nikakav napredak, opet cemo biti busni. Pa na kos vise, i sta nam Bog da, ako bismo kojim skucajem dobili Limoges, sto nije nimalo nemoguce, onda bi nam sanse skocile na 40% iako je bas nezahvalno prognozirati.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • http://www.mozzartsport.com/vesti/mi...adjenje/183214


                              Ima se, moze se.

                              Comment


                              • Originally posted by canarian View Post
                                Cinjenica je i da je liga bas bas losa, osim Cedevite, Zvezde i Buducnosti, ostalo je slabo. Sve je super, ali da ekipa u kojoj igraju Gavrilovic, Pecarski, Andric, Velickovic koji je polupenzioner, Cakarevic koji se smucao po KLS, da ne nabrajam dalje, koja igra sa dva pleja, bekom i krilom u petorci moze da se seta ligom ovako je prilican znak da je nesto trulo. No offence.

                                Vama treba neki defanzivni bek i zastitnik obruca da bi uopste mogli da igrate ozbiljno. Dzaba i Zagorac.
                                rekao bih da opasno potcenjujes kkp
                                sa qmillerom postaju verovatno i prvi favorit lige, a sigurno ekipa sa najdubljom rotacijom
                                najslabija karika onda tu dodje muta
                                mada videcemo i kakva ce njegova reakcija da bude na ovakav roster
                                nece vise moci da se zajebava i krije od odgovornosti sa pricom kako je rezultat nebitan i nemaju takmicarske ambicije

                                Comment

                                Working...
                                X