Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koprivica presao u Megu. Daleko mu lepa kuca. Hvala Bogu. Jedan od najlosijih igraca koje sam gledao u Partizanu. Srecno svima koji slave.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ua Partizan :P

      Comment


      • Tek se registrovala, a vec pravi probleme.Brzo ce kronos da te smesti u 'aps.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Tek se registrovala, a vec pravi probleme.Brzo ce kronos da te smesti u 'aps.
          Boka ima popust kod mene
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Stevanovic i Gavrilovic iz Dinamika su novi igraci KKP, Tresac otpao sa probe a trenutno sa ekipom trenira Bogdan Riznic. Da li je to povratak u crno-beli dres
            Vise me nista ne bi zacudilo...

            Comment


            • http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-...oblema/k6q0hwh

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • A sve posledica problema sa bubrezima. Zato ide na tretman jer posledice mogu biti amputacija noge.
                Dule sa tobom smo[emoji20]

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Valjda ce biti ok...Drz' se stari...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Skeen nije prosao medicinske testove znaci Majstor ostaje za ovu sezonu

                    Comment


                    • Po nekoj informaciji koju imam Duletova noga jeste kritično ali će biti sačuvana.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by ThundeR ThoR View Post
                        Skeen nije prosao medicinske testove znaci Majstor ostaje za ovu sezonu
                        Sledi potraga za novim rešenjem, naravno u skladu svojih finansija.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Po nekoj informaciji koju imam Duletova noga jeste kritično ali će biti sačuvana.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Javila mu se gangrena na prstu..Nije da prvi put prolazi kroz tako nešto,biće sve ok.Nije toliko dramatično kako se predstavljalo.

                          Comment


                          • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...nav_id=1294810

                            Штета.

                            Comment


                            • Да ли је могуће да Партизан једног доктора наука, кондиционог тренера плаћа 10 еура дневно?

                              Comment


                              • Nikako da naučimo iz slučajeva sa Jankovićem i Jovanovićem i da ne iznosimo u etar moguće angažovanje Pecarskog. Izgleda ne vredi. Informacije cure li cure.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X