Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još jedan off:

    Povodom specifične situacije sa Drinčićem, na live temi FKCZ su svi upozoreni da se više neće tolerisati nikakvi ispadi u vidu vređanja, omalovažavanja. Naravno, kao što reče Bogi prijavljujte neprimerene upise, ipak nije lako sve ispratiti naročito na košarci.

    Izvinjavam se za off...

    Comment


    • Originally posted by Miksha View Post
      Aranitovic je i zvanicno novi "partizan" na tri godine.
      Jel zna neko da objasni kako Covic zaradjuje od ovog transfera?
      Ne pokusavam da provociram, ozbiljno pitam.
      Vrlo jasno - isto kao i sa starim 'zaradama' na Sofo-u, Mekelu i Ryan Thompson-u. Nikako.

      To ti je onaj princip - ovog leta nisam letovao na Baliju - zaradio sam soma i po jura.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        off: što reče jedan nije paklo cigareta
        on: šta je sa malim Pecarskim?
        Partizan je pricao sa njegovim roditeljima i ponudio uslove, mali hoce negde gde mu je garantovana minutaza 15-20 min, i stariji Pecarski bi ga rado video u Partizanu, videcemo na kraju bude kako Misko kaze. Zarada Zvezde povodom malog Aranitovica jeste 100 hiljada posto je imao jos 2 godine ugovora da bi dobio ciste papire.
        Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 10-08-17, 09:53.

        Comment


        • Da li to znaci da cemo platiti obestecenje za njega. Nemam nista protiv, ali obzirom da nismo platili ni ove sto su igrali, bolje da sami stavimo katanac, nego da nas Covic zatvara zbog duga.

          Comment


          • Originally posted by Miksha View Post
            Da li to znaci da cemo platiti obestecenje za njega. Nemam nista protiv, ali obzirom da nismo platili ni ove sto su igrali, bolje da sami stavimo katanac, nego da nas Covic zatvara zbog duga.
            Pazi, ako postoji dug Zvezde prema njemu to se mozda resi prebijanjem, a ostatak plati Partizan, ako ne postoji Partizan mora da plati obestecenje, seti se slučaja Miljenovic kad je morao da plati 75 hiljada doduše u par rata.

            Comment


            • Nema Zvezda nikakvu zaradu od prelaska Sanija u KKP. To je samo Čovićev spin. Sporazumno je raskinut ugovor tako što su otpisani svi dugovi i buduća potraživanja. Dakle nema zarade ali nema ni rashoda. Nek mu je sa srećom u daljoj karijeri, a trebaće mu i to mnogo.
              This is the beginning of your day
              Life is more intricate than it seems
              Always be yourself along the way
              Living through the spirit of your dreams

              https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

              Comment


              • To vec ima smisla.
                Mada je onda Covic mogao i preskociti Partizan u onom saopstenju.

                Comment


                • Originally posted by Miksha View Post
                  To vec ima smisla.
                  Mada je onda Covic mogao i preskociti Partizan u onom saopstenju.
                  Naravno da nije mogao, onda bi odmeravanje patke palo samo na Sanijevog matorca.
                  Ovako ima vece sanse da mu neko odgovori, te da on(covic), nastavi sa proseravanjem.
                  Tocak tka kako tocak zeli.

                  Comment


                  • Dobili smo i rezervnog pleja a to je, kao sto se i nagadjalo vec neko vreme, Tomas Vilson. Muta je najpre rekao da ga ne zeli, jer ako dovodi strance, onda to treba da budu iskusni igraci koji prave razliku, a evo sada potpisa i ovaj.

                    Sada je ostalo da se nadju prva petica i prva cetvorka. Imamo vec 4 stranca u timu pa pretpostavljam da ce bar jedan od ove dvojice biti domaci igrac. Ako je Velickovic spreman da izdrzi minutazu kao prosle sezone, onda ne sumnjam da ce ga Muta uzeti.

                    I ostalo je da se vidi sta ce biti sa Marinkovicem. Iskreno, malo mi je cudna i nerealna ova prica sa Baskonijom. Vanja za ovih nekoliko sezona u Partizanu nije pokazao nista posebno sto bi mu bila dobra preporuka za neki vrhunski klub, a Baskonija je jedna od onih ekipa cije su ambicije dosta visoke. Ljudi napadaju ACB i evroligu. Gde oni tu vide Vanju meni zaista ne ide u glavu.

                    Comment


                    • Originally posted by Batman View Post
                      Vanja za ovih nekoliko sezona u Partizanu nije pokazao nista posebno sto bi mu bila dobra preporuka za neki vrhunski klub, a Baskonija je jedna od onih ekipa cije su ambicije dosta visoke.
                      Ne bih da se protumaci kao potcenjivanje, ali nisam nesto video potencijal u njemu. Mislim da je cela prica krenula od toga da je on novi Duletov 'Bogdan projekat', kao i od cinjenice da mi na njegovoj poziciji i nemamo (osim Gudure) neke talente, a da su iole sposobni da igraju senorsku kosarku u ovom trenutku. Ono sto je prikazao ga sigurno ne kvalifikuje za ozbiljan EL tim, pa sam se takodje jako zacudio kada su ga pominjali kao pojacanje Fenera, pa cak navodili da je bolji od Gudure.
                      Moguce je da je late bloomer, a to cemo naravno videti kroz par godina. Takodje je moguce da bi mu neka druga sredina vise odgovarala, te u skladu sa tim, mozda i prica o Baskonji i nije izmisljotina (neko vidi u njemu ono sto mi ne vidimo).

                      Comment


                      • Bice ovo solidan tim i perspektivniji u odnosu na proslu sezonu, samo previse sakatih igraca u timu.

                        Ocekivati domace igrace i toeto.Nije mi jasno da mesto cetvrto stranca zauzima Vilson koji tesko da ce da bude vise od rezervnog pleja.Preostala mesta u rosteru ce da popune domaci igraci i ocekujem da jedan od njih bude Cakarevic.

                        Comment


                        • Bas kao sto sam predvideo pre neki dan, ostaje Novica.

                          Crnac/Tomic
                          Novica/Skin
                          Andric/Tanaskovic
                          Zamena za Vanju/Aranitovic
                          Bejker/Vilson

                          Tadija Tadic(99) je prikljucen prvom timu.Bice on treci plej.

                          Trenutno se trazi bolje resenje od Cilija na poziciji centra.

                          Comment


                          • Dulotm tuzio Partizan.

                            "Kada su ovi ljudi u Partizanu u pitanju, moje strpljenje nije beskrajno. Ono je samo beskrajno iscrpljeno. Sramota je Partizana, što novac krvavo zarađen, treba da naplaćujem ovako", rekao je Vujošević

                            "Radi se o novcu koje je trebalo da dobijem za prethodne tri godine, od trenutka kada sam napustio Partizan. Dug je umanjen za sve kazne i telefonske račune, što iznosi oko 100.000 evra. Napravljen je reprogram duga prema meni, dogovirili smo se da mi se novac isplati u pet rata, svake godine po jedna. Isplaćena je samo prva, a sada je već trebalo da stigne treća. Međutim, iz kluba dve godine ni traga ni glasa. Niko da se javi, što, naravno, ne bi promenilo moju odluku. Te pare sam krvavo zaradio, očekujem, i sigurno ću ih naplatiti. Smatram da svaki čovek koji nije dobio novac od pre pet godina, ukoliko ima pravnu osnovu, treba da ga potražuje", poručio je Dule Vujošević.
                            Tocak tka kako tocak zeli.

                            Comment


                            • Meni puno srce. Ipak je čovek zaradio pare. I treba da zahteva svoju zaradu. Ulepšao mi je dan. Hvala Dule!

                              Comment


                              • Sramotno!prozivati Bertansa ,Kecmana pa uraditi to isto i pravdati se,to može samo bolestan čovek!
                                Ps. Zaradjeno treba da se naplati naravno

                                Comment

                                Working...
                                X