Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ide sa plaćanjem igrača dok traju blokade? Tu pre svega mislim na amerikance (pretpostavljam da je i Kembel gotova priča)?

    Direktno ih isplaćuju individualni "sponzori" pošto ne može preko računa?
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Kako ide sa plaćanjem igrača dok traju blokade? Tu pre svega mislim na amerikance (pretpostavljam da je i Kembel gotova priča)?

      Direktno ih isplaćuju individualni "sponzori" pošto ne može preko računa?

      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Odlicno sto se i Partizan pojacava. Bice u svakom slucaju zanimljivija sezona od proslih...

        Comment


        • Partizan protiv Lokomotiv Kubanj
          https://m.vk.com/video-26506534_4562...6506534_110363

          Comment


          • Da li da zamolimo ovog Rusa da nas i sutra prenosi posto smo mi nesposobni za tako nesto

            Comment


            • Jel gledao neko? Mozete li da napisete nesto vise o utakmici, posto veceras nemam vremena da pogledam ovo.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Iz ovog snimka sto sam pogledao smatram da ce Goss biti pravo pojacanje i lider na terenu. Mislim da je skoro sve poene zabio u 1/2. Posle je imao nekih gresaka ali nista straano. Stevanovic dobro poceo pogodio neke suteve, ukrao par lopti ali posle malo izdivljao mislim da ce i on pronaci sebe. Wilson pogodio tri trojke ali nekako mi cudno izgleda na terenu ne umem da objasnim. Centri tanki. Salic bas, Obrad malo bolji ali mislim da nam tu treba neka zver. Gavrilovic je ovde zalutao bar je tako izgledao. Pecarski sa ovako malo godina sasvim korektan. Sloba i Tanasko nisu bas nesto puno uradili mada nisu ni imali neku minutazu. Andric je svoje odigrao solidno ali mislim da je poslat u svlacionicu i to pred sam kraj utakmice. Valjda nije presekao neku kontru faulom i onda na tajm autu bilo neka rasprava i to se tako zavrsilo sto sigurno ne bi smelo ubuduce da se desava. Ne znam sta bih jos mogao reci. Neka me neko dopuni jos ko je gledao.
                Lokomotiva je trenutno za klasu bolja, mada nisu ni oni bili kompletni.Ivlev, Khvostov i Baburn su sa reprezentacijom a nije igrao ni Frenk Elegar koji je projektovan za 1.centra,prosle sezone ako se ne varam najjaci skakac VTB Lige igrajuci za Enisey. Regland je klasa zabio nam je preko 20. Tu su i Lejsi, Kvejl, Kolins, Brokof itd.
                Uglavnom bice to mnogo bolje sa Novicom, Cakarom, Vanjom (ako ostaje), Sanijem (nadam se da ce biti u full stanju) i sa jos malo mesa ispod kosa.
                Sutra nam je rival po meri pa cemo videti. Ili bar cuti mi koji ne budemo u hali
                Last edited by ThundeR ThoR; 13-09-17, 13:39.

                Comment


                • Uzeo sam da gledam ovaj snimak i posle par napada, Vilijams Gos spaja dva puta Obrada sa košem, jednom ovaj maši alleyoop, drugi put ga lepi lik na ziceru, jezivo.

                  Comment


                  • Meni je prekidao vise puta nisam uspeo da vidim sve akcije. Eto bas te situacije su mi promakle. Uglavnom ako ostane ova centarska linija crno nam se pise.

                    Comment


                    • Valjda su odmakli sa pregovorima sa Kembelovim agentom. Ukoliko on zaduži opremu to je već druga priča.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Na mondu javljaju da je Novica potpisao ugovor na godinu dana a da se odustalo od Kembela.

                        Crno-beli su nakon poništavanja ugovora sa Džejmijem Skinom bili u potrazi za strancem koji bi mogao da igra na pozicijama "pet" i "četiri". U prvi plan je brzo izbio Antonio Kempbel, 22-godišnji diplomac univerziteta Ohajo, pregovori su došli do završne faze, ali je početkom ove nedelje definitivno odlučeno da on ne bude angažovan.
                        This is the beginning of your day
                        Life is more intricate than it seems
                        Always be yourself along the way
                        Living through the spirit of your dreams

                        https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                        Comment


                        • Mislim da je i on imao neku povredu pocetkom godine, mozda nije u zadovoljacem stanju ma kako god to cudno zvucalo kad smo mi u pitanju

                          Comment


                          • Samo da sad ne odustanu od svih opcija, ako su ih i imali i ostanu sa Đokom pod košem.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Djoka, Cakar i Novica nam nikako ne trebaju. Bolje samo Campbell umesto njih trojice, al' ajde...
                              Last edited by Ljuba90; 13-09-17, 16:26.

                              Comment


                              • Najjače što sam se ja radovao kao malo dete kada je Koprivica odlazio, da bi oni doveli Djoka Šalića. Bacili su me u ozbiljno raznisljanje zbog koga sam se više nwrvirao.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X