Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rezultat je trenutno potpuno nebitan. Ne pamtim vece ponizenje kluba. JSD Sale Mutavi jebo ih on najodvratnija ljiga koja je protutnjala tribinom a bilo ih je mnogo.
    sigpic

    Comment


    • Comment


      • Radnicki.

        Comment


        • I Dzile sramotan veceras.
          Uh koliko gadno vece za svakog Partizanovca...grobarima je verovatno do jaja...

          Comment


          • E moj Dzile... Novica i Majstorovic ti izgubise utakmicu, a ti ih ne izbacujes celu cetvrtinu.
            Novica=Rooney.

            Comment


            • А јебем ти сунце у пичку шта је са овом утакмицом....
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • E sada vidite pa primite za ovih 7 sec.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Bravo Vanja, sampionska radionica Debelog Dukljanina!

                  Ostalo, ja ne znam...
                  sigpic

                  Comment


                  • Cist faul Vrapca, mada treba reci da nisu trebali da sviraju faul kome god iz Olimpije kada je Majstorovic imao dodatno bacanje za pobedu.

                    Izgleda da samo nase cobanske sudije tumace ovo nepisano pravilo kako hoce, nikad se ne svira faul u poslednjem napadu.

                    Comment


                    • Ovo sto je Novica danas sebi dozvolio je... Jbt koliko je trojki sutnuo, to je nerealno. Jasno je meni da on ima taj mentalitet i da treba da igra zavrsnice, ali mora da se dovede u red. Lukovic mora biti prvi centar, Majstorovic je uzasan...

                      Pobedili smo, ali bas smo losi i sve oko kluba je lose. Nije to vise to, jbg...

                      Comment


                      • Originally posted by Casiraghi View Post
                        Bravo Vanja, sampionska radionica Debelog Dukljanina!

                        Ostalo, ja ne znam...
                        Ostalo sramota, ali sta ces .... otisli su mnogi u kurac, pa i nase sportsko drustvo.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Najbolji potezi od veceras

                            https://youtu.be/jUgoGx0WHxU
                            https://www.youtube.com/c/krkipfc

                            Comment


                            • Originally posted by Krki PFC View Post
                              Najbolji potezi od veceras

                              https://youtu.be/jUgoGx0WHxU
                              Nisam obracao paznju, tek sada vidim da je to tvoj kanal na You-tube-u. Moram te ispostovati imas zanimljivih klipova iz proslosti. Samo napred.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Sramna situacija sinoc, ali opet ne treba svu krivicu svaljivati samo na upravu/spikera/kurtu/murtu. Pitanje na koji nacin su ljudi naterani da izvedu onakav sled dogadjaja, ko je i na koji nacin prihvatio to. Sad zamislite nas 10 glavnih koji predstavljamo tu upravu sedimo i upadaju nam 10 imbecila naoruzanih i kazu mora tako i tako, sta bismo uradili? Pobili se s njima?

                                Mislim ja ovako verujem da je bilo i postoji velika verovatnoca da jeste, ako pak nije, onda je ovo za svaku osudu, ali onu najgoru, jer bi ovo daleko gore bilo i od zahvaljivanja Vucicu.

                                Ovaj problem koji postoji, treba i MORA da resava DRZAVA, a ne klub, navijaci, simpatizeri itd. A pravi paradoks je da si drzavni klub, a drzava uopste ne stoji iza tebe. Dok se to ne promeni, ovakve scene ce se stalno desavati, bice tih "poraza" jos, ali ne poraza kluba i svih nas, nego jedan veliki poraz drzave.

                                Posle 100 godine sam bio sinoc u Pioniru i ovo me nije sprecilo da uzivam u kosarci maksimalno, jer ne zelim da dopustim idiotima da mi upropaste ono zbog cega sam dosao, a to je kosarka. Da sam mogao da reziram sled dogadjaja, tesko da bih se svega onog setio. Pravi rolerkoster emocija. I svaka cast Dziletu i igracima na ovako bitnoj pobedi.
                                Last edited by colke995; 17-10-16, 09:20.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X