Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    A sto do sad nije bilo privatnih sponzora, ili su se morali uvuci ne zelim ni da mu napisem ime...
    Svaki dan sve vise nas zakopavaju

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Tebi izgleda vise odgovaraju neke paljevinske stvari tipa one koje prosipa Grbovic i po svaku ces cenu da napljujes upravu bez obzira da li je to zasluzila ili ne. Valja nekada malo porazmisliti i gledati na stvari realnije. Dopada ti se izjava Grbovica a ne shvatas da bi nam se pod njegovim vodjstvom klub ugasio za kratko vreme. Nije u sportu sve tako jednostavno kao sto ljudi poput njega misle. Dovoljno mi je bilo da procitam sto puta u tekstu "JA SAMO OVO, JA SAM ONO..."...u prevodu ja sam najpametniji, ja sve najbolje znam, a svi koji me ne poslusaju su kreteni, izdajnici, dupeuvlake itd, a pritom mi ne pada na pamet da preuzmem bilo koju drugu funkciju, lakse mi je da stojim sa strane i da kritikujem. Ili tipa ona nebuloza oko trenera, on je za Mutu, a Milojevic da bude pomocni i da uci. On misli okrene se telefon, obavi se razgovor i Miloje napusti klub u kojem je prvi trener, u kojem ima stabilna primanja i dodje u Partizan koji ne moze da sastavi kraj s krajem da "uci". Onda ono tipa "seces", "cepas", "ej majstore jel ima para" itd itd. Zato i nisam zeleo nista da komentarisem, jer one njegove izjave prosto ne mogu da se komentarisu, jer je to gomila nabacanih amaterskih gluposti.

    Imam utisak kao da jedva cekas da se nesto lose desi i da neko raspali po upravi i da se onda i ti prikljucis. Ako ti brate ne odgovara, onda nemoj da gledas. Solidarisi se sa Grbom, covek ne ide na utakmice, nemoj ici ni ti.

    Da ima stvari koje su za kritiku, to stoji, ali isto tako ima puno vise stvari koje su za pohvalu. I meni se licno dopada nacin na koji se ponasaju ljudi iz uprave, a to je po principu "strpljen spasen". Ljudi se ne prepucavaju preko novina, ne odgovaraju na provokacije i nebulozne izjave, vec cute i rade. Nemamo mi razloga da bilo kome polazemo racune sta smo i sa kim pricali, da li smo od nekoga dobili pare ili ne itd. Bitno je da gledamo svoja posla, a novine neka pisu sta hoce.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Nisu oni drzavna firma, nego privatna.Nemojmo sada da preterujemo.Zasluzuje Uprava pljuvanje za dosta stvari, ne mora za bilo sta da se desi da ih spomenemo u negativnom kontekstu.
      Jeste, ali sam ubeđen da je zbog iniciranja ovih gore ušao u PKK, tipa mi tebi da prođeš neki tender, a ti lepo doniraj PKK, kada se sravnamo svima lepo.

      Sigurno da i ovi privatnici što guraju donacije u KKCZV vide marketing u tome, kao ako neko dva puta tokom utakmice na razglasu pomene ime firme diže nam se promet robe ili usluga koje plasiramo.....sigurno....

      Comment


      • Pa sada ne znam kakve su kombinacije i ne bih da ulazim u to.Poenta mog posta je da ovaj sponzor nije dosao kao kompenzacija zato sto je izabrana Liga Sampiona ili sto je Rakicevic prepusten.Da jeste rekao bih da ljudi treba da pljuju po Upravi, a nemam takve informacije.NIS je recimo jedan od tih sponzora koji je dosao kao kompenzacija zato sto je izabrana LS.Sada bas citam da ViaTrucker logo vec neko vreme stoji na sajtu kluba, a i meni su mi ovako od negde poznati.Moguce da sam ih video na sajtu kluba.

        Comment


        • Originally posted by Batman View Post

          Da ima stvari koje su za kritiku, to stoji, ali isto tako ima puno vise stvari koje su za pohvalu. I meni se licno dopada nacin na koji se ponasaju ljudi iz uprave, a to je po principu "strpljen spasen". Ljudi se ne prepucavaju preko novina, ne odgovaraju na provokacije i nebulozne izjave, vec cute i rade.
          Ovo mi je dovoljno, ocigledno da nemamo isti kriterijum po pitanju naseg Partizana. Zaobidji me sledeci put sa odgovorima, jer ti mislis jedno, ja drugo i nikako ne mozemo da se uklopimo. Pozdrav

          Comment


          • http://www.zurnal.rs/kosarka/partiza...z-partizan-nis

            Comment


            • Haris Brkic pogadja uz faul Danilovica, Partizan - Kinder 1998. F4 u Barseloni.

              https://youtu.be/X4Hw5ue25pw
              https://www.youtube.com/c/krkipfc

              Comment


              • Milsped verovatno jeste taj jedan od sponzora sa kojim ne bi bila ozvanicena saradnja da je izabran Evrokup.Udrite po Upravi!

                Comment


                • 100% je to u pitanju.

                  Comment


                  • Dajte potoke brzo

                    Comment


                    • Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Postali smo odvratan klub.
                        Za FKP i majce me boli uvo, ali ovo danas je veliki poraz za mene...

                        Comment


                        • Nece mene Pionir vise videti dok se ne vrati neki stari pank KKP, a ne da nam ciganski olos kroji tribinu i da biju ljude koji zvizde kriminalcu.
                          Gledam tekmu i prvi put u zivotu me zabole sta ce da bude.

                          Comment


                          • Kada ti drzavu vodi covek sa sipke neminovno je da se ovo dogadja.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zasluzjemo da izgubimo posle svega sto se desilo.

                              Comment


                              • Je l' niste ocekivalo ovako nesto?

                                Comment

                                Working...
                                X