Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas si se primio na tvit sto je Grobarka napisala? Ono je bilo zezanje.
    Nema od toga nista.

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • Која бре курчева Гробарка, шта причаш?

      Зна се коме се на друштвеним мрежама верује једино.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Ne radi se o istoj osobi, doduse imaju isti nadimak samo nisu na istoj drustvenoj mrezi.Grobarka je aktivna na tviteru(bivsi clan avangarde) i naravno pise u zenskom rodu, dok tako nije na fb i sve pise u muskom rodu sto je meni i vise nego dovoljno da se ne radi o istoj osobi+ne izbacuju u isto vreme informacije bilo da se one poklapaju ili ne.Ja bih tu informaciju uzeo sa rezervom, zapravo cekam zvanicnu informaciju Djordja Matica.Njemu samo bezrezervno verujem.

        Comment


        • Немам ја појма о којим ви особама причате. Ја мислим о "Има један тим" страници на фејзбуцима. И само њима верујем од незваничника на друштвеним мрежама. Ђорђе Матић је озбиљан новинар, друга прича скроз.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • https://twitter.com/ima1tim

            Zapravo ni nemaju isti nik, ali vrlo moguce da imaju isti izvor.Grobarku veoma retko citam, ali mogu da se zakunem da ko god da vodi tu stranicu na fb pise u muskom rodu.

            Edit:Evo primera

            U prethodna dva dana sam dobio poruke od 57 različitih osoba.
            Last edited by Ricma; 15-09-16, 23:23.

            Comment


            • Ма немају везе ови једно са другом. Онај на ФБ-у сигурно пише у мушком роду и ја верујем да је то неки баја. Знам бре и за ову рибу, сад сам се сетио, али давно сам је отпратио. Њу и ону vicharhcp (ову сам и блокирао, или она мене ), много су се просеравале.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Razlika je u tome što je Partizan duboko uverenje, a zvezda olako opredeljenje! - OSTRAŠĆENA - cigane, nazadnjake i nazadne Grobare blokiram po difoltu
                Krv ti jebem

                Treba je sto pre staviti na block cisto prevencije radi da ti njeni tvitovi ne iskoce.Ne zalazim tako redovno, pa na skoro nista ne naletim od Grobarke.Kada udjem preko telefona, bombarduje me sa nekim starijim tvitovima.To me vec malo nervira posto me vise interesuju tu noviji tvitovi, a ne oni pre 16 ili 20 sati.Idem na X, ali dzaba.Jedino sto mi izlazi u vezi Grobarke je kada nesto lajkuje.

                Comment


                • Onda izvini, posto mi je delovalo cim si joj procitao tvit da si ovde napisao, posto je I ona takvu informaciju dala kao I ti

                  Matic, ove sezone je omasio milion puta. Mislim da nijednom nije pogodio.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • Tech&Sport javlja da u ponedeljak potpisujemo Vajta. Na kraju cemo ipak imati dobru ekipu. Bez ove dvojice (Vajt i Ubica) smo bili za sredinu tabele.

                    U tom slucaju Pot izlece iz ekipe, a taman se decko ponadao da je pronasao klub u kojem ce da igra.

                    Comment


                    • Ne primajte se da dolazi I to bas u ponedeljak. oni znaju, ma da.

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                      Last edited by BogdanB; 16-09-16, 12:44.

                      Comment


                      • Njima vec ni ja ne verujem, ali se stalno pozivaju na to da su kao sve to prvi najavili, a sami sebi ne broje promasaje.Omasili su jos prosle nedelje za Vajta da potpisuju u sredu i ako se to desi ima odmah da tvrde kako su medju prvima najavili dolazak Vajta.

                        Mozda sada ubodu za Vajta, ali ja im ubuduce necu verovati zbog toga sto su nepouzdani.Sa druge strane uopste nije losa stranica i van glasina pisu dobre tekstove.

                        Kako ne volim to kada kazu kog dana ce da potpise i na kraju se to ne desi.Vec imamo dovoljno takvih primera ovog leta.

                        Comment


                        • Valjda si skapirao da I ne treba da ih pratis kada pisu ko ce da dodje


                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • Ma ljudovi, ne verujem im ni ja, ne samo njima nego nikome dok ne vidim da je zvanicno. Samo sam preneo vest. A dace Bog da je istinita...

                            Comment


                            • Kako ovi iz tech and sport menjaju plocu i od prethodnih glasina sebi prave argument kada bi ih neko napao za dezinformacije.Vec dva puta mase za datum potpisa Vajt za kog mi sad nije ni bitno kad ce da potpise.Poenta je da ovakve glasine kada se prica samo sto nije potpisao, to ce se desiti tad i tad, pregovori se privode kraju i kada se to ne desi pa se pominje ponovo zadaju glavobolju i zgade ti igraca.Ponavljam se, uopste mi se ne svidjaju i deluje mi da uglavnom sve takve stvari o kojima se prica na forumima, prenesu na fb.Tek je malo bolji od novina za polusvet zato sto je ruku na srce pogodio za Novicu.Novine uglavnom spekulisu o igracima koji su nebitni u celom transfer roku, a oni koji su relevantni o njima napisu tek kada potpisu.Takav sam utisam ja stekao.Zbog toga i kacimo stvari od onog lika, istina da je pogresio ali ako nista drugo gleda da ne daje laznu danu niti da podgreva atmosferu sa glasinama koje nisu realne.Oglasava se dok to nije sigurno da ce desi, to ja cenima a verujem i drugi.

                              Comment


                              • Ma niko od njih ne zna nista. Nego eto, neko nesto lupi, neko negde nesto cuje i odmah se od toga napravi prica. Za Novicu se ne moze reci da je "pogodjeno" iz prostog razloga sto je sve ukazivalo na to da ce ostati. Cim ovoliko dugo nije uspeo da pronadje klub, van forme je, imao je dosta povreda a sa druge strane Partizan mu je ponudio ugovor, realno je bilo da ostane. Slicno je bilo sa Macvanom pre dve godine.

                                Sada su krenuli opet da plasiraju pricu o Rakicevicu, a od toga nema nista. Cim decko do sada nije dosao a u trku se umesala Zvezda, od njegovog dolaska nema nista, osim ako se nesto drasticno ne promeni u sta ne verujem. Cim smo mi potpisali Pota, a pre toga pregovarali sa Sinovecom, jasno je kakva je situacija sa Rakicevicem.

                                Comment

                                Working...
                                X