Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    hoce li partizan dovesti nekog nba igraca?
    Ne

    Comment


    • Raspored timova za žreb Evrolige:
      Prvi šešir: Barselona, Olimpijakos, Panatinaikos, Real Madrid
      Drugi šešir: Montepaski, Kaha Laboral, Makabi, CSKA
      Treći šešir: Partizan, Uniks, Unikaha, Fenerbahče
      Četvrti šešir: Prokom, Bilbao, Efes, Žalgiris
      Peti šešir: Milano, Olimpija, Bamberg, Kantu
      Šesti šešir: Nansi, Zagreb i dva tima iz kvalifikacija

      Kao sto vidite Partizan je u 3.sesiru
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • Kako bi bilo dobro izvuci Olimpijakos sad kad se vec raspadaju.
        sigpic

        Comment




        • Ako ih izvucemo daj Boze nek' se ponovi ovaj scenario..

          ГАYРОI МОYNIА!

          EDIT: Odgledajte ovo obavezno!Najezicete se koliko je mocno odradjen klip!
          Last edited by Kalu; 04-07-11, 15:38.
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Partizan mts će od 21. do 25. septembra učestvovati na "Minhen kupu".
            Organizatori su saopštili da će se u A grupi nadmetati Panatinaikos, Montepaski i jedan nemački tim, a u B grupi Barselona, Partizan mts i takođe jedan nemački tim.
            Što se tiče crno-belih, poziv na ovakav turnir je još jedna potvrda visokog rejtinga koji prvak Srbije uživa u Evropi
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment




            • Lazemo, krademo, kujemo zavere, pljackamo!

              EDIT: Lik na 2:54 goat!
              Last edited by LBJmvpFORlife; 06-07-11, 13:21.

              Comment


              • Nenormalno teska grupa ... iz nizih sesira smo dobili ubedljivo najteze protivnike, Armani i Efes, koji su itekako, itekako neugodni . Ni iz visokoh sesira nismo bolje prosli, Maccabi je jedina ekipa koja ima lek za Pionir .

                Comment


                • Jel partizan doveo neko pojacanje za sledecu sezonu?

                  Comment


                  • Nismo jos nikoga.Obnovljeni su ugovori sa Katicem,Kecmanom,Bozicem...Pominje se Andjusic iz Hemofarma,Dragicevic kao i Cakarevic.Otisli su svi stranci i ugovor sa Mitrovicem je raskinut.Djekic je vracen i ove sezone vecu minutazu imace Miljenovic,Pesakovic,Jaramaz,Bogdanovic.

                    Comment


                    • Videh tamo na onom linku sto si postavio,pise da ce se vratiti vesely,maric i rasic.

                      Comment


                      • Treba oformiti tim ... Za sada imamo u tmu :

                        Rasko Katic
                        Dusan Kecman
                        Petar Bozic
                        Vladimir Lucic
                        Dragan Milosavljevic
                        Branislav Djekic

                        Ovih 6 su po meni standardni , ne racunam ove mladje jer tesko da ce dobiti priliku , treba sad dovesti 6 jakih igraca , pored 3 crnca ja bih licno iz ove nase lige volio videti Marka Cakarevica koji igra odlicno u Radnickom , Borisa Savovica iz Hemofarma i mozda vratiti Cedu Vitkovca jer je imao odlicnu sezonu u Igokeei i pruzao je odlicne partije u NLB ove sezone ... Sad prica se za Andjusica i Bozovic ,Andjusic u Hemofarmu uopste nije imao minutazu , do 10 minuta maximum , preko je igrao samo kad su imali problema sa niskim igracima u sredini sezone ... Bozovic bi po meni bio promasaj , imao je odlicnu minutazu u Hemofarmu prosle godine a vise od 10 poena u celoj sezoni ja mislim da nije uboo , mozda u kojoj utakmici tako da ni njega ne bih doveo da sam u stabu ... Dragicevic nzm da se pominjem , a nzm na kojeg mislis , Tadiju ili Vladimira ? Mislim da je Vladimir logicnije jer je dobio otkaz u Caji ali ne verujem u to ...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by trigger View Post
                          Videh tamo na onom linku sto si postavio,pise da ce se vratiti vesely,maric i rasic.
                          Ovo je isto moguce , iako nisam cuo pregovore, Alex u PAO-u ne igra uopste , Jan zbog lock-outa ali nista , on ce sad trenirati i vredno raditi tamo za NBA , nije lud da se vrati a Rasic nzm u Litvaniji tj u Lietouvasu kako je igrao
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ma na Vladimira,koji crni Tadija
                            Ma mora neko od ovih m ladjih da se pusti malo vise,neminovno je da cce da dodju jaki igraci na kecu,cetvorci i petici,ali valjalo bi kad bi Pesakovic-MIljenovic-Jaramaz dobili malo jacu minutazu nego prosle sezone,tu je i Bogdanovic.
                            Malo mlate na onom linku sto sam postavio,nije malo,malo vise mlate

                            Comment


                            • Je li ostaje Besovic u klubu , meni je realno onaj igrac smesan , bez obzira na kvalitet i visinu on sa loptom nista ne zna raditi
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • On je u stvari gora verzija Vranesa . Nisam siguran da li bi bio dobar potez zadrzati ga, iako je potencijal .

                                Comment

                                Working...
                                X