Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos plej,krilni centar i centar...plus eventualno Andjusic,lepo je imati jednog kombo beka...dolaze dva,a mozda i tri stranca na potrebnim pozicijama...ja bih voleo da dodju 2

    Comment



    • Al kad kaze:-mi smo tim,jedni drugima cuvamo strah!!!!!!! Jedan jedini Dule FTW!

      Comment


      • Najezio sam se i bio sam na ivici suza...najveca Partizanova legenda od kako ja pratim sport!

        Veliko HVALA velikom coveku!

        Comment


        • MOzda vesely ipak zaigra i ove godine za partizan, ima tu mogucnost jer nije ni potpisao za washington,a i inace trenira sa partizanom...
          iskreno voleo bih ga gledati posto od NBA ne verujem da ce biti nista do nove godine ovako da gledamo malo kako stavlja igrace na postere

          Comment


          • Gde mogu da skinem utakmice NLB lige od ove sezone???

            Comment


            • Ja msm da nema linkova za skidanje , poneka mozda ima da se gleda na netu a ne verujem da ce se Vesely vratiti jer ovo je taman prilika da se uigra u NBA dok je Lock-Out
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Važno je zvati se Anderson

                Posle Andersona Markeša u fudbalskom, košarkaški klub Partizan bi njegovog prezimenjaka Kevina Andersona. Radi se vrlo cenjenom pleju...

                Kevin Anderson je napravio zapaženu koledž karijeru u Ričmondu.

                Spajdersi su pod njegovom komandom napravili nekoliko iznenađenja u prethodne dve godine, a Anderson je tek treći igrač u istoriji koledža koji je prebacio brojku od 2000 poena.

                Bio je igrač godine u Atlantik 10 konferenciji, bio je na listi najboljih 30 koledž igrača u Americi i među prvih 20 je bekova.

                Čeka ga po mnogima odlična NBA karijera, a mogao bi ovu sezonu da iskoristi za kaljenje u Evropi.

                Partizan bi morao brzo da reaguje jer će Anderson biti na meti nekoliko evroligaša.

                sigpic

                Comment


                • Bivsi igrac estudiantesa nik kaner medli odbio partizan i najverovatnije prelazi u valensiju

                  Comment


                  • Tacna je ova informacija sto je Mac dao, Acie Law je vrlo blizu Partizana.
                    sigpic

                    Comment


                    • Na sajtu novosti pise da je vec potpisao za partizan.

                      Comment


                      • Originally posted by trigger View Post
                        Na sajtu novosti pise da je vec potpisao za partizan.
                        Nije jos ali je vrlo blizu potpisa.
                        sigpic

                        Comment



                        • Dobar,mnooooooooogo dobar

                          Comment


                          • Bilo bi lepo da ovaj dodje , kakav god da je igra covek 5 godina u NBA , da je ne znam kakav naucio bi dosta stvari , cak je i prvu sezonu u Atlanti najbolji odigrao ... Sigurno bi bilo lepo da potpise jer je vrlo jak play a uz Partizana samo moze jos vise napredovati ...
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Law is expected to join the Partizan squad at the end of October.

                              Comment


                              • Napokon dobar plej...

                                Comment

                                Working...
                                X