Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno smo odigrali,i trebali smo ove "Belgijance" i mnogo ubedljivije da dobijemo,ali smo zakazali u odbrani,i oni su nas napunili trojkama..

    Law pokazao sta zna i ume..
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • Farmar ce biti MVP kola

      Comment


      • Law zakopao sve one koji su govorili protiv njega
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Samo se trudim da pomognem klubu. Nisam ovde došao zbog novca, već zato što volim da igram u Partizanu, da budem sa ovim momcima i da igram pred ovakvim navijačima, koji te bodre tokom svih 40 minuta. Ovakve stvari ostaju u čoveku do kraja života - zaključio je Peković.

          Comment


          • Pise se pobeda.I dalje sam pri istom stavu,necu da kvarim slavlje.Samo napred

            Comment


            • Nisam stigao da odgledam prve tri cetvrtine jer sa bio na probi, ali sam odgledao poslednju i jako mi je drago zbog Loa, napokon je pronasao sebe. Pekovic na svom nivou i mnogo mi se svidja igra Macvana i uopste njegovo zalaganje, mogao bi malo Raduljica da se ugleda na njega. NAPRED PARTIZAN!!!

              PS. Cekam 3 i 30 da bih odgledao reprizu...
              sigpic

              Comment


              • Mnogo napretka u napadu i kretnji, odbrana i dalje dosta skripi samo sto ovi to ne znaju da iskoriste ali morace da se srede neke stvari za Real. Pobeda je najvaznija, skinuli su taj pritisak, sad ce biti mnogo lakse.

                Sto se Law-a tice, ja sam znao da je on sposoban za ovakve partije pa mi i nije neko iznenadjenje, mada sam opet poludeo kad ih je gazio onako, sinoc da sam pisao bili bi verovatno drugaciji komentari.
                sigpic

                Comment


                • Pljuvao sam Low,ali covjek je odgovorio na terenu,i neka je
                  Vazna pobjeda Partizana,da su pukli juce bio bi raspad sistema,ovako su vidili da vrijede i ove godine.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Odlicno smo odigrali sto se napada tice, nije bilo onoliko bezidejnih poseda kao na utakmicama protiv Makabija. Pekovic je pogurao ekipu na pocetku, Macvan nastavio gde je Pekmen stao, a na kraju mandov preuzeo stvar u svoje ruke Neverovatna je kolicina skilla koju Acie poseduje, potpuno kompletan igrac.

                    Svaka cast momcima

                    Comment


                    • Kakav je Ejsi kad se zapali! Gde su oni sto su pricali da je Lafajet 2.0?

                      Comment


                      • Neverovatno je to koliko je Law timski igrac,nikad sebe neistice u prvi plan,ne govori o svojoj igri nego sam o timu.Takvog Amerikanca dosada nikad nismo imali.Necu da se nadam ali mislim da imamo dobre sanse da ga zadrzimo i naredne sezone,verovatno bi prstao.Jedno me samo zanima zna li neko od vas kolika primanja ima Law!!!

                        Comment


                        • Originally posted by M-POT View Post
                          Neverovatno je to koliko je Law timski igrac,nikad sebe neistice u prvi plan,ne govori o svojoj igri nego sam o timu.Takvog Amerikanca dosada nikad nismo imali.Necu da se nadam ali mislim da imamo dobre sanse da ga zadrzimo i naredne sezone,verovatno bi prstao.Jedno me samo zanima zna li neko od vas kolika primanja ima Law!!!
                          Dosta,ne verujem da ce se ostati i naredne sezone,jedino ako smanji zahteve...

                          Comment


                          • @M-POT Nemamo mi matori para da ga zadrzimo za sledecu sezonu... A on ce se verovatno do tada vratiti u NBA gde ce imati mnogo veca primanja.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Dajte linkove za celu utakmicu..
                              sigpic

                              Comment


                              • Da pohvalim igru na poluvremenu. Odlicna odbrana, vrlo dobar napad i odlicno rasporedjeni poeni. Jedino sto zameram Vladi je sto malo pusta Andjusica, a decko sibnu 2 trice bez problema za 2 minuta...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X