Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Batman View Post
    Pitam kako su izdali klub? Ko je izdao? Na koji nacin?
    Pa na taj nacin sto lizu muda Vucicu da bi dobili neke pare, oterali Duleta, a ima jos dosta toga

    Comment


    • Ja nikako da dobijem odgovor na pitanje. Ko je izdao klub? Jel ljudi koji su dosli da probaju da ga izvade iz blata kada niko drugi to nije hteo? Jel ljudi koji su nam omogucili da uopste mozemo da gledamo Partizan ove sezone? Jel ljudi koji su kako-tako uspeli da sastave ekipu koja je cetvrta ili peta (iza Mege) po kvalitetu u ligi? Jel ljudi koji su Partizanova deca? Jel ljudi koji nisu politicari? Voleo bi da mi neko objasni nacin na koji su "izdali" klub. Nisu oni krivi sto je Bozic nesposoban da nacrta jednu krstenu akciju.

      EDIT:

      Originally posted by Ser Gagi View Post
      Pa na taj nacin sto lizu muda Vucicu da bi dobili neke pare, oterali Duleta, a ima jos dosta toga
      Da mu lizu muda vec bi dobili neke pare, a Dule je morao da ode iz razloga koji su milion puta prezvakani u ovoj temi. Aj mi definisi "dosta toga".

      Mogu da se kladim da bi svi vi koji pljujete velicali i Pekovica i Berica i Todorica i sve ostale da smo sada 4-ti ili 5-ti u ligi. Tako je to kod nas.

      Comment


      • Bozic je SNS, i Kecman takodje

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Bozic je SNS, i Kecman takodje
          I? Kakve veze to ima?

          Comment


          • Nikakve

            Comment


            • Svaki trener je imao padove u karijeri ali ako je on vec proslavljen trener i taj pad bude velicanstven kao i penjanje na vrh.
              Ko je sastavljao ovu ekipu, ko je oterao duleta sve nestranacki kadar koji se jos smejao duletu u lice na skupstini ali nema veze ovo vise nije stari partizan ovo je neki napredni.
              BAGRO MARS IZ SVETINJE
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Nikakve
                Tako sam i mislio.

                Originally posted by rope View Post
                Svaki trener je imao padove u karijeri ali ako je on vec proslavljen trener i taj pad bude velicanstven kao i penjanje na vrh.
                Ko je sastavljao ovu ekipu, ko je oterao duleta sve nestranacki kadar koji se jos smejao duletu u lice na skupstini ali nema veze ovo vise nije stari partizan ovo je neki napredni.
                BAGRO MARS IZ SVETINJE
                Ekipa je sastavljana sa 6.5 miliona evra duga, ali je opet sastavljena solidna ekipa, sa 2 kvalitetna crnca. Opet kazem, Bozic je taj koji je najveci krivac za ovakav plasman. Ne mogu Pekovic i Beric da utrce na teren pa da igraju umesto ovih ljudi. Nije uprava namestila poraz pred 7000 navijaca i +18 protiv Mege u Pioniru. Za takve stvari je kriv samo trener i strucni stab, niko drugi.

                Comment


                • opušteno, što neko reče svejedno da li si sa duletom 4. ili sa ovim 15. jer nema šanse za titulu svakako

                  Comment


                  • Batman meni je jedino logicno objasnjenje da ti zaradjujes od kluba, ajde lepo reci koliko te placaju Ako su vec napravili "top" ekipu sto nisu doveli krstenog trenera? Sto su ispali najveci smradovi i onako jadbo oterali hodajucu legendu kluba, znas dosli smo da podignemo klub na noge i izabracemo bozica koji je tablu za crtanje akcija drzao pa recino nikad a ne coveka koji je napravio mali milion igraca, i zna da radi sa mladima, i jos cemo mu poslati sms da je otpusten ili tako nesto...
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Batman View Post
                      Ko je koga izdao?
                      Todoric, Mica, Pekovic, Bozic i svi koji nose dres su izdali Partizan.
                      Za Partizan se gine 24/7 i jedan covek je to radio...a nije nam valjao.

                      Ne kazem da treba da se vrati. Mislim da sad ni ne treba, ali ovo je sramota kakve picke su nam na svim nivoima kluba.

                      EDIT: Kao prvo ovo nikako nisu dva solidna crnca (mada nije to ni bitno u ovoj prici). Ovaj visi ne zna jedan jebeni blok da napravi, a drugi ne zna napad da organizuje. No oni svakako nisu problem i svaka im cast jer se trude i daju maksimum...nisu oni krivi sto su realno kurtoni od igraca.

                      Kao drugo, uopste mi nije problem da ispadnemo iz lige. Problem mi je da cutimo dok su nam i u fudbalu i u basketu (u fudbalu ni ne kriju) ljudi koji ne zele dobro klubu.

                      Pekovic mozda i zeli, ali em je lik realno nesposoban da vodi klub, em nije u drzavi. Mica je poltron, to se vidi iz aviona, Pera je cava i to se vidi iz aviona. Jebe mi se sto su legende ako ne znaju gde je levo. Niste za ovo drugovi, odjebite. Dobra volja nije dovoljna... Evo hocu i ja da sedim pored Kecmana i Avdalovica (WTF AVDALOVIC?) i da se igram trenera.

                      Sramota je da dres Partizana nose Cvetkovic, jebeni MLEKCE Milutinovic, Andjusic koji misli da je neko i nesto. Kosta gospodin video da smeta i sklonio se...

                      Sramota je da jedan Adin Vrabac vise gine od ostalih, sramota je da deda Vitkovac vise gine od klinaca.
                      Sramota je da Vanja i jebeni Aranitovic sutiraju 15 trojki na tekmi.

                      Sramota je sto imamo najgoreg trenera u istoriji svih sportova. Vlade Jovanovic je za njega Greg Popovic.
                      Vazi sto nisu mogli Miloja ili Dzikica ili bar neko drvo da namole da bude trener.

                      Hocu bre da se pisa krv za taj Partizan. Ako ne mozes to, odjebi i ne vracaj se.

                      Jebe mi se koliki je dug, jebe mi se sto kasne plate. Tako je vec godinama pa niko nije sprecavao Gagija Milosavljevica i ostale da krvare na svakoj utakmici.

                      Partizan je postao odvratan klub. Kaznjavaju se trener i igraci, deci je zabranjeno da na poluvremenu udju i pikaju malo lopte, trener koji jeste prsao, ali je jedna od najvecih legendi je oteran kao dzukela. Nemoj da sam cuo nesto o tome da mu je istekao ugovor. Za njega su bre morali da naprave neku oprostajnu tekmu ili tako nesto.

                      Cuj oni su preuzeli klub i pokusavaju nesto da urade. Bas je Pekmen od jednom eto hteo da se igra predsednika. Ko zna kakve su tu mutljavine, ucene i sa kakvim ciljem.

                      Sve mi se ovo zgadilo i hocu moj Partizan nazad.

                      Comment


                      • Nema Ljubo krvarenja bez Duleta. Pre bih pristao da vam daju 5 miliona nego njega da vrate. Ta naloženost kad igrače vodi Dule me uvek plašila, ko god igrao. Ne mogu da kažem igrali su uvek dobri igrači i nije Dule igrao sa ovako lošim timom, ali da izvinite j.. bi im on m.. za ovo zalaganje. Ne bi oni smeli da izgube. A sad došao Božić sa nekom laganezi pričom, polako ćemo, ovo ono... Jebena priča, mislim kad se setim Gurovića gde mu 2010 pevaju tamo na protestu protiv uprave kk ti si Zvezdin četnik Milane i Partizana koji igra f4, sve se okrenu za 5 godina. Ni u najgorim snovima, pretpostavljam, ipak je to KK, najugledniji član JSD P. Valjda ćete se izboriti pa da vas deremo, a ne ovo ovako, ovo nikome od koristi

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zero View Post
                          Batman meni je jedino logicno objasnjenje da ti zaradjujes od kluba, ajde lepo reci koliko te placaju
                          Ih, da je sreca da je tako. Pre oni zaradjuju od mene nego ja od njih. Odem ponekad na tekmu, kupio sam par majica i dukseva iz njihovog butika, opada mi kosa sa glave kada gube...tako da je jasno ko na kome zaradjuje.

                          Originally posted by mark it zero View Post
                          Ako su vec napravili "top" ekipu sto nisu doveli krstenog trenera? Sto su ispali najveci smradovi i onako jadbo oterali hodajucu legendu kluba, znas dosli smo da podignemo klub na noge i izabracemo bozica koji je tablu za crtanje akcija drzao pa recino nikad a ne coveka koji je napravio mali milion igraca, i zna da radi sa mladima, i jos cemo mu poslati sms da je otpusten ili tako nesto...
                          Zato sto ocigledno niko nije zeleo da prihvati ulogu trenera. Ponudjeno je Milojevicu koji je najbolje resenje za klub, covek je odbio. Klub treba pre svega finansijski da se podgine na noge pa tek onda da se ocekuju rezultati. U ovakvim okolnostima pucanje na neki trofej je naucna fantastika. Dule je otisao tako kako je otisao (ne na lep nacin), ali sta da se radi. Nikada se njegova strucnost nije dovodila u pitanje vec su ljudi odlucili da ne produze saradnju sa njim zbog njegovih veoma cestih "nastupa" u javnosti kojima je samo stvarao gnev i povecavao animoztitet drzave i javnih preduzeca prema klubu. Mislim da je to jedini razlog zbog kojeg sa njim nije produzena saradnja. Iako je bio u pravu za vecinu stvari sto je pricao, jednostavno ono nije nacin da se nekome suprotstavis niti da sa nekim od koga zavisis razgovaras.

                          Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Todoric, Mica, Pekovic, Bozic i svi koji nose dres su izdali Partizan.
                          Za Partizan se gine 24/7 i jedan covek je to radio...a nije nam valjao.

                          Ne kazem da treba da se vrati. Mislim da sad ni ne treba, ali ovo je sramota kakve picke su nam na svim nivoima kluba.

                          EDIT: Kao prvo ovo nikako nisu dva solidna crnca (mada nije to ni bitno u ovoj prici). Ovaj visi ne zna jedan jebeni blok da napravi, a drugi ne zna napad da organizuje. No oni svakako nisu problem i svaka im cast jer se trude i daju maksimum...nisu oni krivi sto su realno kurtoni od igraca.

                          Kao drugo, uopste mi nije problem da ispadnemo iz lige. Problem mi je da cutimo dok su nam i u fudbalu i u basketu (u fudbalu ni ne kriju) ljudi koji ne zele dobro klubu.

                          Pekovic mozda i zeli, ali em je lik realno nesposoban da vodi klub, em nije u drzavi. Mica je poltron, to se vidi iz aviona, Pera je cava i to se vidi iz aviona. Jebe mi se sto su legende ako ne znaju gde je levo. Niste za ovo drugovi, odjebite. Dobra volja nije dovoljna... Evo hocu i ja da sedim pored Kecmana i Avdalovica (WTF AVDALOVIC?) i da se igram trenera.

                          Sramota je da dres Partizana nose Cvetkovic, jebeni MLEKCE Milutinovic, Andjusic koji misli da je neko i nesto. Kosta gospodin video da smeta i sklonio se...

                          Sramota je da jedan Adin Vrabac vise gine od ostalih, sramota je da deda Vitkovac vise gine od klinaca.
                          Sramota je da Vanja i jebeni Aranitovic sutiraju 15 trojki na tekmi.

                          Sramota je sto imamo najgoreg trenera u istoriji svih sportova. Vlade Jovanovic je za njega Greg Popovic.
                          Vazi sto nisu mogli Miloja ili Dzikica ili bar neko drvo da namole da bude trener.

                          Hocu bre da se pisa krv za taj Partizan. Ako ne mozes to, odjebi i ne vracaj se.

                          Jebe mi se koliki je dug, jebe mi se sto kasne plate. Tako je vec godinama pa niko nije sprecavao Gagija Milosavljevica i ostale da krvare na svakoj utakmici.

                          Partizan je postao odvratan klub. Kaznjavaju se trener i igraci, deci je zabranjeno da na poluvremenu udju i pikaju malo lopte, trener koji jeste prsao, ali je jedna od najvecih legendi je oteran kao dzukela. Nemoj da sam cuo nesto o tome da mu je istekao ugovor. Za njega su bre morali da naprave neku oprostajnu tekmu ili tako nesto.

                          Cuj oni su preuzeli klub i pokusavaju nesto da urade. Bas je Pekmen od jednom eto hteo da se igra predsednika. Ko zna kakve su tu mutljavine, ucene i sa kakvim ciljem.

                          Sve mi se ovo zgadilo i hocu moj Partizan nazad.
                          Razumem ja tebe u potpunosti, vecina nas oseca takav bes i vecina nas pizdi kada gleda ovakav Partizan. Ali zasto niko ne odgovori na pitanje sta je to sto je neko mogao da preduzme pa da nam danas klub izgleda bolje? Ko je taj covek koji bi zaista pomogao u Partizanu u smislu da se klub stabilizuje, dovede dobrog trenera, sastavi jaku ekipu, osvaja trofeje, igra evroligu itd?

                          Ispada da ja sada nekome drzim stranu ovde, a to nije tako. Samo sam realan i nista vise od toga. Najlakse je pljuvati i kritikovati, a kada treba nesto da se uradi za klub nigde nikog nema, osim navijaca. Niko nece da preuzme klub, niko nece da ulozi pare, niko nece da dodje da trenira ovu decu, talentovani igraci vise ne dolaze u Partizan jer su izgubili poverenje u klub. To su sve stvari za koje ne mozemo kriviti ove ljudi koji su trenutno u upravi. Ljudi su tek par meseci u klubu i vec ne valjaju, vec su izdajnici, propalice, nesposobnjakovici, poltroni itd. Zasto bi oni dosli u klub koji je potonuo? Da nece mozda nesto da zarade? Kakvu korist oni imaju od Partizana a pritom su znali da ce ih ljudi pljuvati? Mogli su i oni da se naprave ludi kao i velika vecina "legendi Partizana" i da ne ucestvuju u celoj ovoj mutljavini.

                          Opet kazem, za sve prikazano ove sezone je najveci krivac Bozic i njegov strucni stab. Ne moze Beric da dodje i da kaze ovim klincima da ginu na terenu, da se manje izdrkavaju, da ne pucaju trojke itd. To je nesto sto radi trener i on je taj koji se slusa, koji dozvoljava da se utakmici pristupa na takav nacin, koji dopusta klincima da na terenu izgledaju kao razbijena banda itd. Ne vidim razloga da se za te stvari krivi uprava kluba, nista vise. Pera je postavljen za trenera zato sto niko drugi nije hteo da preuzme ekipu, zato sto sigurno ne trazi puno para, zato sto mozes da ga oteras kad hoces bez dizanja neke velike prasine i zato sto je ovo prilika da se provere njegove (ne)sposobnosti u sezoni u kojoj se prezivljava.

                          Sto se crnaca tice, ja smatram da nisu losi i da imamo bolju ekipu i boljeg trenera, njihovi kvaliteti bi vise dosli do izrazaja. Ovako, s kim si onakav si.
                          Last edited by Batman; 28-12-15, 08:13.

                          Comment


                          • Nije kriv Bozic sto ne zna, covek bez posla dobio ponudu i naravno da je prihvatio. Krivi su oni koju su na krajnje sraman nacin oterali trenersku legendu i procenili da ga Bozic moze zameniti. I sada se plasiraju prazne price kako se ova sezona ne racuna, kako je sve bilo ocekivano, kako je bio jedini cilj opstati u ligi iako se drugacije pricalo, kako se pravi ekipa za buducnost mada ja ne vidim nijednog igraca za buduce staze Partizana.

                            Comment


                            • Boža ostaje trener. Dobio je novu šansu.

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCARA View Post
                                Nije kriv Bozic sto ne zna, covek bez posla dobio ponudu i naravno da je prihvatio. Krivi su oni koju su na krajnje sraman nacin oterali trenersku legendu i procenili da ga Bozic moze zameniti. I sada se plasiraju prazne price kako se ova sezona ne racuna, kako je sve bilo ocekivano, kako je bio jedini cilj opstati u ligi iako se drugacije pricalo, kako se pravi ekipa za buducnost mada ja ne vidim nijednog igraca za buduce staze Partizana.
                                Za lose rezultate ekipe mogu da budu krivi pojedini igraci, svi igraci ili trener i niko vise osim njih. Uprava je zelela najbolje u smislu da pokusa da ustedi na treneru i da da coveku sansu da se dokaze, jer ipak je on puno vremena proveo u Partizanu. Bozic ne moze da zameni ni jednog trenera a kamoli Duleta, ali sta da se radi kada niko nece da prihvati da bude trener?

                                Ovo su najcrnji moguci dani za nas klub i potpuno je normalno da svi koji su trenutno u klubu bivaju kritikovani i omalovazavani, jer smo svi mi nezadovoljni, ali shvatite DA NIKO OD NJIH NIJE KRIV ZA OVAKVO STANJE. Ljudi su dosli da pomognu, ako ne uspeju, otici ce. Problem je samo sto niko drugi nece da dodje i onda jedino sto nam preostaje da se ugasimo. Dok god su ovi ljudi na vlasti Partizan nece osvajati titule ni u jednom sportu, to treba svima da nam bude jasno. Nista ne bi bilo bolje ni da je Dule tu, osim sto bi eto imali mozda neku pobedu vise, ali sustina problema ostaje ista. Samo bi se jos vise dizale tenzije.

                                Zvezda menja Amerikance nedeljno ili na 15 dana, a mi dovodimo Vitkovca kao najvece pojacanje. I, o cemu pricamo mi ovde? Jel je Pekovic kriv sto je to tako? Beric? Tosa? Ne moze se funkcionisati bez para, a tamo gde para ima, zalupe vam vrata ispred nosa. Taj isti Pekovic kojeg sada neki od vas pljuju je dosao da igra za Partizan za kiki-riki za vreme lock-outa, a mogao je da uzme debele pare u Evropi, a Kinu i da ne pominjem. I sada odjednom on ne valja i za sve je kriv. Ajte se malo uozbiljite...

                                Lako je voditi klub kada imate podrsku drzave, kada vam ljudi donose pare u klub. A kada vam neko "zavrne cesmu" onda ispadate nesposobni. E bas zbog takve situacije treba svi da budemo jedinstveni i da podrzavamo Partizan. Niko nam nikada nije nista poklonio, a pogotovo ne poslednjih 15 godina. Sami smo stvarali igrace, prodavali ih i od toga ziveli. Osvajali smo titule, igrali F4 evrolige i sa 5 puta slabijom ekipom nego sto danas ima Zvezda. Vreme je prolazilo, dug se nagomilavao, dobili smo Telekomovo sponzorstvo kao nagradu za odlazak na F4 evrolige, ali to nije bilo dovoljno. E sada su nam i to ukinuli (jos dok je stara uprava bila tu), stigli su dugovi, klub je poceo da tone i svi mladi igraci su poceli da odlaze u Zvezdu, jer ovde nema para i ne igramo nista, samo raspalu ABA ligu. Kako dovesti igraca koji je projekat za buducnost? Ili nikako ili dosta tesko.
                                Last edited by Batman; 28-12-15, 18:18.

                                Comment

                                Working...
                                X