Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto ove godine ispadaju 2 tima mozemo vec slobodno da cestitamo na uspehu ovom naprednom partizanu.
    MRS BAGRO IZ SVETINJE
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • A dobro, bar smo ustedeli na treneru

      Comment


      • 1 utakmicu nedeljno, desetine treninga i odigras ovo

        I jos kaze kapitenu koji ga on postavio "Picko jedna"

        Comment


        • Nema jos uvek Batmana da nam objasni kako imamo najbolju upravu na svetu

          Comment


          • Treba da se zahvaljujem ovim ljudima sto se nismo ugasili? Sto se mene tice, gasi klub odmah
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Koji genijalan poteg ubaciti Koprivicu posle 2 meseca neigranja, jos i on suteve za 3 uzima

              Kakvo je ovo ponizavanje Partizana..

              Comment


              • Ovo je kraj KK PARTIZAN
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Koji je ovo raspad sistema. Iskreno očekivao sam dosta više od ove ekipe ali se vidi da Božić jednostavno ne može da pokrene ekipu, nema hemije, nema napada ni odbrane.
                  Garantujem da bi Dule i sa ovima bio u Top 5
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • To je to, dotakli smo dno...ispali iz lige jbt...
                    Mislim da nam spasa nema.

                    Comment


                    • Dosli smo do toga da nas jedna Sutjeska ovako razmontira

                      Comment


                      • cvetkovic i murici graju za sebe, trenera nemamo, djumic nije kosarkas.... ma roman se moze napisati
                        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                        Comment


                        • I nekako mi i dalje nije jasno kako ste nas dobili. (Kako ste dobili Buducnost).

                          Veli Dule Vujosevic danas; Fali mi Partizan ali ja njima vise falim.
                          Toliko...

                          Comment


                          • To je to sampion evrope i 4 puta ucesnik f4 poslednji put pre 6 god je zavrsio svoju pricu. Cak i da nekim cudom ostane u ligi on je sasvim sigurno zavrsio svoju pricu kao onaj stari kkp zbog mnogo faktora.
                            Nemam snage za neku opsirniju pricu.
                            Sve se ovo desava u zemlji srbiji, u zemlji potpune cenzure, u zemlji jednog diktatora, u zemlji gde vise ne postoji njen najtrofejniji kosarkaski klub partizan. Ali mozda je to za sve i bolje.
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Kako nam je svanulo kad smo sutnuli Dula, pare stigle, rezultati extra, divota

                              Cekajuci Batmana da nam kaze kako nije uprava kriva
                              Last edited by mark !t zer0; 04-01-16, 22:00.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCARA View Post
                                Nema jos uvek Batmana da nam objasni kako imamo najbolju upravu na svetu
                                Nemam ja kome sta da objasnjavam. Uprava nije kriva sto imamo ceplenke na parketu i na klupi. Ajde ti daj neki predlog posto si tako pametan. Ko je taj covek koji treba da bude u upravi pa da ne izgledamo ovako? Mozda neko iz politicih stranaka? Onda bi bilo necemo politicare u klubu. Eto, zanima ma ko bi prihvatio da vodi klub koji ima skoro 7 miliona duga, klub kojem konstantno preti blokada racuna, klub kojem bivsi igraci konstantno prete tuzbama, klub od kojeg je drzava potpuno digla ruke, klub koji niko od normalnih trenera nece da trenira, klub koji izbegavaju svi talentovani klinci zbog finansija i neigranja bilo kog evropskog takmicenja, klub u kojem nema ni jednog jedinog coveka koji ima bilo kakve veze sa strankom koja je najjaca trenutno u Srbiji, klub u kojem ne moze da ostvari nikakvu zaradu itd itd? Ajde mi navedi neku osobu. Koliko se secam od Partizana su svi bezali ko djavo od krsta kada je otisao Sasa. Pa da, kad ga je i Danilovic napustio, sta onda da pricamo.

                                Za ovakve rezultate kriv je iskljucivo strucni stab. U ovakvim okolnostima u kakvim je radio Partizan sklepan je kakav-takav tim koji uopste nije los ZA OVAKVU ABA LIGU. Svi bolji treneri su odbili da dodju, Dule je otisao, jer odredjene stvari koje nemaju veze sa strukom nije radio na pravi nacin i sad smo tu gde smo sa Bozicem. Ne kazem da je nova uprava bezgresna, ali mislim da nije u redu tovariti im na vrat sve negativno sto se dogadja Partizanu ove godine. Da su neke lopte usle i da smo imali malo vise srece, bili u top 5 i onda bi se sasvim druga pesma pevala.

                                Moje misljenje je da Bozic treba da dobije otkaz zajedno sa celim strucnim stabom, jer mislim da predstavlja najveci izvor trenutnih problema kada je u pitanju plasman na tabeli.

                                Za ovakvo stanje u klubu krivce treba traziti na drugom mestu, ne kod Pekovica ili Berica. Njih dvojica su dosli da probaju da iscupaju klub iz blata a ne da ga uniste, jer Partizan je vec bio unisten i pre njihovog dolaska.

                                Meni nije problem da priznam gresku i da priznam da je neko drugi u pravu, ali samo trazim da mi neko da neki predlog a da to nije cuveno "ugasi klub", jer kada se o tome prica hipoteticki onda to deluje kao neko "resenje", a kada bi se to zaista desilo mogu misliti kakva bi gungula nastala i koliko bi svi zalili sto ne mogu da gledaju bar i ovakav Partizan.
                                Last edited by Batman; 04-01-16, 22:06.

                                Comment

                                Working...
                                X