Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vise bih voleo da se Lee vrati

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ako ne racunamo odbranu i IQ
      On ima defanzivni potencijal i to Dule moze lagano da sredi. A i nije igrao toliko losu odbranu kod nas. Odlican je kod pika i preuzimanja a mlada bekovska linija ce sigurno imati gresaka, posebno u pocetku tako da je potrebna tako brza i eksplozivna cetvorka koja moze mnogo toga da pokrije.

      Glava mu je najveci problem, mogao je da bude odlican role player u NBA.
      sigpic

      Comment


      • Ako dovedemo Gista,onda nam treba centar koji zna da pika odbrane. Ako dovedemo Lee-a ili Lasme-a onda nam treba centar koji ce imati 20 poena u rukama.

        Bitnije je kakva ce kombinacija visokih igraca biti nego koji ce crnac doci na PF

        Comment


        • Najbitnije od svega je da mozemo biti sigurni da cemo na kraju sezone biti 3x jaci nego na pocetku a to nije bio slucaj u prethodne 2 godine.
          sigpic

          Comment


          • Samo mi daj jos Eltona na petici i top 8.

            Cuj prvi maj

            Comment


            • Onaj hrvat izjavio da se salio da ce doci u Partizan,koji slepac

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Onaj hrvat izjavio da se salio da ce doci u Partizan,koji slepac
                gde si to procitao?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  gde si to procitao?

                  http://sportske.jutarnji.hr/hezonja-...onu--/1040231/

                  Comment


                  • Deluje suvise neozbiljno pa cak i za njegovih 17 godina. Za Ovaj portal prvi put cujem, a kad na Vikipediji ne pise da je on u njihovom sastavu, tad znas da je ova vest lazna
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by trigger View Post
                        Onaj hrvat izjavio da se salio da ce doci u Partizan,koji slepac
                        do juce je bio mega car a danas slepac?
                        lm, izgleda da ja stvarno vec imao potpisan ugovor sa barsom... dobice 5 meleona za 7 godina(3+4), a i zagreb bi trebao da dobije ono minimlano obestecenje od 150k..

                        Comment


                        • Originally posted by carter985 View Post
                          do juce je bio mega car a danas slepac?
                          lm, izgleda da ja stvarno vec imao potpisan ugovor sa barsom... dobice 5 meleona za 7 godina(3+4), a i zagreb bi trebao da dobije ono minimlano obestecenje od 150k..
                          Ja nisam nigde napisao da je mega car,meni se uopste i nije svidjalo da on dodje kod nas,nego mi zao ovih sto su se popalili.

                          Comment


                          • Milos Vujanic Drugi asistent Vujosevicu na Klupi KK PArtizana!!!

                            Comment




                            • Novi kapiten Grobara... Ali to smo vec svi znali...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ma on je bio i jedina realna opcija posle odlaska Bozica i (verovatno) Kecmana.Ocekuje se uskoro potpis Muslija i Varde(ako Omic zavrsi u Olimpiji)

                                Comment

                                Working...
                                X