Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala vam momci od srca sto ste ostavili srce i dusu na parketu, branecu svetinju

    Comment


    • Hvala vam za ovu velicanstvenu sezonu momci Vraticemo se
      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

      Comment


      • Morao je i nasoj seriji da dodje kraj i nije mi uopste zao sto smo izgubili kad vidim da su se momci borili i ginuli na terenu. Svaki kraj je novi pocetak i treba ga tako shvatiti.
        Sledece godine ako bude postojao partizan ovakav kakvim ga znamo bice dobro ali to je sad neka druga prica jer za mene ce postojati samo jedan klub na ovom svetu i bodricu ga bio on prvi ili poslednji u trecoj ligi, to je moj Partizan to je moja ljubav.
        Cestitke svim navijacima gradskog rivala.
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Originally posted by Miletić View Post
          Duza klupa je svakako prednost,i da se svaki kontakt okarakterise kao faul opet bi bila prednost za Zvezdu jer imaju alternative a Partizan bi zavrsio mec sa 5 ili 6 igraca u rotaciji jer bi brze usli u problem sa licnim greskama...
          Ovo uporedjivanje igraca sa zivotinjama ne vredi ni komentarisati.
          Ne bi imala prednost jer Partizan ne igra tako prljavo pa ne bi usli u problem sa faulovima. A pas,terijer,pitbul itd. je zargonski nadimak u kosarci za igrace ciji je zadatak samo agresivna odbrana.

          Comment


          • Originally posted by guzebluze View Post
            Ne bi imala prednost jer Partizan ne igra tako prljavo pa ne bi usli u problem sa faulovima. A pas,terijer,pitbul itd. je zargonski nadimak u kosarci za igrace ciji je zadatak samo agresivna odbrana.
            Prljavo ili ne agresivnost mora da postoji jer bez toga bi kvalitet Zvezdinih pojedinaca dosao jos vise do izrazaja i realizovali bi velik broj poseda... A sa ostrijim kriterijumom sudjenja bi i ta agresivnost bila sankcionisana tako da dolazis na isto....
            Za ovu terminologiju se izvinjavam,ne poznajem toliko dobro kosarkaski zargon
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Originally posted by cleoo View Post
              Morao je i nasoj seriji da dodje kraj i nije mi uopste zao sto smo izgubili kad vidim da su se momci borili i ginuli na terenu. Svaki kraj je novi pocetak i treba ga tako shvatiti.
              Sledece godine ako bude postojao partizan ovakav kakvim ga znamo bice dobro ali to je sad neka druga prica jer za mene ce postojati samo jedan klub na ovom svetu i bodricu ga bio on prvi ili poslednji u trecoj ligi, to je moj Partizan to je moja ljubav.
              Cestitke svim navijacima gradskog rivala.

              Ne brini se ti za nas Partizan, on je jedan jedini i nikad nece umreti...

              Comment


              • Свим играчима хвала али посебно овом човеку



                Играо је целе сезоне и то по крда минута и ко му нешто писне нек се испребија главом о зид моментално
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Miletić View Post
                  Prljavo ili ne agresivnost mora da postoji jer bez toga bi kvalitet Zvezdinih pojedinaca dosao jos vise do izrazaja i realizovali bi velik broj poseda... A sa ostrijim kriterijumom sudjenja bi i ta agresivnost bila sankcionisana tako da dolazis na isto....
                  Za ovu terminologiju se izvinjavam,ne poznajem toliko dobro kosarkaski zargon
                  Pa Partizan nije igrao toliko prljavo kao zvizda, samo pogledaj odnos u faulovima, koji bi inace treba da bude dosta veci da je kriterijum izjednacen... Ne kazem da bi Partizan osvojio titulu da je kriterijum jednak ali bi bilo mnogo neizvesnije.

                  Comment


                  • Milosavljević o odlasku, Grobarima, Zvezdi...

                    Autor: Mladen Šolak
                    18.06.2015. | 23:47 > 23:49

                    Kapiten Partizana, koji je možda odigrao poslednju utakmicu u crno-belom, imao je snage za kratki intervju u noći predaje šampionskog pehara najvećem rivalu.
                    Milosavljević o odlasku, Grobarima, Zvezdi... Foto: MN Press
                    0
                    A- A A+

                    Prvi put od kada je došao u Partizan, a došao je 2010. godine, Dragan Milosavljević gledao je kako neko drugi podiže pehar namenjen prvaku Srbije.

                    Prvi put nije završio sezonu kao šampion zemlje.

                    A, da li je to ujedno bio njegov oproštaj od dresa kluba čiji je bio kapiten prethodne dve sezone? Ugovor mu je istekao...

                    "Sutra... Videćemo, svakako ću sačekati da se sve malo smiri, da prođe, pa ću tada videti da li ostajem ili ne ostajem", rekao je Milosavljević utučenim glasom posle treće i poslednje utakmice finala plejofa za košarkaše, u kojem je Crvena zvezda prekinula 13-godišnju dominaciju Partizana.

                    "Jako teška sezona, od početka smo imali problema i sa povredama i sa drugim stvarima, ali eto borili smo se koliko smo mogli. To je to, zahvalio bih se svojim saigračima, stručnom štabu i navijačima na velikoj podršci, kako večeras, tako i cele sezone. Zaista im hvala na tome, prepoznali su trenutak i bili tu kad god je trebalo", rekao je Milosavljević i pokazao da je veliki sportsmen:

                    "Čestitao bih igračima Crvene zvezde na pobedi i tituli, imali su odličnu sezonu".

                    U trenucima kada je veći broj prisutnih u "Pioniru" slavio, Milosavljević je sa saigračima otišao do nekoliko stotina vernih navijača. Bilo je...

                    "Jeste bio emotivan trenutak, jer smo velika podrška jedni drugima. Bili su uz nas cele sezone, jako teške sezone, koja nije bila uspešna. Ali oni nisu birali, hvala im na tome, potvrdili su da je odnos koji imamo poseban i da traje dugi niz godina", rekao je kapiten Partizana Dragan Milosavljević.
                    Najveci covek po meni koji je igrao u Partizanu, i meni najomileniji igrac

                    Comment


                    • Veliko hvala momcima ! Borili su se do kraja.



                      NAPRED PARTIZAN !

                      .................................................. ....................

                      EDIT:
                      http://www.mozzartsport.com/vesti/ma...dlazimo/108518

                      Hvala za sve, care !
                      Last edited by Mr. Wolf; 18-06-15, 23:30.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Nikakva patetika, nikakvi izgovori, nikakva kukanja i nikakva prazna prica sad.

                        Pruzen je maksimum, pokazan karakter, izgubilo se od boljeg.

                        Ako smo izgubili titulu, nismo izgubili klub, nismo izgubili dostojanstvo.

                        Iako sam bio na dosta utakmica sto KK, sto FK, nikad nisam imao sezonsku. Za sledecu sezonu je uzimam i bicu tamo svaki mec kako znam i umem, to je jedino sto mogu da uradim.

                        Ovo je prosto taj trenutak da pokazemo da vredimo. Ako Pionir bude pun u ABA kao i ove sezone (protiv Tamisa u KLS nece biti al ajd to moze da prodje), ako bude zdrave sprdnje, zezanja i prave podrske kao sto je ove godine bilo, ako jedan ludi trener i 12 igraca nastave sa fanaticnim pristupom, moze se reci da se odrzavamo i pokazujemo velicinu. U suprotnom mozete da udarate po tastaturi "nismo isti", "institucija", "Vucicu pederu" i ispadate smesni.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja to ne mogu nazalost jer sam iz Makedonije...

                          Milane veliko hvala

                          Comment


                          • Voleo bih da Sale, koliko god da je lud , ostane jos jednu sezonu , mada mislim da se zasitio kosarke sto se i videlo ove sezone.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • svaka čast ljudima koji i dalje prate sport u ovoj zemlji
                              priznajem i nije me sramota da kažem da sam u osnovnoj plakao za KK Partizan,medjutim onog trenutka kad sam shvatio da se sve svodi na tu politiku,ko će više para pokupiti od naroda to je bio i moj kraj

                              Čestitke navijačima Zvezde ali jednostavno ne mogu da predjem preko toga da se isti ponašaju kao da imaju kratkoročno pamćenje jer su do juče bojkotovali utakmice a sad se busaju u grudi i dižu Čovića i ostalu "elitu" iz senke

                              crni dani za sport u Srbiji
                              ovaj narod i sportisti zaslužuju više ,ovo je sramota na šta smo spali
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Kapiten verovatno ide u Valensiju...

                                Gde god da ide, zelim mu sve najbolje iz srca, ako je neko zasluzio da zaradi egzistenciju, to je on...

                                Hvala mu za sve

                                Comment

                                Working...
                                X