Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sasa izdrzao duze nego sto sam ocekivao, nakon onog Blazicevog (valjda ? ) udarca u glavu mislio sam "gotov je , puko je opet", u 3/4 je pravio gluposti, ali se posle unormalio, njegova najbolja odbrana vecim delom meca.
    Izgleda da je Gagi popizdeo na Sasu zbog tehnicke i nesto prigovorio Duletu pa ga je ovaj poslao u svlacionicu. Mislim da bi dobili mec da je Gagi ostao, al gotovo sad. Momci su se borili, svaka im cast.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by cleoo View Post
      Ne znam dokle ce dule, da kad je egal da ako protivniki ima napad da pravi faul, mnogo puta nam se to obilo o glavu.
      Не сећам се да смо ми правили те фаулове раније. Увек смо се бранили и добијали тако утакмице, никада нисмо фаулирали да би ми имали последњи напад.

      Originally posted by Ricma View Post
      Ne moze da prodje tekma, a da Pavlovic ne napravi sranje na terenu.Doduse sada se smirio nakon tehnicke.

      Nisam video sta se desilo sa Draganom pa je otisao alternativnim izlazom(a ne tunelom do svlacionice).Da li je neka povreda ili ne saznacemo sutra?Ne iskljucujem mogucnost da je ispizdeo na Duleta.Ide na zivce sto u ova dva meca malo po malo pa jedan starter napusti teren zbog povrede.

      Zvezda je u aprilu dostigla svoj maksimum po pitanju forme, steta samo sto se povrede bitnih igraca desavaju u najgorem trenutku inace mislim da bi bila veoma tesna i nezvesna serija.Iskren da budem nakon sto je Milosavljevic napustio teren mislio sam da ce Zvezda to mirno da privede kraju.Svaka cast na otporu sa ovakvom skracenom rotacijom.

      Sudjenje je bilo lose i nemam pojma kako su neke situacije svirali faul a neke koje su ocigledne su precutali, ali je sve to bilo anulirano Macvanovom trojkom.Ne znam da li je ono bila silazna putanja kada je Macvan sutirao, to bih bas zeleo da vidim.Sve u svemu, pizdim zbog toga sto nikog nije bilo da uhvati loptu.Jesu sudije zasrale, ali puno veci je problem sto su dopustili da Kalinic lagano poentira i time da unisti moral u ekipi.Bilo bi mi dosta lakse da su poslednji napad sjebali nego na ovakav nacin da izgube.
      Павловић је данас је био одличан. Она неспортска ми је скроз сумњива, ишао је на лопту и чак мислим да је имао добар контакт и са њом.

      Што се тиче Драгана, примили смо један у низу дебилних кошева за -10. Калинић нешто сам у контри био. Скроз сам, нико га ни погледао није. Ту је он испиздео мало и на Дулета јер није тражио тајмаут и пришао судији (који је ту био одмах уз Дулета и наше клупе) и онако енергично у лице му тражио тајм-аут. Судија дао тајм, кренуо ка клупи уз неко добацивање, псовање и шутнуо оне столице где седе баш лепо. Како је сео Дуле му је пришао, питао га нешто, овај аминовао и Дуле га послао у свлачионицу. Овај устане, опет нешто опсује, баци пешкир и флашу на под и оде ка најближем излазу. Прсо је баш лепо па га болео туки да кружи до свлачионице па изашао овде.

      А не знам зашто али знао сам да ће да увате скок у нападу на крају. Што је најгоре, ову "акцију" код Калинићевог скока су он и Цирбес смишљено одрадили. Испланирали су то. Цирбес ову двојицу навукао ка Мачвану којег је успут блокирао а Калина кружним током дошао до коша. Чим га је дао погледао је овог швабу и рукама му показао нешто у фазону: "То је то".
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • - Тренер КК ПАРТИЗАН НИС, Д. Вујошевић, кажњава се новчаном казном у износу од 48.000
        динара због досуђене TГ - трећи поновљени случај, сходно чл. 61 Д) 7.1 Пропозиција такмичења.

        - Екипа КК ПАРТИЗАН НИС, кажњава се играњем једне утакмице без публике и новчаном казном у
        износу од 200.000 динара због неспортског понашања гледаоца, бацања на терен у више наврата
        меких и чврстих предмета (други поновљени случај), а нарочито због бацања два седишта са
        трибине на клупу за резервне играче КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ТЕЛЕКОМ којом приликом је повређен
        играч Стефан Јовић, који због повреде није могао да настави утакмицу, сходно чл. 61 Б) 3., 5., 6., 7.
        и Ц) 1. Пропозиција такмичења.
        Aj, za pocetak, da dodjemo do te tekme pred praznim tribinama. Borba bre !


        p.s. Batica je juce bio dobar
        Last edited by Mr. Wolf; 16-06-15, 11:23.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • https://youtu.be/KYRPHggW47E

          Diskutabilna situacija od sinoć, nepriznat koš Mačvana, bio je ili ne...
          https://www.youtube.com/c/krkipfc

          Comment


          • Malo prije toga priznat je koš a da nije vidjelo silaznu putanju, tako da to ne pravi problem. A realno i ta "diskutabilna" rampa je čista kao suza.

            Comment


            • U svakom bitnom gradskom derbiju ove sezone sudjenje katastrofalno. Kriterijum sudjenje je takav da se dopusta prljava igra sa puno kontakta i nesviranih faulova sto Crvenoj Zvezdi Telekom mnogo vise odgovara zbog duze klupe i 3 psa ( Blazic, Lazic, Dangubic) koji pogledaju kos 3 puta u toku utakmice. Od njih trojice zao mi je samo Dangubica koji nije nimalo napredovao ove godine zbog takvog sistema igre.

              Comment


              • Duza klupa je svakako prednost,i da se svaki kontakt okarakterise kao faul opet bi bila prednost za Zvezdu jer imaju alternative a Partizan bi zavrsio mec sa 5 ili 6 igraca u rotaciji jer bi brze usli u problem sa licnim greskama...
                Ovo uporedjivanje igraca sa zivotinjama ne vredi ni komentarisati.
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Spoiler


                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • BORBA, BRE !!!!!!!!!!!!!!
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Neki likovi su zaista za ignor ovde, ali je prosto izazov ne staviti ih cisto iz radoznalosti da se vidi sta jos sve mogu da lupe i kakve jos gluposti mogu da "prodaju" a bogami i provokacije.
                      Jer jbg ako ignorises onda sebi i pored nerviranja uskracujes dobru smejuriju. A malko nerviranja je skromna cena za to. Smejanje ljudskoj gluposti je neprilicno, ali jedino to zasluzuju oni koji i sami svog debilizma nisu svesni.

                      Ne mislim ni na kog iz crno belog tabora - da ne bude zabune
                      Last edited by Sandugp; 18-06-15, 17:01.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Neka se momci veceras bore posteno i iz sve snage, neka odigraju sampionskii ja cu biti prezadovoljan, to je sve sto zelim
                        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                        Comment


                        • Pokusavam sebe da ubedim da je gotovo, nemamo vise sanse, da bi se manje razocarao posle. Ali ne vredi...

                          Comment


                          • "Ja ne idem u bitku gledajuci kolika je sila protiv koje se borim, vec gledajuci kolika je svetinja koju branim!"

                            "Nije vazno pobediti, nije vazno biti prvi, vazno je osetiti Partizan u svojoj krvi..."

                            SAMO JAKO MOMCI I DO SAMOG KRAJA !!!

                            Comment


                            • jebeni andric o boze ima li te
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment


                              • cestitke andricu definitivno igrac sa najmanje muda koga sam gledao u zivotu
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X