Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...a-kraju-sezone

    Jedino za njega mozemo da uzmemo neku kintu. Eventualno za Milutinova, ovi ostali ili su raspad ili im istice ugovor.

    Comment


    • Ako ostane sledece godine bice glavni igrac, mogao bi se dodatno razviti, ali i ovako je dao jednu godinu
      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

      Comment


      • http://www.sportklub.rs/platite-pa-i...ovala-partizan

        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Dule Reaguj !!!

          Comment


          • Ocekivan sled stvari, drzavu boli ona stvar za jedinog kluba iz srbije koji je osvojio evroligu i igrao 4 puta final-four, klub u govnima itd...
            Bilo je lepo dok je trajalo.
            Last edited by rope; 30-04-15, 20:27.
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • sve ce se ovo jednom lane zvati.
              Napred Partizan i u 5 ligi mi mso uz tebe
              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

              Comment


              • Barem mi je drago sto znam da ce se ovaj klub uvek zvati partizan i da nece preuzimati grb, lokaciju i ostale stvari od nekih drugi.
                Uvek cemo biti uz nas partizan pa i u beton ligi racunajte na nas.
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Originally posted by Princara View Post
                  Kakvo te dzukacko spustanje spopalo moj dobri Gokara . Lik je izneo svoje misljenje, ja sam izneo svoje misljenje, ne vidim kako ja tu mogu biti negativac. I nije to moje misljenje zasnovano na tom jednom njegovom postu, nego generalno sta je sve pisao na forumu.

                  Naravno da forum sluzi za razmenu misljenja, ali razmenju misljenja izmedju onih koji imaju makar elementarno znanje o onome o cemu pisu i sta komentarisu.
                  Nisi ti izneo svoje mišljenje na njegovo mišljenje o Duletu Vujoševiću već si ako se sećam napisao otprilike: "kad već pričaš o zabrani javnih nastupa, pođimo prvo od tebe". Ne znam za druge postove, ali mišljenje tog člana foruma za DV uopšte nije bez osnova i nije usamljeno posle svih onih šutiranja i psovanja sudija, davljenja svojih igrača pa i sad onog šaketanja sa nekim navijačem u pozadini dok Mitrović daje izjavu. Mislim i da su mu oslabile trenerske sposobnosti, nisam očekivao onako slabe nastupe protiv Zvezde. Dozvolio je i Pavloviću da se stavi ispred tima, nije imao snage da to kontroliše.

                  Shvatam ja da DV voli Partizan i sve što radi on misli da radi u njegovu korist, ali smatram da je KK Partizan već duže vreme duletov taoc. Tretman koji imaju kod države je dobrim delom uslovljen zbog njegovih izjava. I ja mislim da je pičkousti narcis govno i smrad, ne zato što pomaže timu iz Železnika već zbog njegovog celokupnog opusa, ali DV nije to smeo javno da priča. Morao je da bude diplomata, da se uvlači u bulju ako je mislio dobro za kk Partizan.
                  Last edited by goku; 01-05-15, 18:56.

                  Comment


                  • Zanimljiv video
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • B92: Vujošević: Šta slavi Zvezda? http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=988204

                      Dulo je malo nervozan.

                      Comment


                      • http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...tinov-u-Zvezdi

                        А јебига, добар је и Ђумара.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Srecan rodjendan nasem kapitenu, covjeku bez koga ovaj klub sigurno nebi bio ovakav, od srca mu zelim uspijeh u svakom dijelu zivota, zivio Gagi
                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • Bravo Nikola!

                            http://mondo.rs/a794053/Sport/Kosark...nu-zvezdu.html

                            Comment


                            • kako pise eurohoops nikola ide najvjerovatnije u oly sledece godine
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment


                              • Volim Partizan, volim ga vise od pojedinih clanova porodice i znam da postoji ono pravilo nikada ne vrijedjaj igrace svog tima ali Dalo sunce ti jebem smotano, pa lik uopste ne razmislja o kosu njegovo je da prevede loptu i doda je , kakva je to igra
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X