Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gnjide Djiki i Coki ne bi trebalo da nas interesuju, upropastili su sve sto su mogli

    Nadam se da cemo igrati EC.





    ----------------------------------------------------------------------------------


    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Dosta smo mi ispastali zobg interesa srpske kosarke, neka neko drugi sada podmetne ledja
      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Gnjide Djiki i Coki ne bi trebalo da nas interesuju, upropastili su sve sto su mogli

        Nadam se da cemo igrati EC.
        Voleo bih da mi taksativno navedeš šta su to upropastili ? Nešto ništa ne kapiram.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Voleo bih da mi taksativno navedeš šta su to upropastili ? Nešto ništa ne kapiram.
          Tu si u pravu, vec je situacija u nasoj kosarci jadna bila, vise sam mislio na Partizan i kako smo dosli do ovog gde smo sada (naravno, i sami smo dosta krivi) (sto bi reko Coki - stavljena je tacka na crno beli svet - , mada se tu zajebo) naravno, uz amin ovog sa vrha
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by forum1nick View Post
            Realno se kvalitetom neće mnogo razlikovati FIBA takmičenje i EC.
            Nismo za FIBA majstore i to moze samo Nedic da promeni pretnjama i ucenama ako stigne naredba.

            Ekipe iz ACB, VTB i ostalih jacih liga koje su izvisile za EL teze EC i Partizan treba da uradi isto makar se reprezentacija nikad vise ne takmicila, boli nas kurac.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Tu si u pravu, vec je situacija u nasoj kosarci jadna bila, vise sam mislio na Partizan i kako smo dosli do ovog gde smo sada (naravno, i sami smo dosta krivi) (sto bi reko Coki - stavljena je tacka na crno beli svet - , mada se tu zajebo) naravno, uz amin ovog sa vrha
              Sve ti tu zavisi iz koje perspektive gledaš...ako ništa bar se u poslednje vreme vratio malo taj kult reprezentacije, ono što fali danas u fudbalu. Pa do juče niko nije hteo da igra za repku u basketu, danas se svi rado odazivaju. Da ne pričam da smo posle određenog perioda opet jedni od favorita za medalje na svim takmičenjima.

              Sa druge strane, navijač Zvezde može da kaže da imamo i jednog stabilnog učesnika EL, ove godine verovatno učesnik i top8 faze.....

              Crno je trenutno samo u vašem dvorištu. Sad ko je kriv, o tome vi lupajte glavu i ispravljajte krive Drine.

              Comment


              • Kao prvo kakve veze ima kult reprezentacije sa KSS i Djilasom?

                Taj kult je vracen jos od 2009 godine kada smo bili drugi, od tada pa do danas smo se plasirali do cetvrtfinala.To sto se neki reprezentativci nisu odazvali je bilo ponajvise zbog dugackih priprema u kojima su se obavezno nekoliko igraca povredjivalo.Niko to nije zeleo i stavio je da mu bude prioritet sledeca klupska sezona tj da udje zdrav u njoj, a reprezentaciju ostavio po strani.

                Da ostavim Cokija po strani, za Djilasa moze da se iskopa sta hoces, covek ima zilion funkcija i razne manipulacije stoje iza njega i njegove marketinske agencije.Kad ga vidis, prosto da ti se slosi.Neopisivo mi je drago sto vise nije na celu DS-a.A da, vrhunska organizacija je bila u Kragujevcu 2013 za koju je bas KSS bio zaduzen.Sreca pa ne stoji iza KLS, inace bi mu i to rado pripisao za ovu dvomesecnu pauzu.Moze njemu jos sto sta da se pripise, a ako Partizan bude igrao FIBA-inu ligu spustio je klupsku kosarku na jos nize grane.Blic je izmedju ostalog njegovo glasilo.Sa jedne strane mu ne smeta sto ce Zvezda da igra Evroligu, ali zato od Partizana sada konkretno pravi negativca zato sto zbog reprezentacije nece da igra fibinu ligu sampiona.Vec su pripremili teren za pljuvanje po Partizanu.

                Nek se drzimo u ovom trenutku Rusa, Nemaca, Spanaca, Italijana i svih jacih timova koji ce da igraju Evrokup.

                Comment


                • A da se prisetimo malo ko je potpisao prvi sporazum sa jadranskom ligom u vreme kada je nasa liga bila najjaca u regionu? Da se prisetimo ko je jedini bio protiv toga? Da se prisetimo ko je bio ucenjivan zbog toga sto zeli da igra nasu ligu i koliko-toliko je odrzi? Da se prisetimo ko je posle zeleo prvi da istupi iz te iste jadranske lige sa kojom je potpisao ugovor i o kojoj je govorio sve najlepse?

                  Mislim da svi znamo odgovore na ova pitanja, samo se pravimo blesavi. A da ne pricamo ko je dao najvise igraca reprezentaciji u poslednjih 20 godina. Ako je neki klub radio u interesu srpske kosarke, onda je to bio Partizan. I sada odjednom ne valja i nije nam potreban. Mnogi "pametnjakovici" i "strucnjaci" se smeju Vujosevicu zato sto Partizan godinama nije mogao da udje u top 16, a niko ne pominje cinjenicu da klub mozda nije imao para i da je forsirao mlade igrace kako bi se odrzao. Mi nismo imali para za Skorcijanitise, Milere, Cirbese, Tompsone, Vilijamse, Dzenkinse i ostale, pa da se onda hvalimo kako vec par godina zaredom smo "stabilan" ucesnik evrolige.

                  Kao sto rekoh u svom prethodnom postu, samo treba gledati sopstvene interese i zabole nas djoka za savez. Sve bi radio suprotno od onoga sto zele, a te price o suspenziji reprezentacija su smesne i od toga nista nece biti nista ma kakvu odluku doneli savezi ili klubovi. Neka FIBA suspenduje pola Evrope pa da vidim ko ce da im igra na prvenstvima.

                  Comment


                  • svim silama nas teraju u fiba da bi se lopovu sa kosova otvorio put dugogodisnjem igranju evrolige ,znaju oni da cemo vec sledece a sigorno za dve godine ima tim kadar za evroligu

                    Comment


                    • Mogu samo da nam pljunu pod prozor.

                      Comment


                      • Nismo mi u centru paznje, i druge jace ekipe od nas su pod tim pritiskom.Ono sto treba da uradimo u narednom periodu je da se svi drzimo zajedno i da se ne izjasnjavamo da cemo da igramo LS, a neka ULEB to pokusa da resi.Mnogo losa stvar po klupsku kosarku ima da bude, ako FIBA uspe u svojoj nameri.

                        Comment


                        • Priklonimo se svi Ulebu a Luksemburg i Lihtenstajn u finalu EP.

                          Ne volim ja ni Djordija ali FIBA na svojoj strani nema nista, samo pretnje i ucene.

                          Partizan mora da ide tamo gde su najbolji. Ende.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma ako se u svim državama-savezima postigne dogovor i klubovi se odluče za EC, FIBA ne može ni da preti, jer neće izbaciti 10 reprezentacija. Ovo će se završti tako što će tu FIBU igrati neki levi klubovi.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Kao prvo kakve veze ima kult reprezentacije sa KSS i Djilasom?

                              Taj kult je vracen jos od 2009 godine kada smo bili drugi, od tada pa do danas smo se plasirali do cetvrtfinala.To sto se neki reprezentativci nisu odazvali je bilo ponajvise zbog dugackih priprema u kojima su se obavezno nekoliko igraca povredjivalo.Niko to nije zeleo i stavio je da mu bude prioritet sledeca klupska sezona tj da udje zdrav u njoj, a reprezentaciju ostavio po strani.

                              Da ostavim Cokija po strani, za Djilasa moze da se iskopa sta hoces, covek ima zilion funkcija i razne manipulacije stoje iza njega i njegove marketinske agencije.Kad ga vidis, prosto da ti se slosi.Neopisivo mi je drago sto vise nije na celu DS-a.A da, vrhunska organizacija je bila u Kragujevcu 2013 za koju je bas KSS bio zaduzen.Sreca pa ne stoji iza KLS, inace bi mu i to rado pripisao za ovu dvomesecnu pauzu.Moze njemu jos sto sta da se pripise, a ako Partizan bude igrao FIBA-inu ligu spustio je klupsku kosarku na jos nize grane.Blic je izmedju ostalog njegovo glasilo.Sa jedne strane mu ne smeta sto ce Zvezda da igra Evroligu, ali zato od Partizana sada konkretno pravi negativca zato sto zbog reprezentacije nece da igra fibinu ligu sampiona.Vec su pripremili teren za pljuvanje po Partizanu.

                              Nek se drzimo u ovom trenutku Rusa, Nemaca, Spanaca, Italijana i svih jacih timova koji ce da igraju Evrokup.
                              Nmg da se setim, ali mislim da je Raduljica odbio Dudu, i još par igrača vrlo bitnih. A upravo se za njegov povratak vezuje ponovni uspon naše reprezetantivne košarke, pa čak i ženske. To što ga ti ne gotiviš je možda i opravdano, a sad što PKK tu od njegovog dolaska pada ka dole možda je njegova krivica, a možda i ne....

                              Comment


                              • Ne znam Rićma koliko bi se Beograđani složili sa tobom što se Đilasa tiče. A to rekla kazala je glupo, ima ovo, ima ono, a ni za šta nije osuđen. Sumnjam da bi mu Vučko posle onakve kampanje vs Đilas oprostio iako neki misle da su oni prijatelji.
                                Đilas je jako sposoban čovek. A i cenjen u Bg, veruj mi. Za mnoge je najbolji gradonačelnik.

                                Comment

                                Working...
                                X