Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ufffffffffffffffffffffff dobro je. ostaje jos 4/4
    Ovi imaju klupuuuu u p.m. mi se trudimo... ajde Boze nagradi nas
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Sta god da se dogodi svaka cast na borbenosti.
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • MM kapa dole... malo mi ide na jaja ova lezernost Sase koja nas u nekom smislu prodaje a mora da bude turbina sobzirom na njegov nivo kao igraca
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Izgubicemo ovo, ali ja licno sam zadovoljan. Bez kakvog-takvog pleja se nece moci protiv Zvezde ove godine, to je sigurno.

          Imali smo nekoliko sansi da utakmicu ucinimo interesantnijom, ali sami smo krivi.

          Comment


          • Moderatori kosarkaskog pdf-a su najveci lenjivci u celoj Internet zajednici.Mladenu i Colicu treba dati vece ovlascenje posto nema ni ko da banuje, jedino akan i fresh koji imaju vise veze sa fudbalskim nego kosarkaskim pdf-om.

            Comment


            • Nesto iznad 50% sut sa sl. bacanja, to je jednostavno kriminal.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Nesto iznad 50% sut sa sl. bacanja, to je jednostavno kriminal.
                I pored toga smo bili u igri.

                Nikako necu prezaliti ona 4 napada na 42-45 i 4 puta Muric suta za tri i promasuje, tu smo mogli potpuno da se vratimo u utakmicu, al sta sad doce to sve na svoje i ove godine

                Comment


                • Tacno bi mogli trenutno da igramo egal sa njima da nije Gagic otisao i da je dosao krsten plej.

                  Comment


                  • Ma samo krsten plej da dodje , tacno imamo krizu kad trebamo da izmislimo neke poene, prosle godine je bilo par takvih igraca. Pavlovic je nekako previse lezeran, mora on da bude dosta sigurniji, mada jesu ga izbacile one licne iz ritma ali za dve je sam kriv svojim potezima
                    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                    Comment


                    • Originally posted by Princara View Post
                      Tacno bi mogli trenutno da igramo egal sa njima da nije Gagic otisao i da je dosao krsten plej.
                      To mi sinoc prodje kroz glavu bar 10x pa cak da i nema plaja... sinoc bi sa "izdajnikom" na parketu bilo bar nereseno u poslednjem minuti utakmice.

                      Bilo kako bilo, prezadovoljan sam sinocnom priredbom nasih, kritike za Murica i Sasu sam vec rekao. Ajde momci, znali da ce ovo biti samo stanica do onih pravih utakmica.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Sasi su svirane 2 smesne licne , zajebali su ga maksimalno a ekstra je usao u mec. Ipak, uzrok naseg poraza je to sto nemamo pleja (a ni normalnog centra), prosto nemamo ideju u napadu, sve nekako na silu. Tacno se vidi da mi nema sta da trazimo u plejofu protiv czt ako ne popunimo redove. Mora Dule kako zna i ume da dovede prokletog pleja.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Naravno da nisam srecan zbog poraza, daleko od toga, ali verujem da imamo dosta rezerve za odlucujuce meceve...

                          Bozo mi je bio prijatno iznenadjenje. U odbrani 1 na 1 je lepo cuvao Bobija, a cak je i napadu imao 2 lepa polaganja. S druge strane, u timskoj odbrani je bio los, ali se to da popraviti...

                          Za razliku od vecine, meni ni Milutinov nije bio los, samo sto je imao manje protagonizma u napadu nego obicno. On i Sasa se ubuduce moraju paziti glupih licnih...Sasina 3. licna nam je verovatno i prelomila utakmicu...

                          Macvan odlican u napadu, ali ocajan u odbrani. Ipak, jedini nas je nosio u drugom poluvremenu...

                          Muricu ne zameram, sve je kosarkaski odradio, sutnuo, promasio, jbg. Uci ce sledeca, mada bih vise voleo da npr. Andric uzima vise tih clutch suteva, naravno kada bude potpuno zdrav...

                          Sve u svemu, imamo dosta rezerve, i cak i sa ovakvim timom, lepe sanse za playoff

                          Comment




                          • Zofri

                            Comment


                            • Do kad ima fore za dovodjenje pleja? Mislim koji dan je zadnji dan za abu?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Do kad ima fore za dovodjenje pleja? Mislim koji dan je zadnji dan za abu?
                                5 Mart.

                                Comment

                                Working...
                                X