Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da mi treba da gasimo radnju ove sezone. Nema svrhe igrati ovako.
    sigpic

    Comment


    • Mihailović u pregovorima sa Partizanom

      Vladimir Mihailović nije više član Ostendea i trenutno je bez kluba.



      Mihailović je sezonu počeo u belgijskom Ostendeu ali nakon što mu je istekao dvomjesečni ugovor do produžetka saradnje nije došlo. Belgijski klub nije se plasirao u Evroligu iako je bio domaćin kvalifikacionog turnira, tako da je odlučeno da Mihailović ne ostane u klubu.

      Kako piše hrvatski novinar Vedran Modrić, Vladimir Mihailović bi karijeru mogao da nastavi u Partizanu. Prema Modriću u toku su pregovori.

      Tim Duška Vujoševića nije dobro počeo ABA ligu, a ovaj trener je Mihailoviću na startu profesionalne karijere dao veliki impuls jer mu je omogućio da kao vrlo mlad debituje za seniorsku reprezentaciju.


      Koja moja sreća ako dođe Vladica!
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Kapiram ja tu Montenegro konekciju, ali se plasim da nam Vladica nece mnogo pomoci

        Comment


        • Hahaha, iš tamo!

          Ne znam koliko si ga pratio dok je bio u Budućnosti, dečkić sabija i objašnjava u odbrani, kao pit bul je a to Dule obožava, a to nam i treba u ovakvoj ekipi. Na stranu moje konekcije sa njim (a ima ih zaista ), volela bih da dođe.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Jeste on tip igraca kakav je uvek dobrodosao u Partizanu, ali nam je sada potreban neko ko ume ili da poentira ili da organizuje igru. Nemam nista protiv da dodje, al' onda da se molimo da ce cetvorka da bude zver, da ce Gagi biti bolji nego ikad i da Milutinovic nece biti totalna kanta...

            A i Sasa bi mogao da dodje

            Comment


            • Sad mi drug novinar reče da je pitao Mihailovića za Partizan i ovaj mu rekao da ne zna ništa o tome.

              A što se Saše tiče, on svakodnevno postavlja slike sa jahte na Instagramu, postavio pre neki dan i sliku dečice kako idu u vrtić. Ne izgleda mi kao da će za Beograd, makar ne u ovom delu sezone.
              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Nema nista od Vladimira.

                Saleta mozemo da ocekujemo u drugom delu sezone.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Sve meceve kosarkasa Partizana ce direktno prenositi Arena sport.
                  Prvi mec u gostima, u sredu od 18 i 3o h, sa L.Ritasom
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Ako nas bude prenosila bilo koja arena osim keca ima da se roknem.

                    Comment






                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ima li neko link ili snimak utakmice Partizan- Makabi kad su nas nabili 20 razlike 2002 godine a hala u transu i kad je Pini Gershon aplaudirao tribinama
                        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                        Comment


                        • Ja ne mogu da se setim te utakmice sad jel to bila prijateljska mozda, mislim da sa njima tad nismo bili u grupi u el, a aba ligu mi tad nismo ni igrali a mislim da pini 2002 nije ni trenirao makabi.
                          Last edited by rope; 13-10-14, 19:28.
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • E taman pomislih da cu ove sezone koooonacno moci da gledam Partizan na tv-u i da se ne prepustam carima strimova, ali izgleda da to nije moguce...

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ako nas bude prenosila bilo koja arena osim keca ima da se roknem.
                              Na A1 ce biti protiv Lietuvos Rytasa
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by cleoo View Post
                                Ja ne mogu da se setim te utakmice sad jel to bila prijateljska mozda, mislim da sa njima tad nismo bili u grupi u el, a aba ligu mi tad nismo ni igrali a mislim da pini 2002 nije ni trenirao makabi.

                                mislim ipak da je to bila sezona 2006-2007 ida je trenirao oly, na 90 % sam ali ne mogu naci ni tu utakmicu
                                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                                Comment

                                Working...
                                X