Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=957119

    Comment


    • Pregazismo Cibonu za 10 minuta, Milutinov fantastican 25 indeks na poluvremenu
      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

      Comment


      • Jebi !!!!

        Comment


        • Sta smo mi doveli da zameni Gagica

          Povrede nas i dalje jebu. Ako Dule izvuce ovu sezonu treba Toma da ga odlikuje ordenom.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Nadajmo se da Djumic nije uigran sa ekipom i da je zato onako izgledao na terenu, valjda ce biti bolje. Samo da ne pocnemo da zalimo za Gagicem.

            Comment


            • Bozo Djumic me podseca na Tarzana, jak kao bik ali blage veze nema sa kosarkom kao sportom...

              Milutinov sutra ide na snimanje, pa vidicemo sta ce biti... Nadam se najboljem...

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Samo da ne pocnemo da zalimo za Gagicem.
                To se sigurno nece desiti, bar sto se mene tice. Djumic sigurno nije neki narocit kvalitet, ali bar nece praviti toliko stete na terenu kao Gagic i uvek ce se znati sta je njegov zadatak i dokle moze da ide.

                P.S. Za sada Olimpija odradjuje dobar posao.

                Comment


                • Originally posted by Gagi View Post
                  Milutinov sutra ide na snimanje, pa vidicemo sta ce biti... Nadam se najboljem...
                  Ja cuo da nije nista ozbiljno i da nema brige, na snimanje ce eto da su 100% sigurni, sad` koliko je to tacno nemam pojma.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Daj boze da je tako, ja cuo da je imao veoma jaku bol, ali da je takva povreda, i da nece odsustvovati vise od nedelju dana...

                    Comment


                    • Stvarno bi bila steta, taman je decko uhvatio pravi ritam.

                      Comment


                      • Ljudi, nemojte da ste neozbiljni. Covek dosao iz srpske lige koja je za 3 klase ispod Abe, odradio par treninga i sad ne znam sta ste ocekivali. Samo polako, nemojte jos dodatni teret decku da nabacujete.
                        sigpic

                        Comment


                        • Olimpija pobijedila milogorce, jos samo zvezda da uzme cedevitu

                          Sledece sezone da dovedemo i ovog drugog Murica, zasluzio je covjek
                          Last edited by SinisaKun; 15-02-15, 22:08.
                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • Idemo na 4 mesto da izbacimo kkcovicfmpzeleznik i zavrsimo sa tom njihov pricom ionako radonjic nema sanse da dobije duleta na tri dobijene.
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Polako samo, jos ne igramo dovoljno dobro da bi bilo kome pretili. A i to je ionako stil ovih preko. Mnogo je problema i nema zaletanja, mec po mec.

                              Izbacivanje njih u polufinalu je svakako idealan scenario.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by cleoo View Post
                                Idemo na 4 mesto da izbacimo kkcovicfmpzeleznik i zavrsimo sa tom njihov pricom ionako radonjic nema sanse da dobije duleta na tri dobijene.
                                Svaka cast na optimizmu Samo....ko ce da rijesi te utakmice ? Koji su to igraci koji ce Bobiju,Cirbi,Kalini,Dangubi,Jovicu,Luki,Dzenkinsu ,Viliju da uzmu mjeru?
                                Last edited by Duka; 16-02-15, 22:52.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X