Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno ne verujem da cemo se docepati 4. mesta ove sezone

    Comment


    • Ma nema od 4 mesta nista sa ovakvom igrom za nas je 10 mesto realnost, jbt ovi iz zadra celu cetvrtinu igraju bez centra, dati omladincima da igraju do kraja sezone pa sta urade uradili su.
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • 100ti put ponavljam - uklet klub.

        Comment


        • andricu nikad od tebe pravog kosarkasa bices samo promasaj partizana.
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • citavo drugo poluvreme nisu u stanju da spuste jednu mrtvu loptu na macvana dole da covjek to rijesi
            KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

            Comment


            • Gasic i Dalo, ubitacan tandem.
              Steta sto se ovo nije iskoristilo, steta...

              Comment


              • Kriminalno vodjena i kriminalno odigrana tekma.

                Ocajan sut. Falili su Sasini kosevi.
                Izgubili smo zbog slobodnih bacanja.

                S druge strane, ubili su Sasu, a sudije nista. Onda onaj njhov kos posle podbacivanja.

                Bice veoma veoma tesko izboriti plej-of. I ponovicu opet, sami smo krivi. Nemamo pleja koji bi razmrdao ekipu kad ne ide.
                O Gasicu nema potrebe trositi reci. Samo Dule zna zasto ga drzi za pomocnika. Da nam je Misa Tumbas vodio mec, garantujem da bi ih dobili sa 10+ razlike. E, Dule, Dule

                Btw, neke je uhvatila prpa kad smo poceli da se vracamo u mec i bili na korak od pobede. Neka......


                Teski dani za Partizan dolaze, bas teski dani......
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Sve smo mi ovo mogli da predpostavimo... ali da se ja sada nepravim pametan samo cu reci da sam sokiran nasom upravom.
                    Dule je ipak "samo" trener ali ima li iko drugi u nasem klubu koji bar nesto radi? Niko ne kaze da mi moramo biti kao Makabi ili CSKA ali mi imamo upravu koja se nigde ne vidi, ne postoji, niti se oglasava niti ti vidis neki njihov rad i trud.
                    Sramota, Sramota, Sramota
                    Ovi iz uprave guraju "jadnog" Duleta da silji jezik, pljuje po "kontra strani i politickoj vrhuski" i tako ga izlazu svakojakim
                    pocastima... Covek ce zbog nerada nase uprave srozati svoj ugled koji je stecen krvavim radom... a u medijima postalo je nebitno "sta je on u kosarkasom smislu uradio" u svom zivotu - nego daj da sada kazemo da je on od uvek placljivko i svinja debela. Duleta samo sto shlog ne udari. Jebe se njima, sjebace se samo Dule. Ali da nam i u tom samosjebavanju ipak donese jos jednu titulu.
                    Sramota, Sramota, Sramota
                    Sta radi onaj Danilovic, od kada je popio onaj noz u kafani zena ga drzi na lancu izgleda. Niti sme da iz kuce da izazi a kamoli da svrati do kluba. Shiki - izgubljen, kao i u vecini godina svog zivota.
                    Nikakvo prilagodjavanje situaciji, nikakve AKCIJE, nista pod milim bogom, kao da se ceka da nesto padne sa neba a to nikako da padne.
                    Znam u krizi smo ali ne trebamo zbog toga "cistiti tudje klonje" nismo mi bilo ko, nego K.K. Partizan.
                    Moramo plivati, moramo biti konkurentni... pa ne moze nam jedino resenje biti da ce pasti ovi sa vlasti i da ce tako bankomat biti zakljucan za konzerve.

                    Dosta sam pisao, samo se raspizdim, zalaufam se, hiljadu mi misli u sekundi...
                    ma kako bi "postrojio sve" osim Duleta i igraca, i motka usrana bi im bila mila.
                    Last edited by AIRBORNE; 13-12-14, 23:21.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Ulazite u top4, Dule nabija radonju u bitnim tekmama kad hoce i opet isto.
                      Nista bre ja vama ne verujem
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • To da imamo uzasnu upravu, to je odavno poznato. Umesto sto se kao pacovi kriju u jazbini, mozda bi mogli za promenu da probaju da se angazuju, da obezbede neka sredstva, da odu da razgovaraju sa onim Culibrkom, da odu do premijera, vicepremijera, da odu do ministra sporta, da probaju da nadju neke manje sponzore koji ce dati bilo kakva sredstva, pa makar ona bila i minorna. Znam, nista od ovoga nije lako, ali treba nesto raditi umesto sto samo cekamo kako ce nesto da se promeni samo od sebe. Nece! Dule jeste carobnjak, ali nekada i takvima ponestane magije.

                        Druga stvar, vise puta sam ponovio da nije dobro ovo sto Dule radi na konferencijama za medije. Najgori nacin da nekoga srozas i udaljis ga od sebe jeste da ga napljujes javno i da to radis u kontinuitetu, a to je upravo ono sto radi Dule. Takvo ponasanje ne moze doneti nista dobro. Napadati i prozivati ljude od kojih trenutno zavisis i koji su bukvalno jedini koji ti mogu doneti neka sredstva u klub nikako nije primereno, makako se oni ophodili prema Partizanu. Pozivati nekoga da unistava telekomove kartice i menja provajdera je potpuno nepotrebna glupost. Umesto da se ode, da se razgovara, da se vidi sta se moze a sta ne, da se pokusa napraviti neki kompromis, neki dogovor itd...ali zasto sve to raditi kada je najlaske nekoga napljuvati javno. Zato nam tako i ide.

                        Treca stvar, Partizanu je nudjeno da napravi isto sto i Zvezda, cak iako ne dugujemo ni priblizno kao oni, ali taj je predlog odbijen i sada placamo cenu zbog toga. Iako ja to licno nikada ne bi prihvatio, takvo je vreme doslo da bi valjalo o tome razmisliti. Niko nece doveka igrati bez plate, tako da se mogu ocekivati konstantno nove tuzbe. Postavlja se i pitanje kako sastaviti tim za sledecu sezonu? Mnogo je igraca ovde zbog svoje dobre volje (govorim o onima koji vrede), ali oni ce sledece sezone otici. Ko ce ostati? Niko. Bice jos gora situacija nego sto je sada, jer ce nam Marinkovic biti najbolji igrac u ekipi. Kako tek tada ocekivati F4, plasman u evroligu, titule?

                        Za sinocni poraz ne mozemo kriviti jednog coveka (Gasica) ili dva (Gasic + Dalo), vec su razlozi mnogo dublji. Sami smo krivi sto smo sebe doveli u ovu situaciju, sto nismo uspeli da obezbedimo sredstva, sto smo kasno doveli igrace, sto jos nemamo plejmejkera, sto Dule pravi sranja na utakmici pa dobija suspenziju itd itd. U trenucima kada se utakmica lomi, njihov Amerikanac vezuje 8 poena i resava utakmicu, dok mi takvog igraca nemamo. Svaka ekipa ima po nekog americkog igraca razlicitih kvaliteta, neki su malo bolji, neki losiji, ali mi nemamo ni jednog ni drugog.

                        Umesto da probamo da pocnemo da resavamo probleme mi ih jos vise produbljujemo i iskreno nikada nisam bio ovako zabrinut za Partizan kao sada. Tek nam predstoji pakao, ovo je samo pocetak, ali drugaciji ishod se i ne moze ocikvati s obzirom na to kako se rade neke stvari.
                        Last edited by Batman; 14-12-14, 10:39.

                        Comment


                        • Ova tema nakon svakog poraza u ABA ligi postaje necitljiva zbog prevelike doze pesimizma.Juce smo dobili samo odgovor na jedno pitanje, a to je da ne postoje sanse da ova ekipa moze da bude treca i da je cetvrto mesto plafon za ovu sezonu u regionalnoj ligi.Olimpija u narednih mesec i vise dana ima veoma zajeban raspored i ocekujem da zaredjaju sa porazima.

                          Comment


                          • Svake godine isti pesimizam u decembru. Iskulirajte.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kao ljubitelj kosarke, osecam potrebu da napisem nekoliko redaka.

                              Pravim navijacima KK Partizan, zelim da imaju uvek razumevanje za svoje igrace i da im salju pozitivu, jer proci ce ovaj-jedan od najtezih perioda, i opet ce vrlo brzo, Partizan biti vrh kao sto je uvek i bio.

                              Smatram da davanjem nadimka nekom igracu, zeli da se istakne njegov znacaj, kao i da njegovo znanje i kreativnost predstavljaju visi kvalitet-pa imamo Teodosica, ali tek kada se kaze Teo to je sinonim neceg posebnog, ili Krstic-Krle,..... pa tako i ja smatram da Macvan svojim nadimkom Maki, pripada tom kvalitetnijem soju igraca.
                              Medjutim, vidim da nekima to smeta, kao i moji obicni navijacki komentari, pa zelim svima svako dobro.
                              Uzdravlje



                              Spoiler
                              Mozda nije vreme ali kad bude raspolozenje-anketa o nadimku za vanserijskog Macvana, koji on po kvalitetu svakako, po meni, zasluzuje
                              Last edited by jovan; 16-12-14, 07:09.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment



                              • Grobari te nece zaboraviti
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X