Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaze Grobarka da je Sale oprostio dugovanja iz prosle sezone

    EDIT:
    Last edited by Mr. Wolf; 08-12-14, 00:11.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ma kakav Maric ljudi, nema to pojma...jedino ako hoce i on da igra za dzabe.

      Po svemu sudeci od pleja nema nista, jer je Dule to jasno rekao na konferenciji. Igramo ovako do kraja sezone pa sta nam Bog da. Jedino ako u medjuvremenu ne uleti neki srpski klinac...

      Dule je za mnoge stvari sto prica u pravu, ali je problem sto time nista nece promeniti, cak naprotiv, daje mogucnost ovima, koji dinara nece da daju i kontrolisu sve, da se pozovu na njegovo konstantno pljuvanje i prozivanje. Takvim ljudima se ne treba frontalno suprotstavljati vec na drugi nacin razgovarati.

      Comment


      • Ja cenim da Pot iz Vojvodine bi nam vrsio posao bas dobro. Ima poene u rukama, ume da iskreira i da pogodi spolja, ali sto je najznacajnije, jako dobro distribuira loptu i vrlo cesto nabije po 10-ak asistencija. Gledao ga 2 puta uzivo ove seozne i stvarno je bio najbolji u ekipi. Steta sto nemamo para da iskesiramo Vojvodini, mislim da bi nam dobro legao.
        sigpic

        Comment


        • Ja mislim da je to nama jedina mogucnost trenutno, tj dovesti nekog pleja iz KLS-a, ako vec u svojoj frabrici nemamo nekog dobrog igraca na toj poziciji.

          Comment


          • Cim je Dule dobio tehnicku, znao sam da Partizan ovo dobija.Koliko je samo bilo utakmica u blsikoj proslosti, glavni preduslov za to je bio da Sasa Pavlovic ne ima problema sa licnim greskama.Sa njegovim dolaskom smo dobili sigurne poene, nosio je Partizan u prvoj polovini cetvrte cetvrtine i time doneo kljucnu razliku.Nisu mogli ni Krstic ni Keselj da ga paze, iznenadilo me je to sto sada nisu imali problema sa slobodnim bacanjima.Gagula od najgoreg igraca na terenu u prvom poluvremenu do jednog od boljih pojedinaca u drugom poluvremenu.Tepic pruzio jedno od boljih izdanja u sezoni, Dalo po obicaju pogubljen i veoma sklon greskama.Za sina Dragana samo treba stpljenje, jeste da je puno promasivao ali tako to biva kada nekoliko meseci odsustvujes zbog povrede ukrstenih ligamenata.Pogadjace on te suteve kada bude bitnije.Ocekujem od njega prave partije od marta/aprila.Ne treba centar, samo korisniji plej od Dala koji ce moci da dobije njegovu minutazu.

            Sa Macvanom nije nista ozbiljno, nisam siguran ali mislim da je uganuce zgloba.Moguce da gresim da nije zglob, ali ne ocekujem da ce da odsustvuje duze od par dana.Okliznuo se nakon sto je probijao, na istom klizavom mestu je par sekundi kasnije pao Pavlovic.

            Bljucu ne treba nista verovati.

            Comment


            • Шта је са Аранитовићем? Прошле године одиграо пар утакмица више него добро. Тврдим да би био кориснији од црног брата.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Kaze Grobarka da je Sale oprostio dugovanja iz prosle sezone

                EDIT:


                Naprotiv, Sale je trazio da mu se isplate 2 plate od prosle sezone, i 2 plate unapred za ovu sezonu.
                I opet je ljudina, cuj 2 plate.

                Comment


                • Sa maricem niko do danas mije razgovarao sto ne znaci da nece, on bi se verovatno vratio u partizan ali postoje tu mnoge stvari.
                  Za pleja smo vec rekli ceka se januar budite malo strpljivi, vazna pobeda nad megom.
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Koliko nas zakopao Vujosevic sada . Dve kljucne utakmice za f4 protiv Zadra i Buducnosti ce Gasic da vodi

                    Comment


                    • Protiv Crnogoraca se ne brinem puno, dok god se neko ne povredi verujem da ovaj sastav moze da pobedi Buducnost kuci pa i Zadar na strani koji je tradicionalno uvek bio nezgodno gostovanje.Optimistican sam sa Sasom na celu, samo da sudije ne uticu puno na mec kao sada u nedelju.
                      Last edited by Ricma; 09-12-14, 17:28.

                      Comment


                      • Problem je sto nas Gasic vodi, covek ne zna.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Zadar vam neće biti problem, ali Budućnost bi mogla.
                          Uz svo kukanje imate ekipu za 3-4 mjesto, a za dalje se nikad ne zna. Kako smo ga samo poduvali u duetu prošle godine u sred Beograda.

                          Comment


                          • Mozda dodje Capin za kikiriki

                            Comment


                            • Vrsio bi posao.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako bi se doveo na onaj nivo kada je igrao u Radnickom, itekako bi bio dobro pojacanje.

                                Comment

                                Working...
                                X