Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Law nije dao ni jedan kos u trecoj cetvrtini,to onda znaci da je u poslednjoj dao 18...ako ne gresim

    Sve u svemu

    Comment


    • Sve u svemu bitna je pobeda, gubili smo u vecem delu meca i dobro je sto se digli u poslednjih pet minuta i preokrenuli smo sve u svoju korist jos nam je na kraju islo sto su Pavkovic, Mijatovic i Simon dobili pete licne greske.
      Sada u cetvrtak vec utakmica sezone sa Efesom koja puno moze odrediti nasu sudbinu u prvoj fazi.

      Comment


      • Sad sam tek video koliko je ovaj tim mocan,pobedjuje i kad igra lose.
        A law je carina,sta li ce tek da radi kad se navikne na evropsku kosarku

        Comment


        • Utisak veceri : cipele Mutavog . Hahahahahahahahahahahahahaha

          Comment


          • Kakav pokusaj kradje one 3 slepca mame im se naj**** svoj trojici govnari jedni. Ali .1. mutavi nikad neces dobiti vise Partizan od kada si javno prozvao najveceg medju najvecima. Mrs govedo jedno, mrs! Nikoga u istoriji ovako ne sere u Pioniru kao ovu gamad, 5 trojki preko ruke ma smesno.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Kakav pokusaj kradje one 3 slepca mame im se naj**** svoj trojici govnari jedni. Ali .1. mutavi nikad neces dobiti vise Partizan od kada si javno prozvao najveceg medju najvecima. Mrs govedo jedno, mrs! Nikoga u istoriji ovako ne sere u Pioniru kao ovu gamad, 5 trojki preko ruke ma smesno.
              Sta se lozis?Radnicki je trebao da dobije utakmicu,odigrali su dobru utakmicu.Mi smo odigrali ocajno,dobili smo ih zahvaljujuci Pekowvicu i Law-u.Efes ima da nas ubije,ako ovako budemo igrali,Cakarevic decko promasaj veka.!!!BEZ STRANCA NEMA UDARCA!!!Igrali smo atraktivnije prosle sezone,to nam bas fali ove!!!!

              Comment


              • Originally posted by M-POT View Post
                Sta se lozis?Radnicki je trebao da dobije utakmicu,odigrali su dobru utakmicu.Mi smo odigrali ocajno,dobili smo ih zahvaljujuci Pekowvicu i Law-u.Efes ima da nas ubije,ako ovako budemo igrali,Cakarevic decko promasaj veka.!!!BEZ STRANCA NEMA UDARCA!!!Igrali smo atraktivnije prosle sezone,to nam bas fali ove!!!!
                E jadan partizan sa ovakvim navijacima kao sto si ti.

                Comment


                • Originally posted by M-POT View Post
                  Sta se lozis?Radnicki je trebao da dobije utakmicu,odigrali su dobru utakmicu.Mi smo odigrali ocajno,dobili smo ih zahvaljujuci Pekowvicu i Law-u.Efes ima da nas ubije,ako ovako budemo igrali,Cakarevic decko promasaj veka.!!!BEZ STRANCA NEMA UDARCA!!!Igrali smo atraktivnije prosle sezone,to nam bas fali ove!!!!
                  Ti si taj koji ce da odredi sta nam fali. Mani se ti basketa, idi gledaj u Sunce ili tako nesto. Partizan nikada jaci a ti pesimista, zajeban si lik...

                  Comment


                  • Originally posted by M-POT View Post
                    Sta se lozis?Radnicki je trebao da dobije utakmicu,odigrali su dobru utakmicu.Mi smo odigrali ocajno,dobili smo ih zahvaljujuci Pekowvicu i Law-u.Efes ima da nas ubije,ako ovako budemo igrali,Cakarevic decko promasaj veka.!!!BEZ STRANCA NEMA UDARCA!!!Igrali smo atraktivnije prosle sezone,to nam bas fali ove!!!!
                    Sta pricas covece? Prosle godine smo igrali mrtvi pozicioni napad u 85% slucajeva najruznije otkad znam za sebe ove sezone se probija trazi se sut spolja asistencija ispod bloka igra se sasvim ok nemoj lupetati molim te. Radnickije bacao sporete koji su ulazili 5 trojki preko ruke smesno. Nas samo nije hteo sut da je hteo ovo ide na 20 razlike. Cakarevic je imao gadnu povredu a i da nije treba mu vremena da udje u sistem. Zato ne lupetaj vise. Pun mi je k***c takvih kao sto si ti sto jedva cekaju da izgubimo da bi kukali budemo li pobedili EFES ti ces prvi da dodjes ovde da nesto slavis, jadno.

                    Comment


                    • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                      Ti si taj koji ce da odredi sta nam fali. Mani se ti basketa, idi gledaj u Sunce ili tako nesto. Partizan nikada jaci a ti pesimista, zajeban si lik...
                      Kralju Law Pokazali smo jos jednom ko je najbolji
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ne mogu da docekam cetvrtak, kako cemo da ojadimo Efes, samo mi je zao Savana

                        Comment


                        • Turci ni ove godine nece proci dalje,sva tri Turska predstavnika,a nas Partizan ce naravno proci...

                          Comment


                          • 1200 karta za EL,mnoooogo je to,bas mnogo.

                            Comment


                            • Originally posted by Drazen 3 View Post
                              1200 karta za EL,mnoooogo je to,bas mnogo.
                              Sta ces kad su navalili sa sezonskim kartama, stampa se mnogo vise sezonskih nego prosle godine. Valjda treba da postoji neki limit tim sezonskim kartama, ako se ovako nastavi nece ni pustati karte u prodaju...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ja nijednom nisam reko da je Partizan slab,slazem se sa vama da imamo najbolji tim u novom veku,meni se nesvidja to sto su pojedinci ovde napljuvali Radnicki(da je neko to napisao o Partizanu ili Zvezdi odmah bi popio ban)koji je odigrao dobru utakmicu,a mi smo odigrali lose,i onda jos dodje i kaze ljude je sralo,a nas nije sralo protiv Zagreba!?Ja i dalje mislim da je bolje dovesti Amera na cetvorci,sto se tice Cakarevica vise sam ocekivao od njega a i iznervirio sam ze zbog lose igre protiv Radnickog.Mozete vi da kazete da sam pesimista,da nevolim Partizan i te gluposti,ali ja idem vec pet godina na svaku utakmicu u Pionir(Arena) i na svaku utakmicu na strani u Srbiji,a vecina vas ovde uvek trazi neke linkove za tekmu,tako da bolje cutite!Za kraj ulaznice za Efes su sukpe zato sto je prodat veliki broj sezonskih karata pa moraju da ih prodaju po tri puta vecoj ceni da bi zaradili nesto!

                                Comment

                                Working...
                                X