Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pavlović je strašan, ali baš baš strašan. No neću da ga krivim. Neka samo radi da udje što pre u takmičarski ritam. Moramo ovu bagru Milutinov - Musli - Gagić da najurimo i nadjemo bar jednog približnog Lovernju. Inače ćemo i sledeće godine da budem go kurac.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Znaci ovaj Musli je glup, glup, da nema dalje...

      Comment


      • Hhahahahahahahahaha Muslijeva faca mi ulepsala vece. I'm not even mad
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Hhahahahahahahahaha Muslijeva faca mi ulepsala vece. I'm not even mad
          Mislim da je on jedini domaci bolikurac od kako pratim Partizan.
          Ne igra se njemu kosarka...

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Mislim da je on jedini domaci bolikurac od kako pratim Partizan.
            Ne igra se njemu kosarka...
            Bas se vidi da mu je smor sto mora da je pegla, zao mi decka, umesto da se pronasao u Meku da iskoristi svoj pun potencijal
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Kinsi nas je drzao u mecu u poslednjoj cetvrtini, Bogdana stigao umor, nije mogao do kosa da dobaci, a Musli je tu da nas sjebe cak iako se pojavi tracak nade. Dosta smo rastimovano delovali.

              Pavlovicu jos nije uigran, vidi se da mu fali jos meceva.

              Ako Berta bude onaj pravi, sa uigranim Pavlovicem i Bogdanom koji nece masiti ono sto ni u snu ne bi masio, doci ce sve na svoje mesto.

              EDIT: Tepara odlican.
              Last edited by Mr. Wolf; 23-02-14, 20:45.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Nadam se samo da će Dule ovaj put propustiti priliku da komentariše suđenje i budžete.
                Realno slab šut Bogdana je razlog što je utakmica imala ovakav tok. Nadam se da će Partizan znati da izbjegne Zvezdu u polufinalu.

                Comment


                • Bogdan je veceras bas, ali bas razocarao. Ne samo da nije mogao nista da ubaci, nego se decko izdrkavao na terenu...izribace ga Dule zbog ovoga samo tako. Zato i nije spreman da ide iz Partizana, jer jos uvek pravi velike gluposti.

                  Raduje igra Tepica...iako sam bio potpuno skeptican kada je on u pitanju, izgleda da se ipak polako vraca staroj formi i jako mi je drago zbog toga.

                  Comment


                  • Kakve banane je lupao Kinsi, CAR !!!

                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Tepic,Zo i Kindzara su danas bili za "fajt" ostali - veliko NE. Samo imam za Bogdana opravdanje,ostali malo lepse receno sramota. Pavlovic,sto neko rece lezeran... cini mi se da je malo podcenio gde je dosao. Mora da zapne i da malo promeni stav tj. da se uhoda da se tako izrazim. Odbrana mu je bila kriminal. Centri, znaci ja ne znam sta vise da kazem. Slavko Vranes je Jordan za nas trio pod obrucima. Dule je od Vranesa napravio za nekoliko meseci pristojnog centra ali vec 2 god. ne moze od ovih da napravi nista.

                      Jos jednom se ne mogu nacuditi "partiji" Pavlavica, nisam ocekivao cuda ali sigurno nisam ni ovo sto sam video.
                      Last edited by AIRBORNE; 23-02-14, 20:51.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by 80Vlado View Post
                        Nadam se samo da će Dule ovaj put propustiti priliku da komentariše suđenje i budžete.
                        Realno slab šut Bogdana je razlog što je utakmica imala ovakav tok. Nadam se da će Partizan znati da izbjegne Zvezdu u polufinalu.
                        Nemoj ti da brines nista, nije dobro za zdravlje

                        Last edited by Mr. Wolf; 23-02-14, 20:52.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Bas se vidi da mu je smor sto mora da je pegla, zao mi decka, umesto da se pronasao u Meku da iskoristi svoj pun potencijal
                          Tuzna prica. On i Kanter su bila dva najveca talenta u Evropi.
                          Jedan igra u NBA (neretko ubaci 20+ poena), drugi verovatno igra poslednju ozbiljnu sezonu u karijeri...

                          Comment


                          • Originally posted by Batman View Post
                            Bogdan je veceras bas, ali bas razocarao. Ne samo da nije mogao nista da ubaci, nego se decko izdrkavao na terenu...izribace ga Dule zbog ovoga samo tako. Zato i nije spreman da ide iz Partizana, jer jos uvek pravi velike gluposti.

                            Raduje igra Tepica...iako sam bio potpuno skeptican kada je on u pitanju, izgleda da se ipak polako vraca staroj formi i jako mi je drago zbog toga.
                            Ne da se ne slazem nego se cudim kako tako napisa nesto,zar ne vidis da krepava,da nema kome da doda osim Kindzari ili Tepicu pas da predahne nekoliko sekundi...
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Ali, koliko je retardiran Musli... 'bem ti zivot.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Partizan NIS : Radnički
                                Union Olimpija : Partizan NIS
                                Partizan NIS : Szolnoki Olaj
                                Budućnost VOLI : Partizan NIS
                                Partizan NIS : Cedevita

                                Comment

                                Working...
                                X