Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja govna
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • nista idemo dalje momci sasvim korektno igrali da nije bilo onog mafijasa od sudije dobili bi, imamo 7 utakmica do kraja 4 na domacem i 3 u gostima, verujem da smo sa 5 pobeda na f4
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • Zar se u hrvatskoj ne kaze prvak, lijepo je vidjeti da se vracaju korijenima
        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

        Comment


        • Aman ljudi sve je nebitno osim TK-ovog zgloba.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Aman ljudi sve je nebitno osim TK-ovog zgloba.
            Ma nece biti nista strasno. Verovatno ce propustiti kup...
            Ja ozbiljno mislim da bi za nas bilo najbolje da protiv FMP-a igraju Aranitovic, Dallo, Andric, Bezbradica (ako je zdrav), Salic...

            Jebe mi se bas za to takmicenje.


            A ovo veceras je bio kriminal i ne treba cutati.

            Comment


            • I dalje ne mogu da shvatim zasto je Dule ono uradio, verujem da je i sam znao da nije u pravu.

              Comment


              • Milutinov inace nazaduje Djekicevim tempom. Ocekivao sam mnogo bolju sezonu od njega.
                sigpic

                Comment


                • Sve mogu da progutam i istrpim, ali ove balvancine na centrima mi se vise ogadise (tu ubrajam i Milutinova od sada). Zato i ne mozemo da dobijemo vise ni jednu utakmicu...i Pavlovic nece nista znaciti sve dok ne budemo imali centra koji ce da ubaci 10 poena i uhvati 5 lopti. Kapiram da se na tom polju sigurno nista nece menjati do kraja sezone, ali posle toga ocekujem cistku na ovoj poziciji. Mislim da Partizan nije imao gore centre u svojoj istoriji...Zabole me ona stvar sto igraju za Partizan, od mene vise nemaju nikakvu podrsku...

                  Bice neizvesno do samog kraja. Jako je bitno sto smo bolji u medjusobnom skoru od Cibone, a nadam se da ce tako biti i sa Cedevitom jer bi tada trebalo da imamo par igraca vise u rotaciji. Bitno je i da sa Crnogorcima budemo bolji u medjusobnom duelu, za svaki slucaj.

                  Comment


                  • Ma final4 nije upitan, ne brinite se ljudi

                    Samo kada bi se nekako Maric vratio sledece sezone...

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ma final4 nije upitan, ne brinite se ljudi

                      Samo kada bi se nekako Maric vratio sledece sezone...
                      Ja ubedjen da on dolazi ovamo onog momenta kad zavrsi sa Lokomotivom jebes mi sve. Samo ne znam do kada ima ugovor i kako tu stoje stvari.

                      Tarence Kinsey ‏@TK_Kinsey · 7m
                      where these newspapers getting their information from.. But if you didn't hear it from me I'm out 10 days it's a lie. #WhatTimeIsPractice
                      Jel moze on biti veci car?
                      sigpic

                      Comment


                      • Upravo htedoh da postavim tweet.
                        On nije normalan

                        Nadam se da ce i on i Tepic i Milutinov (sjebao list, mislim da nije nista strasno) propustiti KRK.

                        Nasi moraju da budu pametni i da puste kup niz vodu.

                        Comment


                        • E kada bi imali para da ga zadrzimo,gotovo sigurno ostaje cela petorka i sledece sezone,posto su nazalost povredeni...

                          Comment


                          • A najjace je sto u kupu igramo prvo protiv fmp-2. Pa ovo je samo u Srbiji moguće da dva fmp-a igraju isto takmicenje. Kao kada bi na primer Barsa b i Real b igrali u Primeri. Pa stvarno smo banana drzava.

                            Comment


                            • Da li je moguce da tako nesto mozes da napises?! otkud pojedincima toliko bezobrazluka,otkud! Cemu to..I ti kazes 'ovo samo u Srbiji moze' nisi kompetentan da zakljucujes sa takvim iskazima.Zavrsavam polemiku na ovo,samo ne mogu da vjerujem,ova drskost bre!
                              Last edited by Duka; 05-02-14, 18:59.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCE View Post
                                A najjace je sto u kupu igramo prvo protiv fmp-2. Pa ovo je samo u Srbiji moguće da dva fmp-a igraju isto takmicenje. Kao kada bi na primer Barsa b i Real b igrali u Primeri. Pa stvarno smo banana drzava.
                                Mnogo se bojim tekme u petak i toga da nam nekog ne polome. Na sve su spremni a u ovoj situaciji dodatno naostreni.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X