Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Potpisao Kobe za nas, kaze da mu se ispunila najveca zelja.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Musli i Tepic prijatno iznenadili, kad bi samo nastavili tako. Inace vidim sad da je Andric igrao 25 minuta, lik se nije video uopste jebes ti taj njegov talenat nema od njega nista.

      Comment


      • Originally posted by trigger View Post
        Musli i Tepic prijatno iznenadili, kad bi samo nastavili tako. Inace vidim sad da je Andric igrao 25 minuta, lik se nije video uopste jebes ti taj njegov talenat nema od njega nista.
        A gde si cuo da je on talentovan?
        Odma' sam rekao da nema nista od njega. U najboljem slucaju moze da bude 11,12 igrac u rotaciji.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          A gde si cuo da je on talentovan?
          Odma' sam rekao da nema nista od njega. U najboljem slucaju moze da bude 11,12 igrac u rotaciji.
          Cim neko sa 18-19 godina bude u prvom timu Partizana kontam da je talentovan

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            Musli i Tepic prijatno iznenadili, kad bi samo nastavili tako. Inace vidim sad da je Andric igrao 25 minuta, lik se nije video uopste jebes ti taj njegov talenat nema od njega nista.
            Ma on je i dobar u poredjenju sa Dalom. Zasto nije igrao vise Aranitovic umesto njega nije mi jasno. Talenat se odmah vidi. Vec sam pricao kada sam prvi put video Sasu Djordjevica davne '85 odmah se videlo da ce biti veliki igrac iako je imao 17-18 godina. U ovom timu Partizana od nasih igraca samo je Bogdanovic klasa.

            Comment


            • Samo vise da se skrpimo nekako ove sezone. Da se doceka taj 16. mart i Berta i da se niko ne povredi to tad. Ne trazim mnogo.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by El Dorado View Post
                Originally posted by AIRBORNE View Post
                Full spreman nije sigurno, verovatno ce odigrati shodno prilikama na terenu, treba nam ipak zdrav za nedelju.
                U nedelju bez Bryant-a vam se ne isplati da izlazite uopste,a da ne pricam ako ni Kinsey ne igra,bice sala od utakmice u tom slucaju,na nasu radost.
                Zaista bez komentara, volim pametne provokacije ali ovo...

                Veceras smo bili blizu a tako daleko... ako nista bilo je uzivanje gledati Bogdana i ostale. Bogdan vec sada bez obzira sto je junosa evropske, svetske kosarke = TATA!
                Opet kazem bilo je uzivanje, gledas i kako se ostali bude, polako ali ipak hvatamo poslednji voz za podizanje sistema i paljenje masine (po pogledu ABA lige - jer ipak to nam je bitnije, da smo u EL i sledece godine).
                Tepic kao da je citao pisanja ovde na forumu pa zivno malo covek,bravo. Gresio je ali opet je bolj(i)e...
                Musli se dize takodje to nam je jako bitno... a Gagic mrdnuo nije ali ljudi necemo sada krajem februara kritikovati,
                to nam je sto nam je. Nidzo dobar. Zo,dobar vidi se da mu je prijala ova pauza sto nije igrao Kup.

                Ljubo je u pravu, da su nam veceras bili Kindzara i Sasa slavili bi 100%, a samo glupan koji ne zeli ili ne zna da vidi
                kakva bi to ekipa bila da nas sve povrede nisu zadesile. Masina mladosti, koja brzinom melje sve.

                I za kraj, zanimljivo je kako svaku drugu ekipu koja dodje u Arenu zadesi proliv iza 6,75... to nema veze da li nasi momci igraju odbranu ili ne ali ves masine da sutiraju, usle bi.
                Sudije standardno, bagra ostaje bagra.
                Imao sam sinoc zelju da Zoranu Predinu "napisem poruku" : Čakaj me, da ga i ja zveknem ali eto suzdrzao sam se.

                PS.
                Ne idite na B92, tamo orkestrirano i po zadatku Ćoki i ove njegove Đuvegije od navijaca,
                zagadjuju temu. Nemaju preca posla pa udri po onom ko je iznad blata.
                Last edited by AIRBORNE; 20-02-14, 23:08.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • nismo imali resenja za prazne minute i to je to, nadam se da ce kinzi igrati u nedelju to bi (bila jedina lepa vest), veliko postovanje za gospodina macvana kome glub duguje pare a ni jednom nije spomenuo te pare
                  igraci samo glavu gore i da izginu na terenu pa nek izgube i 30 razlike grobari ce uvek biti uz njih
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment




                  • Comment


                    • http://novosti.rs/vesti/sport.295.ht...rojeve-123-152
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • http://www.sportske.net/vest/kosarka...ad-167949.html

                        Na kraju ce i da nam ugase klub, samo da bi se prekinula dominacija.Od tolikih poreskih duznika, Partizan na prvom mestu za naplatu. Ako se sprovede diktatura posle izbora, loše nam se piše.

                        Comment




                        • Uzalud trud, dzaba vam sve, ima vas svuda al`opet ne ide...

                          Ajmo Grobariiiii
                          Last edited by AIRBORNE; 23-02-14, 17:10.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • http://mondo.rs/a665637/Sport/Kosark...mo-napred.html

                            Kapiten

                            Comment


                            • Tepic is on fire!
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Ocajni smo.

                                Comment

                                Working...
                                X