Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogdanovic kao da je na nekoj gudri. Kinsey ocigledno nije spreman za veceras
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • ajde grobarijo bre!

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Bogdanovic kao da je na nekoj gudri. Kinsey ocigledno nije spreman za veceras
        Preumoran je. Kinsey ko zna u kakvom je stanju, a Pavlovic se jos nije uigrao.
        Jbg... tesko cemo mi ovo izvuci.

        Comment


        • Kako svaka ekipa protiv nas mora davati ovako userske trojke

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Preumoran je. Kinsey ko zna u kakvom je stanju, a Pavlovic se jos nije uigrao.
            Jbg... tesko cemo mi ovo izvuci.
            Sto je najgore krenuli smo do jaja, barem sto se tice pozrtvovanja i agresivnosti, ali ovo sto trenutno igramo nije kosarka
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Ma nije ni bilo za ocekivati da dobijemo danas, mnogo losa forma. Na kraju krajeva, zna se koje cemo derbije mi dobiti.
              sigpic

              Comment


              • BOOOOOOOOGDANOVIC!

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Ma nije ni bilo za ocekivati da dobijemo danas, mnogo losa forma. Na kraju krajeva, zna se koje cemo derbije mi dobiti.
                  Ma opusteno. Dobijamo ovo

                  Comment


                  • Bogdanovicu brate molim te prestani da stetis ekipi
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Tuga koliko fali Gagi kapiten. Covek je ocigledno sam drzao odbranu...

                      Comment


                      • Spustismo na -4. Samo malo smirenosti u drugom, nista vise.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nije lose, minus 4 na poluvremenu. Samo da krene Bogdanovica u drugom.

                          Comment


                          • bogdan totalno van utakmice bez njega tesko cemo nesto moci
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Tuga koliko fali Gagi kapiten. Covek je ocigledno sam drzao odbranu...
                              Sad kazem najbolji mi vas igrac,bas se vidi da fali lider.Onaj Francuz se najvise bori,a Pavlovic previse lezeran
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Pavlović opušteno batica, kao da sutra igra ponovo utakmicu. Vidi se da nije imao takmičarsku utakmicu 10 meseci. Naši centri ne služe ničemu. Naravno, ne računam Žoa, jer ga je sramota stavljati u isto koš sa Muslijem i Milutinovim. Nemamo nikakvu akciju, sve se svodi da se napravi neki blok i izgradi kakva takva šuterska pozicija za Bogdana. Ne znam kako ćemo mi ovo dobiti, ali ajde da se nadam da možemo.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X