Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by AIRBORNE View Post
      @Ljubo
      Kako ti se cinio Sasha onako u smislu da li ce sada da puca uzlazno sa igrom ili je ipak ovu tekmu odigrao na svezinu i na napaljenost jer ipak ostvario je svoj san - igra za najbolji klub Evrope ?
      Ovu tekmu je definitivno odigrao na svezinu i na lozenje. Cak je par puta preterao sa nekim atraktivnim potezima ne bi li zadivio publiku (a mi bili zadivljeni cim je izasao na zagrevanje ). Mislim da ovo nije ni 30% njegovih realnih mogucnosti, ali bez zajebavanja.
      Primetno je bilo da ne zna ni jednu akciju, pa mu je Bogdan bukvalno u par navrata govorio gde treba da stoji.
      Ocekujem da se za jedno mesec dana uigra sa ekipom, a da za 2 meseca dodje do nekog individualnog maksimuma. Tada ce biti mnogo zajeban za protivnike

      Ali stvarno je neverovatno sa kakvom lakocom igra. Deluje ti kao da se ne cima previse, a u stvari grize ko blesav. Bas je zver...

      Imamo 3 klase u ekipi, ja srecan

      Comment


      • Zao mi je Tepare, ne mogu da prihvatim da je limitiran igrac ali je cinjenica da vise nikada nece biti ONAJ Tepic,
        ma bar da se probudi pa neka bude pola njega od ranije - ja prezadovoljan!
        Ima nesto u njegovom telu sto je bukvalno "umrlo" i sada nikako da se sastavi...
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • http://youtu.be/z2hYD-EYRxg

          Dule Vujosevic o sest poraza i dvanest titula
          https://www.youtube.com/c/krkipfc

          Comment


          • Sale ce da se zajebava sa svima s pola gasa, samo jos da se uigra. Zverina i pritom ljudina. Ako ne dobije ponudu iz NBA nadam se da Dule nije lud da ga ne zadrzi.

            Srce mi puno zbog Borisa, samo da nastavi bez straha da igra.
            sigpic

            Comment


            • Pavlović Saša "8"

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                Ima nesto u njegovom telu sto je bukvalno "umrlo" i sada nikako da se sastavi...
                Deluje kao da nema ni gram samopouzdanja. Sav je u nekom grcu, uopste vise ne ide na ulaz sto je bilo njegovo najjace oruzje...

                Comment


                • Ima stvari koje me uzasno nerviraju a i Dule nikako da probije tu ljusturu u mozgu kod nasa 3. centra...
                  pogotovo kod Nikole a to je pravljenje licnih. On od 5 (LG.) 3. napravi u tako bezazlenom postavljanju bloka ili glupavo naslanjanje laktom na ledja protivnika...
                  Pa covece jeb_m mu misa kako tako? To se sve radi mozgom i kretnjom,malo brzom kretnjom. Podignes ruke i gruvas ga prsima, kako Pekmen zna , salim se ali stvarno kao da su nekoliko polugodista u osnovnoj skoli prespavali.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Milutinov puno prekrsaja pravi iskakanjem kod preuzimaanja, a Gagic pod njihovim kosem kad kao pravi neki pritisak ali nakon pokusaja ofanzivnog skoka
                    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                    Comment


                    • idemo samo polako zna se kad mi igramo najbolje, sale pokazao da je kosarkaska velicina
                      nemogu da docekam dan kad ce da se vrati bertans
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Zamislite petorku Bogdanovic,Kinzi,Pavlovic,Bertans,Lovernj Kako cemo da gazimo kad najvise bude trebalo

                        Comment


                        • Samo Berta da bude onaj stari, Pavlovic jos malo da se uigra (sto kaze Ljuba, ono sto je prikazao nije ni 30% ) i to bi bilo to.
                          Last edited by Mr. Wolf; 18-02-14, 19:46.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by trigger View Post
                            Zamislite petorku Bogdanovic,Kinzi,Pavlovic,Bertans,Lovernj Kako cemo da gazimo kad najvise bude trebalo
                            Bukvalno samo o tome razmisljam svaki dan
                            I balavim pride

                            EDIT: http://www.zurnal.rs/2014/02/18/macv...ima/index.html

                            Gospodin

                            EDIT 2:

                            http://network.yardbarker.com/nba/ar..._head_15815006

                            Comment


                            • Novica raskinuo ugovor sa Bambergom

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCE View Post
                                Novica raskinuo ugovor sa Bambergom
                                Saznao upravo da nazalost nema nista od toga. Bas sam se ponadao, jebi ga.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X