Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ali je Danilovic kriv sto ne moze da nabedi privatne sponzore. Mi smo ih imali i kada smo bili najgori u svojoj istoriji. Pare se moraju namaci, nece same doci. A kao sto rekoh, nije tacno da Zvezda dobija vise iz budzeta. Dva puta vise od Telekoma za vas, podjednako placeno za tehnicka sponzorstva (JAT, Lasta, termini u Pioniru), grad otprilike isto ulaze u oba kluba. Sta tu nije isti tretman, ne razumem.
    Auu videli smo koristi od tih zvezdinih sponzorstva, nesto slicno kao trenutni sponzor zvezde u fudbalu.
    Kako ne dobija vise od drzave kada su joj otpisana silna dugovanja?

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Da napomenem, ako dobijete A licencu, morate da igrate sve u Areni.
      Ja nemam nista protiv Ali nema nista od toga. Kao sto je Nash rekao - Svabe to dobijaju.




      Ako neko nije gledao.

      Comment


      • Ma nema od toga ništa. Ta priča oko A licence se ponavlja iz godine u godinu...
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Ako cete o Covicu legendi, nastavite na temi lige, ovde ne.

          Svi poeni uz Edinov komentar, milina. Zao mi sto je dosao kod Vlade u Partizan i radio sa njim dve sezone a ne sa Duletom, bio bi mnogo bolji igrac.

          sigpic

          Comment


          • Videcemo , najlogicnije je da A licenca ode nekom Nemackom predstavniku , meni je prica oko Bajerna najlogicnija , ekipa kakvu EL voli , gurnuce WC Albi , sampion ce im biti treci predstavnik i Nemacka od kosarkaske smejurije do velesile u jednoj godini , Jordi
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Mr.M View Post
              Ne mora da znaci , ako ciljas na ono 10k kapacitet. EL je davno dokazala da se ne drzi pravila.
              Sto se A licence tice ni ja ne verujem previse , ispalili su nas i za A licencu kad je Prokom dobio i za ono 3 godine igranja,tako da dok ne bude crno na belo ja nista ne verujem.
              Nema trika da igrate sa A licencom u Pioniru. Ne samo zbog kapaciteta, vec zato sto vam je ta Arena jedini tas na vagi koji mozete da ponudite Djordiju da preskoci timove sa velikih trzista.

              @Cartel

              Na privatne cemo da ne gusimo ovde temu.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma EL je sprdnja od organizacije

                Comment


                • Ima li negde na YT-u snimak utakmice? Nisam stigao juce da gledam prvo poluvreme...

                  Comment


                  • Originally posted by Batman View Post
                    Ima li negde na YT-u snimak utakmice? Nisam stigao juce da gledam prvo poluvreme...
                    Okacio covek pre 3,4 posta
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne radi mu bre skrol na gore
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Ajde i ta A licenca da se dobije, konacno.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Dobijamo mi a vajld kartu Bajern.

                          Comment




                          • Јесте да смо их сабили, и да није ред да се буним сада, све то стоји, али ја нисам видео већу и очигледнију крађу у животу. Увек се суздржавам од тих прича, као судије њихове, судије наше, ни јуче нисам хтео да коментаришем. Али ово што су судије радиле нисам видео до сада.
                            Плус што је Радоњић човек цееело друго полувреме провео у терену и драо се. Заслужио је три техничке. И Симоновић исто, нон стоп се баца, буни нешто, а ни да га опомене овај.
                            Last edited by Урош94; 06-06-13, 21:00.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Spoiler
                              Originally posted by Uros94 View Post


                              Јесте да смо их сабили, и да није ред да се буним сада, све то стоји, али ја нисам видео већу и очигледнију крађу у животу. Увек се суздржавам од тих прича, као судије њихове, судије наше, ни јуче нисам хтео да коментаришем. Али ово што су судије радиле нисам видео до сада.
                              Плус што је Радоњић човек цееело друго полувреме провео у терену и драо се. Заслужио је три техничке. И Симоновић исто, нон стоп се баца, буни нешто, а ни да га опомене овај.

                              Pogledaj odnos bacanja.

                              Comment


                              • 11 више.
                                Лагано.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X