Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebi ga, danas bas nece. Jedino pozitivno je da nije velika razlika i da cemo to u Pioniru otresti lagano.
    sigpic

    Comment


    • Aj bezi bre! Duplo smo bolji od ovih

      Mora da se pobedi neki velikan i moramo da tucemo Budjave retarde vise od 5 razlike...nece biti lako.

      Comment


      • Mec sa njima ce se igrati u Areni, tako da ako bude dobar odziv publike ne sumnjam da ce razlika ici preko 10.Mada pre svega Nanter da ih pobedi u sledecem kolu na svom terenu.

        Comment


        • Bijemo mi budjave preko 5 kuci, samo da vidimo sta ce oni da urade u Francuskoj.

          U Francuskoj mozemo da dobijemo i kapiram da cemo bar jednu od ove 3 protiv jacih dobiti kuci.
          sigpic

          Comment


          • Jbg, kontra dan danas, svi nekako smuseni u odbrani, u napadu slabo sta islo, ovi budiveljnici nisu dovoljno sposobni da nas dobiju u BG-u.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Mec sa njima ce se igrati u Areni, tako da ako bude dobar odziv publike ne sumnjam da ce razlika ici preko 10.Mada pre svega Nanter da ih pobedi u sledecem kolu na svom terenu.
              E ovo stvarno nisi trebao da mi kazes. U areni se smanjuju sanse za pobedu, svako to zna.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                E ovo stvarno nisi trebao da mi kazes. U areni se smanjuju sanse za pobedu, svako to zna.
                Svejedno dobijamo ove kuci. Samo da vidimo ovo ostalo sta ce da bude.

                Garant je Silobadu palo na pamet da tu tekmu igramo u Areni, ne vidim drugo objasnjenje.
                sigpic

                Comment


                • Moracemo u Areni, valjda se igra nekakav turnir u rukometu, tesko da ce se napuniti Arena za ove propalitete...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ako nam zavisi plasman od toga bez problema ce doci 15000 ljudi.

                    Comment


                    • Nanter dobi Barsu u gostima

                      Nama bas sve mora da se zakomplikuje jebeno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako Budivelnik i Nantere odigraju pobeda-pobeda, mozemo i da izgubimo u gostima od Nanterea, Budjave da bijemo kuci pola kosa- najbolji smo u trouglu. Jbg ako oni jos negde iznenade, moracemo i mi. Mada sam ja uveren da dobijamo kuci 1/3 Fener, Barsa, CSKA.
                        Eh da, povoljno je i sto nam je CSKA u zadnjem kolu kuci, gde ce oni igrati bez imperativa jer ce vec obezbediti plasman u 16.

                        Prolazimo sigurno.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Lepo vece u Pioniru

                          Bila je dobra poseta, iako nije bilo organizovanog navijanja. Ne znam zasto je ono izostalo, mozda su ljudi u zatvoru...
                          Tek kada sam usao u halu sam skontao da Kinsey nece igrati (nisam imao pristup netu juce i ujutru), pa sam se usrao da nije povredjen...sva sreca da je samo bolestan. Mislio sam da nema sanse da dobijemo bez njega i sa rovitim Leom, ali su me momci bas prijatno iznenadili. BB,DM i JO su brutalno izdominirali
                          Saric bio bas los, a Jagoda i Zizic su nas unakazili.

                          Nadam se da ce Leo uskoro biti na 100% i da ce Dzoni polako dobijati vecu minutazu. A i dalje placem sto nemamo jos jednog igraca s' polja.

                          EDIT: Ali scena kada Milosav miluje Blassingame-a po glavi je urnebesna. I to u toku igre

                          Comment




                          • Gagi Kapiten aKa Rajon Rondo + koraci gratis...

                            Comment


                            • Nemanja Krstic iz Mege gostovao kod Tegija i rekao da navija za Partizan.
                              Dodji sine na leto

                              Taman ce nam trebati takav igrac...

                              Comment




                              • Kakva dva trenera - jedan bivsi, a jedan sadasnji

                                Za deceniju, dve - Milojeeee, Milojeee, Milojeeee

                                Comment

                                Working...
                                X