Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt od juna/jula na ovamo nema dinara u celom SD.

    Mi smo najjaci na svetu majke mi, gurati tako dobro u toliko sportova sa svim ovim sranjima i biti najtrofejnije SD na svetu je nesto nevidjeno.
    sigpic

    Comment


    • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Iz izvora bliskih igracu saznajem da je Dasic usmeno sve dogovorio sa Duletom o dolasku za sledecu sezonu i da je to gotovo sigurna stvar...
        Iz tog razloga odbio je dvogodisnji ugovor od neke Ukrajinske ekipe i ponudu Cedevite i Olimpije od pre neki mesec, sve to uz Duletov Amin i preporuku da nadje bilo koji klub do kraja sezone, sto je ovaj prihvatio jer valjda gaji nenormalno postovanje prema njemu i hoce jedino sa njim da radi i proba da povrati karijeru...

        U pitanju je dosta pouzdana crnogorska veza, tako da je ovo izvesno sa velikom verovatnocom...

        Comment


        • Ovo je odlicno ako se ostvari, bice pravo pojacanje, profil igraca kakav je i potreban Partizanu i uvek uspevao u istom.
          sigpic

          Comment


          • Gledao sam ga u petak u Novom Sadu, vidi se da je malo van forme, ali je tri klase iznad igraca koji su bili to vece na terenu.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Gledao sam ga u petak u Novom Sadu, vidi se da je malo van forme, ali je tri klase iznadi igraca koji su bili to vece na terenu.
              Ma ako su se on i Dule nasli, to je to, vratice ga ovaj u formu najkasnije do decembra. Covek je klasa.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Ma ako su se on i Dule nasli, to je to, vratice ga ovaj u formu najkasnije do decembra. Covek je klasa.
                Ma govorim van forme u smislu, moze da se vrati za mesec dana, posle pripremnog perioda nece se to osetiti. Tako je prodao dve tri finte u kretnji bez lopte, ovi iz Vojvodine valjda nikada nisu videli tako nesto. Minut i po pred kraj, 6 ili 7 za Vosu, on proda takvu fintu u sred reketa i krene na trojku na 45, Kalinic je ostao ukopan tri sekunde dok ga je lopta preletala i usla bez koske. To moze da izvede mozda 2, 3 igraca u nasoj ligi, pogotovo u takvom momentu. Igracina, nema sta. Steta sto je u glavi promaja, ko zna gde bi bio do sada.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Njegov dolazak znaci, pod uslovom da klub ne napuste Lucic ili Bertans na leto, da se nece dovesti Amerikanac na cetvorci sto se praktikovalo u prethodnih par sezona.Samo me interesuje kakav ce se ugovor potpisati sa Dasicem.Bice mi stvarno neobicno ako sledece sezone igramo bez ijednog Amerikanca u timu.

                  Comment


                  • Dolazak ovoga, ovoga, ovoga... (copyright Mladen Jergović) znači siguran odlazak kapitena. Ovaj što nema jedan prst ima ugovor do 2015. a Lučić još mislim za sledeću godinu.

                    Na četvorci će biti Francuz i neka jeftinija varijanta ( Amer sa koledža ili domaći talenat, npr. "crnogorac" Radović).

                    O dolasku ovoga, ovoga, ovoga... se pričalo i prošle godine u ovo vreme. I tada i sada sam bio protiv. Od momka koji je imao sve predispozicije da igra u NBA dobili smo nezainteresovanog splavara koji je završio u Valjevu.

                    Comment


                    • U pravu si za Lucica.Sada sam video da je na pocetku pretprosle sezone potpisao trogodisnji ugovor.Od ostalih koji su u ekipi Musli ima 2+1 tako da ni njegov odlazak ne iskljucujem.I Bertans i Leo imaju ugovore do 2015 tako da ni za njih ostanak nije siguran.

                      Dasic je igrao za Besiktas ove sezone koliko ja znam i od decembra je slobodan igrac posto je tada ugovor sa Turcima bio sporazumno prekinut.Od tada nije imao angazman.Dosao je u Metalac samo na dva meseca, a i bice mu od velike koristi jer ce uci u kakvu-takvu formu.Jedino sto nece valjati za nas je sto ce najverovatnije igrati na EP za Crnu Goru.A i zna se da zbog ogranicenja stranaca u domacoj ligi ne moze da igra za bolji klub od Metalca, a ne zaostaju oni puno za Vojvodinom po onome sto sam video u petak.

                      Comment


                      • Ako ne stigne neka lova(a verovatnoca da sitgne je ravna potpisivanju Buzera na cetvorci) sigurno ce uslediti prodaja Kapitena ili Gagija Budale a po mom misljenju obojice...

                        EDIT: Zabrojao sam se, mislim da Gagiju istice ugvor na leto...
                        Last edited by K.Garnett 5; 31-03-13, 21:34.

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Od ostalih koji su u ekipi Musli ima 2+1 tako da ni njegov odlazak ne iskljucujem.I Bertans i Leo imaju ugovore do 2015 tako da ni za njih ostanak nije siguran.
                          Daj boze da ga prodaju, beskorisna masa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Daj boze da ga prodaju, beskorisna masa.
                            Juce je sa poludistance pogadjao kao da je Dzordan,dao je 10-12 poena u zadnjoj cetvrtini.

                            Comment


                            • Sto se mene tice mogao je i 5/5 za tri da gadja , samo neka gadja naredne godine negde drugdje.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by trigger View Post
                                Juce je sa poludistance pogadjao kao da je Dzordan,dao je 10-12 poena u zadnjoj cetvrtini.
                                Na + 20 protiv Mege bez ikakvog pritiska je lako, kad god se nesto lomi uglavnom je najgori.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X