Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uros94 View Post
    Мене он уопште није одушевио нешто, чак ме је и мало разочарао. Па човек има више изгубљених лопти него асистенција у АБА лиги. Шта рећи...
    Dule ga unistava na treninzima i trazi stvari koje ovaj jos nije u stanju fizicki da odradi. Ne sumnjam da ce uspeti u tome sto je zamislio i napraviti strasnog igraca.

    P.S. Decko je maltene sam pobedio Zvezdu kada je to bilo najpotrebnije, ne mozes mnogo vise da trazis od dvadesetogodisnjeg pleja.

    Comment


    • Ма не сумњам ја да ће он постати играчина, не може да не постане поред Дулета и са овим потенцијалом, али генерално, ове сезоне ништа посебно није показао.

      А и као што кажеш, не могу више да очекујем од 20-огодишњака.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Velika je greska sto umesto Gordica tu nije neki opaki crnjo tipa Pullen, ali sta da se radi. Glavni cilj je ispunjen, klinci napreduju iz minuta u minut. Ne sumnjam da cemo dominirati sledece sezone.

        Comment


        • Lea nema ko da rastereti na pravi nacin, doduse Gordic se popravio. Pobedio je sam Cedevitu sto je bila prekretnica sezone i put ka prvom trofeju + Zvezdu posle. Kosarkaski IQ bolest, samo kao i svaki mlad genijalan plej ne zna to da balansira. Rukama nekad nije u stanju svoj mozak da isprati koliko je nekad prepun ideja + ovo sto je Ljuba rekao koliko ga Dule cedi. Da nismo jajarili za Pullenovu platu, bilo bi to mnogo lakse. Ovako ce samo malo kasnije doci na svoje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Ma daj, nema nikakve potraznje za njim. Leo ce sigurno biti tu i sledece, i 90% one sezone posle ako ne ode u NBA. Sta je on tako pokazao ove godine da se timovi otimaju? Ogroman potencijal, da, ali jos se nije ni priblizno afirmisao. Pogotovo sto vecina sada tu poziciju pleja resava igracima iz Amerike.
            Ajde videces.

            Comment


            • Sto se tice nastavka moje karijere jos nista ne mogu sa sigurnscu da kazem.Partizan je u igri, ali nista jos nije sigurno.
              Od kad sam poceo da se bavim kosarkom san mi je da obucem crno beli dres - zakljucio je Salic.
              Daj ga vamo odmasadaodma

              Comment


              • Zar ga vi vec niste potpisali? Sirov da ne moze vise, ali ako se obradi kako treba NBA centar bez problema.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Zar ga vi vec niste potpisali? Sirov da ne moze vise, ali ako se obradi kako treba NBA centar bez problema.
                  Nismo, ali hocemo

                  Samo on i Danguba od domacih igraca, a moze i Bricevic za backup 4. Neki kombo crnja i to je to.

                  Comment


                  • Bircevic ce mozda kod nas. Ako ode Savovic.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Bircevic ce mozda kod nas. Ako ode Savovic.
                      Slab je on igrac za vase novonastale standarde

                      P.S. Daj Savovica u Partizan

                      Comment


                      • Ljubasine, jel postoji sansa da ode neko od kljucnih igraca osim Lucica?
                        sigpic

                        Comment


                        • Savovic u Partizanu?

                          Yep, that`ll happen.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ljubasine, jel postoji sansa da ode neko od kljucnih igraca osim Lucica?
                            Evo ti spisak igraca koji po meni mogu da odu: Gordic, Milosavljevic, Lucic, Cakarevic, Musli.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Evo ti spisak igraca koji po meni mogu da odu: Gordic, Milosavljevic, Lucic, Cakarevic, Musli.
                              Boldovani i treba da idu. Lucic ce se zbog finansija verovatno prodati a Gagi bi po mom misljenju trebalo da ostane. Visestruko koristan terijer, ne pada mi trenutno napamet nijedan takav koji bi mogao da ga zameni a prekopotreban je takav igrac u ekipi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Visestruko koristan terijer, ne pada mi trenutno napamet nijedan takav koji bi mogao da ga zameni a prekopotreban je takav igrac u ekipi.
                                Dangubic. Veruj mi.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X