Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Na sajtu ABA lige je Buducnost ispred nas zbog kos-razlike, a od veceras bi mogao to biti i Radnicki ako pobedi u svom mecu.Medjusobni dueli izgleda da padaju u vodu(a bolji imamo skor i sa jednim i sa drugima) i da se gleda kos-razlika.Voleo bih da mi neko da proveri tu informaciju, posto bi bilo bas idiotski da ekipe koje smo tukli da budu ispred nas na kraju ligaskog dela u situaciji kada budemo imali isti skor.
    Medjusobni se gleda.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Na sajtu ABA lige je Buducnost ispred nas zbog kos-razlike, a od veceras bi mogao to biti i Radnicki ako pobedi u svom mecu.Medjusobni dueli izgleda da padaju u vodu(a bolji imamo skor i sa jednim i sa drugima) i da se gleda kos-razlika.Voleo bih da mi neko da proveri tu informaciju, posto bi bilo bas idiotski da ekipe koje smo tukli da budu ispred nas na kraju ligaskog dela u situaciji kada budemo imali isti skor.
      Da je danas recimo kraj sezone mi bismo bili ispred. Nema sta da se brines

      Comment


      • Vratice se sve na svoje mesto. Kao i nekad.

        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Samo da se iscupa EL za narednu sezonu i onda ce sve biti ok. U suprotnom mozda bude nekih tezih vremena narednih godina. Makar i kvalifikacije da izborimo, verujem da ce ovaj tim, dogodine zreliji i nadam se jaci za 2 malo iskusnija igraca doci do EL.
          sigpic

          Comment


          • http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...ao-za-Partizan

            Comment


            • Zanimljivo. Odlicno igra ove godine, ali je ipak Belgija dosta slabija liga.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Nije to jos sigurno.
                Danas je "deadline" za ABU.

                Comment


                • Tesko da ce vam on doci za ABA, pre je varijanta za pastetu zbog broja stranaca.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Nadao sam se da ce dovesti nekog normalnog igraca, al ne vredi, izgleda da smo bas u govnima.

                    Comment


                    • Ova sezona ide uz vetar, ali kad bih bar znao da ce sledece biti bolja, zrtvovao bih ovu zarad iskustva ovih igraca bez razmisljanja, ali plasim se da ako se ne dokopamo F4-a, da ce doci do raspadanja u ekipi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja sam negde i ocekivao da ce pokusati njega da potpisu, jer bi za nasu ligu imali samo jednu cetvorku (tu ne racunam Lucica i Bertansa jer oni to ne mogu da igraju). Isto tako ocekujem da ce mozda Dule da ostavi Lovernja za nasu ligu jer ce taj momak nastaviti karijeru kod nas dok Gordon sigurno ide na kraju sezone.

                        Sto se ABA lige tice, mnogo toga ce se znati u nedelju. Ako bi dobili Cedevitu potpuno bi nadoknadili onaj poraz od Olimpije.

                        Comment


                        • U nedelju cete igrati protiv osmorice. Ne bih da vas spustam ali... Svaka cast ako se izvucete. Moracete da dobijete sa 15 da bi bilo sa 1. Kontam da Slovenci sude. Sve vam je jasno.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Sami smo krivi sto smo nas doveli u ovu situaciju tako da sta je tu je...

                            Comment


                            • http://sport.blic.rs/Kosarka/Evropsk...aciju-Evroligi

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                U nedelju cete igrati protiv osmorice. Ne bih da vas spustam ali... Svaka cast ako se izvucete. Moracete da dobijete sa 15 da bi bilo sa 1. Kontam da Slovenci sude. Sve vam je jasno.
                                Izbor sudija je maksimalno, ali bas maksimalno sumnjiv ovog vikenda i ocigledno je da ce se ovdje pokusati "pogurati" hrvatski klubovi, prevashodno Cedevita i Split, jer im je ovo bukvalno poslednja prilika.

                                Split sutra, tj. vec danas, igra protiv Sirokog i u poslednjem trenutku su promijenjeni suci za ovaj duel!? Split nakon ovog meca igra protiv Radnickog i Buducnosti, a prikucani su za dno, tako da je ovo zadnji voz da se spasu ispadanja.

                                Comment

                                Working...
                                X