Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Medjusobni, ako dobijete Solnok (a hocete) idete sigurno dalje.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Cekajte, je l' idemo u PO ako dobijemo Solnoki sledecu sigurno? Sta se gleda, medjusobno ako je isti skor ili kos razlika?
      Medjusobno, tu imamo Buducnost.

      Samo da normalno rese Madjare.
      sigpic

      Comment


      • 90% utakmica smo izgubili na jednu loptu, sad mi to doslo smesno jbt

        Comment


        • Ljubasine, nemoj samo prognozirati ubuduce da cemo gubiti, moze to biti mnogo kobnije po nas nego sada.

          Mi imamo dva razlicita lica.Jedno kad smo domacini, drugo kad smo gosti.Ne verujem da cemo se sa Madjarima muciti sledece nedelje, jedino samo igramo egal sa njima u prvoj cetvrtini i to ce biti to od njih.Ovaj poraz od svih u sezoni mi je najlakse pao.

          Comment


          • A ako Radnicki izgubi a mi dobijemo, onda idemo i isprred njih? Ne radi ovaj tupavi sajt aba lige pa ne mogu da vidim tabelu.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              A ako Radnicki izgubi a mi dobijemo, onda idemo i isprred njih? Ne radi ovaj tupavi sajt aba lige pa ne mogu da vidim tabelu.
              To je na nama Ciganima da odlucimo U tom slucaju vi idete na nas u polufinalu, ali sam siguran da do te eventualnostu nece doci. U Kragujevcu sledeci vikend cripple fight. I jedan i drugi tim ce ici na poraz.

              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Nece biti lako sa Madjarima, jer imaju iskusnu i sutersku ekipu. Sa druge strane, nasi klinci znaju da je ta utakmica biti il' ne biti a bas smo takve utakmice igrali najgore ove sezone. Slabo se ovi momci nose sa pritiskom, zato i ne dobijamo skoro nista na strani. Nemamo igraca koji ce sigurno da ubaci na svakoj utakmici 15+ poena i to je ono sto nam najvise nedostaje.

                I da, mislim da ni Zvezda ni Radnicki nece ici na poraz, pogotovo ne Radnicki jer trece mesto donosi kvalifikacije za EL, a mislim da je to ono na sta i Partizan cilja.
                Last edited by Batman; 17-03-13, 08:01.

                Comment




                • Жофри далабу.
                  Јебо речи, битно је да се поклапа задње слово.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Au koliko ja volim ovaj tim i ove igrace to nije normalno. Iako sam izgubio bar 5 godina zivota ove sezone gledajuci ih, nista ne mogu da im zamerim. Ginu za klub i vole ga ko ja

                    I ako nekim cudom izgube od Solnoka, ja cu jos vise da ih volim!

                    Comment


                    • Originally posted by Batman View Post
                      Nece biti lako sa Madjarima, jer imaju iskusnu i sutersku ekipu. Sa druge strane, nasi klinci znaju da je ta utakmica biti il' ne biti a bas smo takve utakmice igrali najgore ove sezone. Slabo se ovi momci nose sa pritiskom, zato i ne dobijamo skoro nista na strani. Nemamo igraca koji ce sigurno da ubaci na svakoj utakmici 15+ poena i to je ono sto nam najvise nedostaje.

                      I da, mislim da ni Zvezda ni Radnicki nece ici na poraz, pogotovo ne Radnicki jer trece mesto donosi kvalifikacije za EL, a mislim da je to ono na sta i Partizan cilja.
                      Moze Olimpija da opali Buducnost pa smo svakako na F4
                      Ja mislim da dobijamo i mi i Cigani pa da odmah to s njima resimo ...

                      Comment


                      • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=696456

                        Kakve face

                        Comment


                        • U poredjenju sa ovim skupom, skupstina stanara mi izgleda kao sednica vlade...

                          Comment


                          • Oborili smo rekord po broju navijaca u jadranskoj ligi

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Oborili smo rekord po broju navijaca u jadranskoj ligi
                              Ima li neki rekord da nismo oborili kad je u pitanju domaca i regionalna kosarka?
                              sigpic

                              Comment


                              • Jel se zna ko je na drugom mestu?

                                Prosek su nam popravile poslednje dve domace utakmice kada je Pionir bas bio popunjen.Kada je bilo najpotrebnije publika je dolazila, da je Partizan belezio bolje rezultate kao i da im nije bio stavljen F4 pod znakom pitanja cisto sumnjam da bi imali ovakvu prosecnu gledanost i da bi rekord bio oboren.

                                Comment

                                Working...
                                X