Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam argumente, odustajem. Fuzionisala se dva kluba iz različitih država. Neka bude.

    Čestitke na kupu, to sam zaboravio.

    Comment


    • Originally posted by BLBL View Post
      Da, ali se zvala "Igokea Partizan" u tom periodu. U kom svojstvu je tu bila Igokea? Kako moze biti sponzor, kada je to kosarkaski klub i nista vise. Sta oni mogu da sponzorisu!? Na taj nacin je jednostavno obrnuta velika lova od strane Dodika, Tadica i ko zna koga jos, a dosta je ugurano i u klub, koji je sacuvao okosnicu tima iz prethodnog perioda, plus dosla su jaka pojacanja.

      Pa, sta mislis otkud jedan Bo McCalebb u Partizanu u tom periodu? Zar mislis da je tu "odlican" skauting odradio posao, da je fantastican igrac dosao da igra za saku sipka? McCalebb je i prije dolaska u Partizan bio jedan od najboljih strijelaca u Turskoj. Niko ne spori rezultate Partizana, ali glupo mi je da se stalno spominje neki "sistem" i "skauting" u Partizanu, kada to jednostavno nije tacno. Milt Palacio je igrao u 6-7 NBA timova prije dolaska u Partizan, James Gist je bio trejdovan od San Antonio Spurs-a prije dolaska u Partizan, Lasme je takodje bio u NBA prije dolaska u Partizan,...Medjutim, situacija se ocigledno mijenja, novca je sve manje, sto se NAJBOLJE moze vidjeti po sve slabijem kvalitetu plejmejkera koji su dolazili u Partizan u poslednjih par sezona: Laffayete, Law, Thomas...
      Kako si samo lupio, pa ako tako gledas, najvece ime od svih njih u NBA je bio Law, nego je odigrao losije pa je to posledica nemanja para... A to sto poredite dve "fuzije" da li je prvi covek Igokea-e preuzeo Partizan ili obrnuto, kao sto je u vasem slucaju?
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ja ne bih rekao da je nezakonito, ni da je lose. Donelo je kes Partizanu, bolje uslove Igokei, vidimo da je ta saradnja kratkorocno Partizanu donela F4 EL, a Igokei dugorocno da postane ozbiljan klub koji igra u ABA. I ne vidim sta je tu problem? Fuzija ne mora neophodno da znaci gasenje drugog kluba. Mi smo uradili vrlo, vrlo slicnu stvar, cak sa pravne strane istu. Radi se o Ugovoru o pravno-tehnickoj saradnji. Lepo se kaze u tekstu da ce dva kluba imati zajednicki upravni odbor. Kada imas takve odnose, pricamo o drugacijem nivou saradnje.

        I za 3sur, nije problem sto se radi o dve razlicite drzave zbog posebnih odnosa koje mi imamo sa RS. Firma iz RS koja posluje u Srbiji, formalno-pravno nema isti status kao strana firma.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Sve pet. Ali kao što sam hteo da napišem pa obrisao, od "fuzije" se ostvarilo samo to da je Dodik postao počasni predsednik KKP i ništa više. Kad kažem ništa više, naravno ne mislim na to pranje para i finansiranje Partizana za šta je ova fuzija služila kao paravan.



          Nego ovo što BLBL pominje, samo jedna ispravka - Bo je došao u Partizan dve sezone nakon završetka " fuzije". Inače se manje-više slažem sa nekim stavrima iz tog posta. Ipak bih primetio da očigledno ne poznaje kako fukncionišu stvari preko bare pa otuda čuđenje otkud Gist i kompanija u Partizanu. Barem tih plejmejkera i četvorki u Americi imaš kao pleve. Onda kad se završi predsezona i posle last cut-a ostaje bar 30-40 dobrih igrača za Evropu. Da ne spominjem da Milt Palacio pre dolaska u Partizan nije nigde igrao godinu dana.

          Comment


          • http://www.mondo.rs/s278057/Sport/Ko...c-_Sramno.html

            Dule Vujosevic

            Comment


            • Meh, suđenje kao i uvek dobro s obzirom u kakvim uslovima sude ti ljudi.

              Comment


              • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                Sve pet. Ali kao što sam hteo da napišem pa obrisao, od "fuzije" se ostvarilo samo to da je Dodik postao počasni predsednik KKP i ništa više. Kad kažem ništa više, naravno ne mislim na to pranje para i finansiranje Partizana za šta je ova fuzija služila kao paravan.



                Nego ovo što BLBL pominje, samo jedna ispravka - Bo je došao u Partizan dve sezone nakon završetka " fuzije". Inače se manje-više slažem sa nekim stavrima iz tog posta. Ipak bih primetio da očigledno ne poznaje kako fukncionišu stvari preko bare pa otuda čuđenje otkud Gist i kompanija u Partizanu. Barem tih plejmejkera i četvorki u Americi imaš kao pleve. Onda kad se završi predsezona i posle last cut-a ostaje bar 30-40 dobrih igrača za Evropu. Da ne spominjem da Milt Palacio pre dolaska u Partizan nije nigde igrao godinu dana.
                Pa, McCalebb je dosao kada su pare vec legle u klub...dakle, nebitno da li je to sezonu ili dve kasnije...

                Sto se tice Gista i ostalih, ne shvatam kakve veze "funkcionisanje preko bare" ima s bilo cime!? Ja sam samo rekao da to nisu bili neki igraci koje je Partizan doveo kao anonimuse i "lansirao u orbitu" kao vrhunske igrace, vec su kvalitetni igraci dovedeni za dobre pare. Gist je i prije Partizana bio fenomenalan, igrao u Rusiji, Italiji, a u rasturao je u predesezoni za San Antonio, sa 11 poena i 7-8 skokova po mecu.

                Nije poenta mog komentara ko ostaje nakon drafta, vec da je kvalitet plejmejkera u Partizanu bio sve losiji iz sezone u sezonu...sto znaci da je novca bilo sve manje i manje. Jednostavna racunica...
                Last edited by BLBL; 11-02-13, 21:40.

                Comment


                • I sam tim da je para sve manje i manje sam se složio.

                  No, kao što rekoh, kad je dolazio Bo Dodik se već povukao iz Partizana. Nešto ne verujem takvom prevarantu da će da daje pare unapred za par godina

                  Gist i ostali stranci koji si spomenuo itekako imaju veze sa mojom pričom i ponovo te upućujem na nju. Dakle, na trening kampovima i u predsezoni timovi imaju po 18-20 igrača od kojih bar 6-7 pokušava da se izbori za ugovor. A NBA roster broji max 15 mesta pa ti izračunaj koliko njih uspe da se izbori za ugovor a koliko otpadne. Tih 100-nak što otpadne ili ode u razvojnu ligu ili u inostranstvo, uglavnom Evropu. Dakle, kao što je i Palacio (za koga vidim ništa nisi komentarisao) došao kao neko ko je u silaznoj putanji karijere tako su i ovi došli kao igrači koje drugi i bogatiji klubovi nisu hteli. Konkretno, u sezoni kada je došao Bo nama je startni plejmejker trebao ponovo biti Palacio ( koji nije išao na NBA turneju i sa njim je raskinut ugovor) i onda svega par dana pred Evroligu dolazi McCalebb koga apsolutno niko od jačih evropskih klubova nije tražio. Isti slučaj je bio sa Gistom godinu dana kasnije. Apsolutno si promašio kontekst u kome su oni završili u Partizanu jer iako nisu bili kako ti kažeš "anonimusi" isto tako nisu bili niti pretarano zanimljivi drugima.

                  Comment


                  • Stranac u koga niko nije imao neko veliko poverenje na startu sezone , mozda i ne poseduje neki preveliki kvalitet ali srce ostavlja na parketu i bori se za nas Partizan , stoga bi mi bilo izuzetno drago da i naredne sezone nastupa u voljenom klubu



                    Drew naklon do poda
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                      I sam tim da je para sve manje i manje sam se složio.

                      No, kao što rekoh, kad je dolazio Bo Dodik se već povukao iz Partizana. Nešto ne verujem takvom prevarantu da će da daje pare unapred za par godina

                      Gist i ostali stranci koji si spomenuo itekako imaju veze sa mojom pričom i ponovo te upućujem na nju. Dakle, na trening kampovima i u predsezoni timovi imaju po 18-20 igrača od kojih bar 6-7 pokušava da se izbori za ugovor. A NBA roster broji max 15 mesta pa ti izračunaj koliko njih uspe da se izbori za ugovor a koliko otpadne. Tih 100-nak što otpadne ili ode u razvojnu ligu ili u inostranstvo, uglavnom Evropu. Dakle, kao što je i Palacio (za koga vidim ništa nisi komentarisao) došao kao neko ko je u silaznoj putanji karijere tako su i ovi došli kao igrači koje drugi i bogatiji klubovi nisu hteli. Konkretno, u sezoni kada je došao Bo nama je startni plejmejker trebao ponovo biti Palacio ( koji nije išao na NBA turneju i sa njim je raskinut ugovor) i onda svega par dana pred Evroligu dolazi McCalebb koga apsolutno niko od jačih evropskih klubova nije tražio. Isti slučaj je bio sa Gistom godinu dana kasnije. Apsolutno si promašio kontekst u kome su oni završili u Partizanu jer iako nisu bili kako ti kažeš "anonimusi" isto tako nisu bili niti pretarano zanimljivi drugima.
                      Ti opet ponavljas nesto sto znam i sto nema veze s pricom!? Pa sve i da je ostalo 100 levata, Partizan je finansijski mogao u tom trenutku platiti i dovesti naboljeg od tih 100 preostalih levata i to je sva poenta. Otkud tebi da niko nije htio McCalebba? Covjek je bio jedan od najboljih strijelaca u Turskoj prije dolaska u Partizan, tako da je smijesno govoriti da je bio "anonimus"... I ne znam sta si se uhvatio ko prolazi, odnosno ko ne prolazi na kampu. Ja nikada nisam smatrao da je NBA mjerilo kvaliteta nekog igraca, niti cu kad smatrati, bar ne pod pravilima koja tamo vladaju.

                      Comment


                      • @ BLBL
                        Ja u klin, ti u ploču.

                        Idemo redom. Ovo za anonimusa sam ja citirao tebe (pročitaj svoje prethodne postove), greška u koracima druže. Ja to nisam tvrdio. A to da li jeste ili nije bio (anonimus), pa siguran sam da smo i ti i ja čuli za njega pre nego što je potpisao za Partizan. Ili ipak nismo? A ponavljam ti, potpisao je par dana pred početak Evrolige kada je većina ozbiljnih timova već kompletirala rostere. Kontrapitanje- koji su to drugi timovi hteli Boa, momka koji je ubijao u Turskoj,a niko da ga primeti do 16. oktobra 2009. godine kada je sezona već startovala? Kojim ga je to timovima Partizan oteo ispred nosa?

                        Dalje, tvoja poenta da je Partizan mogao da dovede bilo koga od tih stranaca je pogrešna. Moja poenta je upravo da nije mogao. Zašto nisu došli ranije u toku leta, kad većina klubova formira tim? Biće da nisu mogli da ih plate. Ti kao da si se juče uključio u srpsku košarkašku priču pa ne znaš da većina naših klubova strance dovodi pred sam početak sezone kada im je padne cena.
                        Paradoksalno, najviše para je bilo baš u sezoni posle F4 u Parizu, kada je Dule otišao u Moskvu, Vlada preuzeo tim, Dodik se potpuno posvetio Igokei,a država preko Telekoma dala dobre pare. U trenutku za koji ti trvdiš da je počelo da ponestaje para. Gist, Jawai i Law su igrali za veće pare nego li Marić i Bo. Da, Acie Law koga ti smatraš lošijim plejmejkerom ( a koji osvoji Evroligu sa Olimpijakosom) je mnogo zvučnije ime od Boa u trenutku dolaska u Partizan. Lafayette posle razbijao u Prokomu, igrao polusezonu u Efesu, a ove godine u Žalgirisu. Ne zna se ko je lošiji.

                        Poenta piče o kampovima i last cut-ovima u Americi je itekako bitna zbog načina na koji Partizan godinama dovodi Amerikance. Uz nekoliko odsupanja, to se dešava već 7-8 godina.

                        Comment


                        • Onanisite lepo na svojoj temi, a nas pustite da se davimo u suzama.

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Poslovna saradnja nije kada tim promeni ime. Poslovnja saradnja je i ovo izmedju Zvezde i FMP-a, ako tako gledas, a ne fuzija. A ti kao mladji od nas izgleda ne umes da procitas sta kaze predsednik vaseg kluba. Mozete nas posmatrati kao jedan klub.

                            Kako se meni cini, to je fuzija. Igokea Partizan je isto kao sto je i Radnicki FMP. Drugi tim Zvezde, odnosno Partizana.
                            Greska u koracima.
                            Naravno da ovo izmedju FMP-a i Zvezde nije fuzija. Zvezda je u zamrzivacu, trenutno ne postoji, a FMP je promenio ime u Crvena Zvezda Beograd pa kasnije u Crvena Zvezda Telekom, kao sto je nekada promenio ime u Refleks.





                            http://www.eurobasket.com/team.asp?C...am=1555&Page=5


                            Cak i na sajtu jadranske lige stoji da ste osvojili 2 puta to takmicenje, Zvezdine titule od pre se ne prepisuju ovom timu, zato i nemate zvezdicu iznad grba, kao tim koji je osvojio vise od 10 titula.
                            Mozes ti da se pravis da je ovo Zvezda, tvoje je pravo da poverujes u Covicevu manipulaciju, ali nemoj nama da manipulises, prosto ne ide. Tvoje je pravo da navijas za koga hoces, mozes ti da istripujes da je Oklahoma Zvezda, mogu ja da istripujem da je Denver Partizan. Moze navijac Barselone iz Ekvadora da navija za originalnu Barsu jer imaju iste dresove i slican grb. Svako navija za koga oce, ali ne treba da sakriva istinu, ogradjujem se ako je mozda ne zna. Mislim svakako bi navijali i za Hemofarm protiv nas u finalu kupa, kao sto sam ja navijao za Radnicki protiv vas. Ovo je nesto najslicnije Zvezdi, gladni ste trofeja u kosarci i ja to razumem.
                            Ono izmedju Partizana i Igokee je vrsta poslovno tehnicke saradnje jer mislim da sportska fuzija nije moguca u zakonu Srbije. Cini mi se da nemas pravo da se fuzionises sa drugim sportskim klubom. Inace i da imas, kada se fuzionises sa nekim ostaje samo jedan klub, a Partizan i Igokea su nastavili takmicenja u svojim ligama. Radnicki FMP je drugi tim FMP-a koji se takmici u KSL, nije to izvorni FMP. Taj tim se uvek takmicio u drugoj, trecoj ligi sada su u prvoj. Nekada je Borac Cacak bio tim za razigravanje mladih igraca FMP-a. Igokea ne moze biti drugi tim Partizana jer Partizan ni tada ni sada nije mogao da uzme recimo Edvardsa ili nekog drugog igraca za dzabe.
                            Ovaj Nebojsin argument iz novina je glupost jer isto tako je pisalo i da ste se vi fuzionisali sa FMP-om, a niste, prilozio sam vam dokaze gore.

                            Najsmesnije mi je kad procitam postove od NebojseNS, kako Dodika naziva najvecim mafijasem i prica kako ce se on uvek boriti protiv mafijasa po cenu bana, a u drugim postovima onanise na najveceg mafijasa Srbije u proteklih 20 godina. Gde ti je obraz rodjeni?
                            Coki je strasno los covek, opak, spreman na sve, ali je jedan od najpametnijih ljudi u Srbiji, top 5 najmocnijih zadnjih 20 godina i to ga cini dodatno opasnijim. On je kad sam ja bio klinac, bio drugi covek SPS-a iza Slobodana Milosevica i visoko rangirani clan sluzbe. Bio je gradonacelnik Beograda, predsednik KSS, uvek ratovao sa svima i dan danas je mocniji od svih tih Djilasa i ostalih bar duplo. Bio je zaduzen za medijsku borbu protiv opozocije, tako da je njemu ova manipulacija pickin dim. Tada je unistavao Sintelon, Proleter, vrsio neverovatne privatizacije, gasio firme, otvarao nove, tako je i otvorio fabriku metalnih proizvoda, sportski objekat i dve hale na Cukarici. To je covek koji je uvek podrzavao aktuelnu vlast, covek bez morala, i interesantno je da ga je svaka vlast prihvatila oberucke.
                            Covek koji je optuzen da je kao sef kordinacionog centra za Kosovo trebao da podeli stotinak stanova ljudima bez domova na Kosovu, a koji je sve to podelio svojim ortacima, partijskim drugovima i clanovima sluzbi.
                            On je javno optuzio Slobu da je pokrao izbore i izasao iz vlade, dlaka sa glave mu nije falila, dok su novinari tad dobijali metak ako pisu protiv Slobe. On je bio lazna Slobina demokratska opozicija, kao sto je Seselj bio nacionalisticka i tako su uzimali glasove pravoj opoziciji. Kad je DB okrenuo ledja Slobi, okrenuo je i Coki naravno i bio jedan od onih koji su izneli 5. oktobar.
                            Covek koji je sve pare koje su bile namenjene za pomoc dole trpao u svoje dzepove, covek za koga se prica da je drugovao i trgovao sa ljudima za koje se sumnja da su ucestvovali u trgovini srpskim organima. Zvezda, Srbija, Kosovo Metohija?
                            Covek koji je uzeo 20 miliona evra od Agrobanke kredit i jedini nema obavezu to da vrati, on samo izadje u javnost i kaze "Vratice FMP to uredno". Kako da ne, vratio je 18 miliona evra Zvezdi, 10 miliona u fudbalu, 20 miliona Agrobanci, sve to za par meseci i jos napravio strasan roster. Carobnjak? Koliko moras biti naivan da poverujes u tu pricu da je to vanzemaljac koji gumicom brise 50, 100 miliona evra duga. Sluzba rodjaci.
                            To je covek koga su 3 svedoka saradnika i dvoje, troje osumnjicenih za ubistvo premijera + majka i zena pokojnog Djindjica optuzili da je nalogodavac ubistva jer je kao potpredsednik vlade trebao da preuzme vlast.
                            Ostali su na osnovu izjava svedoka saradnika bez ijednog dokaza popili 40 godina robije, on je jedini covek koji nije pozvan ni na razgovor, ni na sud u vezi toga? Sam je priznao da se druzio sa Legijom, da je za Legiju govorio da je "njegov klinac". Kako to da se samo njegova uloga u svemu tome ne ispituje? Kako to da je to jedini covek koji je opstao zadnjih 20, 25 godina od stare garde? Ne znam, ja mislim da je to sluzba rodjaci. Strani ambasadori su predlagali njega za predsednika vlade kad je Djindjic ubijen i bili su protiv vanrednog stanja.
                            On odlucuje kad se prekidaju utakmice, kad se nastavljaju, ko mu koliko para treba dati. U ovoj Srbiji se sve moze kada si visokorangirani clan te organizacije, na sve to doktor medijske manipulacije i opasno mnogo pametan sa bolesnim umom. Znas li ti Nebojsa koja je razlika izmedju Dodika i Coravog u profesiji zvanoj "Mutne radnje". Fudbalski da se izrazim Dodik je Stefan Scepovic, Coravi je licno i personalno Zlatan Ibrahimovic. Onda ti kazes da ces se uvek boriti protiv mafijasa, jednog za sitnice napusavas najgrdje, drugom stavljas smajlije klanjanja i pricas kako je Bog, doktor i slicno. Priznaces da je malo jadno.

                            Ko misli da on volontira u Zvezdi, da on voli Zvezdu, pa eto to sve radi iz ljubavi, taj je naivan kao francuska sobarica. Ko ne vidi da je on u medijima 5 puta vise prisutan nego predsednik Nikolic taj je slep.
                            Ima taj neki paklen plan koji ce ostvariti (moje misljenje vracanje u politiku i racunanje na glasove Zvezdinih navijaca, plus kontrolisanje navijackih grupa koje ce da drzi kao svoj stit i po potrebi da ih izvede na ulicu), jer je doktor manipulacije, a zatim ce da vas klepi po usima najstrasnije, ima da ga mrzite vise od Vesica, zapamtite ove reci. Za 5 godina, za 10 godina, ne znam, ali tako ce da bude. Jos ove reci zapamtite, on nije nikakav spasilac Zvezde, on je covek koji ce vas unistiti.
                            Secam se ja dobro sta je on pricao o navijacima Zvezde, kako je vas i nas nazivao "zasticeni blizanci", kako su mu Delije pevale "Vrati pare s Kosova". No, eto sada je samo Partizan zasticen zadnjih 12 godina jer mu tako odgovara, vrsi torturu. Slazem se, torturu smo vrsili i nad Barsom, CSKA, Panatenaikosom, Olimpijakosom i to vise puta, isli na f4, nema veceg kluba kojeg nismo pobedili. Naravno, sve na sudije.
                            Kao sto je fudbalska Zvezda sa kraja osamdesetih i pocetka devedesetih bila simbol uspeha srpskog klupskog sporta, tako je Partizan zadnjih par godina u kosarci, to zna svako sa dva grama mozga.
                            Dule uopste ne treba da vodi ovaj rat sa Cokijem jer je nabasao na mnogo opasnu njusku, plasim se za njega, bez zezanja. Nisu to Vesic i Zika Pauk, to su male mace za Cokija. Mozes ti mozda Cokija da razbijes u raspravi oci u oci, to je maltene i Tegeltiji poslo za rukom, ali sto se tice medija, saopstenja i tih stvari, tu Cokija ne mozes da dobijes, tu je jak kao Berkamp u sesnaestercu.
                            Nasi prekjuce nisu trebali da izadju sa terena ili nisu trebali da izadju juce na teren i tako obezvrede Cokijevo saopstenje da smo mi ti koji smo namerno prekinuli utakmicu. Zasto bi prekinuli ako ne izlazimo danas na teren? Tu ne bi prosla prica "Zato sto su znali da ce da izgube" koju bi Coki potencirao jer je bilo 43:43. Ali Coki zna koliko je Dule gladan trofeja, koliko voli da se inati, koliko zeli da bude Don Kihot i lagano ga je preveslao. Mi juce da smo vodili tipa +8 pet minuta do kraja, on bi naredio ekipi da napusti teren navodno nezadovoljan sudjenjem i ne bi mogli da zivimo od njegovih saopstenja. Strasno zajeban igrac, Makijavelista do koske. Eno pogledajte juce slike sa proslave sa Malog Kalemegdana, na svakoj slici on u krupnom kadru, nasmejan od uva do uva.
                            U stanju je okrenuti javnost na svoju stranu u svadjanju sa sportskim legendama kakvi su Danilovic, Dzajic, Vujosevic jer on zna da ovaj narod kratko pamti i jednostavno to je njegov teren. Svako ko izjednacava Covica i Vujosevica i podeljuje njihovu krivicu za incidente ili je bezobrazan ili mlad ili zaboravan, ili najverovatnije ne zna ko je Nebojsa Covic.
                            Debeli Dule ima sto mana, sujetan je strasno, voli da provocira, ratuje sa svima da skine pritisak sa ekipe, ali je Debeli najveci Grobar ikada koji je radio u nasem sportskom drustvu. Svaka mu cast sto je jedini u zemlji koji sme da ratuje sa tako opasnom njuskom, pokazao je da ima muda do poda. On bukvalno stavlja glavu na panj u bitci protiv Coravog, a sta mu to treba, ne prima ni platu redovno. Zalizani koji moze da proda prase u Teheran ga uvek moze uvaliti za milion po sezoni u neki Fener, Galatu, Uniks, ali je on dosao u najtezem periodu po KK Partizan, da ga cupa iz blata i da stavlja glavu na panj, pritom je bolestan i ima velikih problema.
                            Svaka mu cast i na pripremi tekme prekjuce, ali jbg, nismo smeli da napustimo teren niti da izadjemo sutradan. Sve u svemu, pokazali smo da nam je samo sport bitan, klinci su izginuli, morace jos neke decije bolesti da prelezi i sve ce biti ok. Ja sam ponosan !

                            Normalnim navijacima ove ekipe (T-Macu i jos njih par) cestitke na kupu, trenutno ste jaci tim. Trener vam je odlican, svi igraci su skoro dobri momci, imate hemiju u ekipi, igrate vrhunsku, modernu kosarku lepu za oko.
                            Ceracemo se jos.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • hvala ti na ovom postu, kralju

                              Comment


                              • Jos nesto da najavim. Sad ce majstor medijske manipulacije da vrsi pritisak preko medija i da suruje sa Liscem kako zbog novih eventualnih ekscesa treba odloziti mec nas i njih koji se igra u nedelju. Naravno, gostujucih navijaca nece biti tako da ekscesi nisu moguci... Ekipa mu je umorna, ide Ulm sad, protiv nas im je u nedelju mec posle kojeg ce se znati da li su jos u trci za prvo mesto. A onda za 2 dana, u utorak mec protiv Galate koji ce verovatno da im bude kljucan za prolaz u grupi. On ce sve uciniti da odlozi to, zna da je fakticki nemoguce posle ovoliko vec zgusnutog rasporeda dobiti i ta 3 meca za 6 dana. Naravno to je njegovo pravo... Ukoliko Danilovic i Todoric pristanu na to, razocarace me do koske. Mada ne bi me cudilo da Coki to nekako dogovori sa Liscem, mnogo los ali mnogo sposoban covek.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X