Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda i ostane Danilo, ali ako dovedemo neku krstenu dvojku sa poenima u rukama taj parketa nece videti, sramota koliko je nezainteresovan i mlak, nikada igrac od njega, pazite sta vam kazem. Gordon ubacio 6 poena ali koliko je on dezorjentisan i dekocentrisan to je zlo. Treba nam neko meso dole, na 4-5, sad nas je CSKA ubio u skoku, a to je nas glavni adut, imaju desetak skokova vise. Odbrana ne postoji zadnjih 12 minuta.Osciliramo ali uz prave crnce ne smem ni da zamislim kakva bi ekipa bili, a tek ne smem da zamisli kakvi cemo biti sledece godine, kad napreduje ova generacija uz dve prave camuge. Volim Partizan !

    edit: Idi bre, vi ko da ne znate sta je Partizan, realno je da gubimo ovo 10-ak razlike ali realnost nije briga na koju se obaziremo Kada je nikada jaca Barsa vodila 10 u zadnjoj cetvrtini, a mi sa Perom, Milosevicem, Vranesom i Rasicem okrenuli i dobili. Dobijamo bre
    Last edited by asprilja; 18-10-12, 20:42.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Igra u tranziciji nikad bolja otkad gledam Partizan, na obe strane.

      Fali Kecman da nas nekom svojom mini-serijom vrati u zivot, mozda je trebao da ostane jos jednu sezonu.
      sigpic

      Comment


      • Dobro je , nije preko 10 znaci hvatljivo je , Leo brat dominira Bogdan odlican , Gordon imao seriju , dobri su , ako uzmemo sve u obzir kada se sve oduzme i sabere ovo je super , malo ih kenjaju trojke , Erceg nam 3 ubacio , Weems isto 2 , igrali smo prvih 7 minuta odlicno , pa cinjenica da su za 7 minuta ubacili samo 4 poena sve govori , bice ovo super samo polako
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Samo da vam javim da opet imam osecaj da cemo pobediti ko onomad protiv Armanija

          Comment


          • Originally posted by TRIGGER View Post
            Samo da vam javim da opet imam osecaj da cemo pobediti ko onomad protiv Armanija
            Iz tvojih usta u Bozije usi!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post

              edit: Idi bre, vi ko da ne znate sta je Partizan, realno je da gubimo ovo 10-ak razlike ali realnost nije briga na koju se obaziremo Kada je nikada jaca Barsa vodila 10 u zadnjoj cetvrtini, a mi sa Perom, Milosevicem, Vranesom i Rasicem okrenuli i dobili. Dobijamo bre
              Upravo to, sta ste svi pokisli bre. Odlicno igramo, malo jos da stisnemo opet odbranu ko u prvoj cetvrtini.

              Moram jos jednom da pohvalim tranziciju, nikad bolja na pocetku sezone. Jedinu bolju igru u tranziciji pamtim sa F4 i cetvrtfinala protiv Makabija.
              sigpic

              Comment


              • Samo ovako da nastavimo ja sam zadovoljan Idemoo bree
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ko je bre pokisao?

                  Svi smo optimisti

                  Samo skok,nista vise!

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ko je bre pokisao?

                    Svi smo optimisti

                    Samo skok,nista vise!
                    Gledam ovu postavu Lietuvosa, nista posebo, nemaju nijednog igraca koji tu nesto posebno iskace. Mislis da njih nemozemo da dobijemo u gostima?
                    sigpic

                    Comment


                    • 2 puta nas vec ujebali mamu im lopovsku!
                      sigpic

                      Comment


                      • Sudjenje ko protiv Barse da igramo.

                        Kakvu ruku ima Bertans, nenormalno ga je Limar gusio.
                        sigpic

                        Comment


                        • Centri lose u napadu. Treba nam neki crnja sa 15 poena u rukama.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Gledam ovu postavu Lietuvosa, nista posebo, nemaju nijednog igraca koji tu nesto posebno iskace. Mislis da njih nemozemo da dobijemo u gostima?
                            Mi sve mozemo.

                            Presrecan sam dok gledam ovakav Partizan. Ajde bre,AJDE!

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Centri lose u napadu. Treba nam neki crnja sa 15 poena u rukama.
                              Duletov rad sa centrima je svima dobro poznat. Musli ce biti zverina, a Gagic odlican backup. Pogledaj kad se Djordje uvali kakva je to snaga, samo mora da poradi na pivotu i potreban je brzi izbacaj. Nema visok IQ kao Musli ali moze da popravi odabir resenja. Povratni pas ima sto je veoma vazno za centra uopste a posebno u igri koju Dule forsira.

                              Bogdan bez problema odradio minute na kecu da Leo odmori. Uci Danilo, uci.
                              sigpic

                              Comment


                              • Samo -3 , samo , mogao je Danilo jos korak produziti bile su 3s ali dobro je bre , dobili smo ih sa koliko 6-7 razlike 3/4 , samo mirno moze se ovo dobiti ali kakva igra mladih momaka (Bertansa,Bogdanovica) , svaka cast momci , sve i da se izgubi (a nadam se da nece) ovo je bio odlican mec
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X