Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Ma to je to, Covic je uzeo Traorea nece ga gepekovati. Trebalo bi da bude pravo pojacanje. Cini se kao nesto racionalniji igrac u odnosu na ovo sto imamo bez obzira na godine.
    Ma ne mislim da ce Covic to da ukrade. Pa nije tolika lopina ( sprdam vas Cigosi, ne lozite se ). Plasim se da ipak ne izabere neki klub koji ima vise para da ponudi.

    Sto koji ku*ac do sad nije ozvaniceno nista?

    Comment


    • 'Oce Coki da ga kidnapuje, ne zna se gde je nestao nakon danasnjeg koktela. Svi vasi igraci ce od sad biti nasi.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic

        Joffrey Lavergne just signed long term contract with Partizan. He ll play his last game for Valencia on Sunday and than travel to Belgrade.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic
          Joffrey Lavergne just signed long term contract with Partizan. He ll play his last game for Valencia on Sunday and than travel to Belgrade.
          Procitam ovo i setih se Vujanica od pre neke 2 godine, i automatski kaznim sam sebe udarcem glavom o ivicu stola...

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic

            Joffrey Lavergne just signed long term contract with Partizan. He ll play his last game for Valencia on Sunday and than travel to Belgrade.
            Jebem im mater za ovo sto ce igrati u nedelju. Od sad mrzim Valenciu

            Mnogo se radujem ovom igracu. Deluje mi da ce biti veliko pojacanje.

            Comment


            • Covek potpisao visegodisnji ugovor, to mi se svidja.

              Sada je na redu jos jedan kombo i dobri smo.

              Hehe poceli i oni koji dolaze u ciganski tabor da govore da smo najbolji.

              Originally posted by Ljuba90 View Post
              Jebem im mater za ovo sto ce igrati u nedelju. Od sad mrzim Valenciu

              Mnogo se radujem ovom igracu. Deluje mi da ce biti veliko pojacanje.
              Mene samo plasi da se ne povredi, jer znamo vec kako nas bije maler cele ove sezone.
              Last edited by Batman; 28-12-12, 08:49.

              Comment


              • Лагано убијање у појам дечка. Чисто за добродошлицу.

                https://twitter.com/JoLauvergne
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Joffrey Lauvergne ‏@JoLauvergne
                  Presrecan i ponosan sto cu igrati za Partizan!

                  3:23 AM - 28 Dec 12 · Details
                  7m Goran Pavlovic ‏@goran80pfc
                  @jolauvergne Welcome to Partizan.Dobrodosao u Partizan.

                  6m Bojan Dubljevic ‏@dubljevicius14
                  @JoLauvergne ne seri Jo srece ti

                  Joffrey Lauvergne ‏@JoLauvergne
                  @dubljevicius14 what that mean?loool What Time is thé practice tonight?

                  22m Branimir Arsic ‏@banearsic
                  @jolauvergne we can't wait to see you playing in the black & white shirt good luck, you surely won't regret #partizan <3

                  19m Bojan Dubljevic ‏@dubljevicius14
                  @JoLauvergne I'll tell you tonight 6:00 video
                  Dubljevic legenda

                  Comment


                  • Званично:

                    Danilo Anđušić i Košarkaški klub Partizan mts su sporazumno prekinuli saradnju.

                    Anđušić je u crno-beli tim došao 2011. godine i sa klubom iz Humske osvojio dva trofeja, Kup "Radivoja Koraća" i titulu prvaka Srbije.

                    Košarkaški klub Partizan mts Danilu želi sve najbolje u nastavku košarkaške karijere.
                    http://www.mondo.rs/s272237/Sport/Ko...Andjusica.html
                    Last edited by Урош94; 28-12-12, 14:16.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.mondo.rs/s272251/Sport/Ko...ovog_beka.html

                      Znaci dolazi

                      Comment


                      • Ko zna,i Todoric je prestao da laze u poslednje vreme.

                        Comment


                        • Andjusic ce u Moracu, ne znam da li je neko napisao. Veca plata no u Partizanu.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Znate li koliku je platu imao Pera Bozic prosle sezone u Partizanu?
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Originally posted by Ernesto View Post
                              Znate li koliku je platu imao Pera Bozic prosle sezone u Partizanu?
                              Vecu nego Nelson kod vas. Cale mi zna lekara koji ga je lecio pre potpisivanja poslednjeg ugovora ili odradjivanje poslednje godine ugovora, stvarno ne znam kako to funkcionise... Uglavnom prica je bila da mu je doktor rekao "Kolena su ti u totalnom kurcu mozes samo rekreativno da igras kosarku" a Pera mu rekao nesto u fazonu "Samo me skrpi nekako da zabodem jos ovu godinu (ovaj ugovor)" Posle nas je pljuvao po gradu kako je Partizan ispao nekorektan prema njemu i nije zeleo da potpise novi ugovor sa njim. Sisica.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Vecu nego Nelson kod vas. Cale mi zna lekara koji ga je lecio pre potpisivanja poslednjeg ugovora ili odradjivanje poslednje godine ugovora, stvarno ne znam kako to funkcionise... Uglavnom prica je bila da mu je doktor rekao "Kolena su ti u totalnom kurcu mozes samo rekreativno da igras kosarku" a Pera mu rekao nesto u fazonu "Samo me skrpi nekako da zabodem jos ovu godinu (ovaj ugovor)" Posle nas je pljuvao po gradu kako je Partizan ispao nekorektan prema njemu i nije zeleo da potpise novi ugovor sa njim. Sisica.
                                Brate, imao je 15 soma mesecno. Ej, da ti das 150 hiljada godisnje coveku koji licem ne moze da prevede loptu nego okrene guzicu i ledjima je prenosi je sramota. Jeste da je verovatno jedva video 2 plate ali opet... Smejurija.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X