Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    Brate, imao je 15 soma mesecno. Ej, da ti das 150 hiljada godisnje coveku koji licem ne moze da prevede loptu nego okrene guzicu i ledjima je prenosi je sramota. Jeste da je verovatno jedva video 2 plate ali opet... Smejurija.
    Kako nije smejurija, a pazi sad ovo, istu platu je imao i Cakarevic ali je pristao na smanjenje ove sezone, a nesto malo manju Bane fuckin Djekic...
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Kako nije smejurija, a pazi sad ovo, istu platu je imao i Cakarevic ali je pristao na smanjenje ove sezone, a nesto malo manju Bane fuckin Djekic...
      Pusti ti to, ona dzukela Krstovic je u Hemofarmu imao 25 soma mesecno, morali mucenici da ga mole za reviziju ugovora jer nisu mogli vise da ga placaju, ovaj kasnije jedva pristao. I onda prica kako je kriza i kako nema para. Pa dodas jos 50-ak hiljada i dovedes vrhunskog koledz igraca koji nije nasao angazman u NBA-u ili dovedes neku ubicu iz razvojne.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Zelim Pauna pa da mozemo sve da bijemo

        Comment


        • Kakva bi to odbrana bila, a o napadu ne smem ni da razmisljam

          Comment


          • Leo

            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Comment


              • Ko je zapalio ? Zabranjeni ili Alcatraz ?
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Забрањени.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment




                    • Napusavaj stoku!

                      Pitanje je jos koliko cemo morati da trpimo ove majmune.Nikad nam oni dobro nece doneti i nadam se da je to svima jasno.
                      Last edited by Ricma; 05-01-13, 22:39.

                      Comment


                      • Ja sam mislio da ce Dule sam da isprazni tribinu kako je krenuo prema njima

                        Comment


                        • Svaka cast Duletu na svemu sto je rekao veceras.

                          Comment


                          • Najkriminalniji potez veceras- Duletova izmena u 4 sekundi utakmice Gagi-Bogdan...

                            Comment


                            • Zabranjeni:
                              Braco sad jos jace,cim je ceo ovaj sistem protiv nas znaci da je istina na nasoj strani.Da su kojim slucajem znacke zapalile strobove danas bi pisalo po novinama kako je bio nevidjen spektakl.Sledeca tekma tu smo,ne moze niko nama da zabrani da kupimo kartu i udjemo.Braco jel ste svesni da smo juce mi pobedili,da je sve zabolela nasa brojnost,fanaticnost,neverovatna energija,bolesno dobro navijanje.Ona raspala tribina sa druge strane moze samo da sanja i da pokusava da iskopira sve sto mi radimo.Dovoljno je da bilo ostati u hali posle naseg izlaska i videti njihovo jadno i bedno navijanje.
                              Kakva je ovo izdrogirana gomila kretena.

                              Comment


                              • Debili neotesani. Steta da klinci trpe zbog njih.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X