Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Nash ti si bio u Pioniru i znas koliko je daleko takj deo gde su igraci koji ne igraju od tribine gde su bili Zvezdini navijaci. Onaj ko odatle moze da dobaci petardu odmah ga staviti u atletski olimpijski tim. Petarda je ironicno bacena sa dela gde su Partizanovi navijaci, sto je i potvrdjeno u nekoliko novinarskih izvestaja. Isti navijaci su bacali baklje, ubacivali predmete na teren. Covic jeste izboksovao da udju navijaci, ali je onda seo u tom delu gde su oni kao garant da nece biti problema i sa njihove strane ih nije ni bilo.
    Nisam ja nigde rekao da ste vi bacili, mozda je tako ispalo. Ja sam rekao da je uzas sto je Bogdan pogodjen i dodao da je Covic na taj nacin uveo navijace a mi bi ispali odgovorni da ste napravili neko sranje. Trebao sam to da stavim u red ispod. A ne znam ko je pogodio Bogdana, niti me zanima jer ko god da je idiot je. Jos je decko povredjen a videsmo koliko je bitan faktor i koliko znaci u rotaciji. Paket bek koji kida i odbranu i napad. Da je igrao dobili bismo Besiktas i derbi bi bio egal, neverovatno koliko decko unosi energije + suvi talenat.
    sigpic

    Comment


    • To se potpuno slazem, ko god da je to ucinio je debil nenormalni, nas ili vas nebitno. Ludijas se i dovedes u opasnost buduceg startnog beka reprezentacije. Pileci mozak.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Nije sigurno da Gordic dolazi

        Kao razmisljamo da li nam je potreban takav igrac...

        U toku dana bi trebalo sve da bude jasnije.

        Comment


        • Jeste ih Covic uveo preko policije na svoju odgovornost, ali to ne sme da se radi jer da se desio incident ne bi sigurno ABA Covica i generala policije kaznila nego bi mi bili kaznjeni.
          Nasi navijaci su ispali najveci magarci, oni su pogodili Bogdana petardom u oko sva sreca pukla je kad je pala pored njega, sekundu posle i decku je ukazana lekarska pomoc. Zamisli umalo da decko ostane bez oka, ej klinac, kosarkas tvog tima jer si eto bacio jebenu petardu na parket :/
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Nije sigurno da Gordic dolazi

            Kao razmisljamo da li nam je potreban takav igrac...

            U toku dana bi trebalo sve da bude jasnije.
            Kapiram da je Coki vise ponudio, ne vidim drugo objasnjenje.
            sigpic

            Comment


            • Jebem mu majku jer mora o tom olosu da se pise na nasoj temi?

              Jedva cekam da se Bogdan vrati. Nikada mi jedan igrac nije ovoliko nedostajao

              Comment


              • Za Ljubu:



                za Asprija




                Necaaaaaaaaa bre!
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Dobrodosao Gordasti.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by Sara View Post
                    Za Ljubu:



                    za Asprija




                    Necaaaaaaaaa bre!
                    Jel mu to sigurno pravi nalog, ja poslao drugaru sliku on mi kaze da je neki drugi njegov pravi profil, jedino ako ima dva.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Ima dva, saljem ti u inboks drugi pa proveri i za taj
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Zurnal sklonio vest sa svog sajta za Gordica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne bi oni tek tako sklonili...

                          Comment


                          • http://www.sportal.rs/news.php?news=86507


                            Ali ajde da vas napomenem sada da ne ispadne kasnije da sam ukenjala stvar, taj profil vodi njegov brat Igor, kao neki fan profil sta vec, tako mi brat rece. Tako da je njegov potpis 99% siguran samo jos da se ozvanici na sajtu KK-a.
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Da se i ja oglasim.
                              Sinocnji poraz mi nije tesko pao uzevsi u obzir da smo imali samo dva dana pauze, da ne pominjem nesrecni poraz.za one koji se ne secaju, prosle sezone kada smo dobili Armani, dva dana kasnije smo izgubili od Zlatogora i dobro je da sinoc nismo izgubili ubedljivijom razlikom.Poucen iskustvom iz prethodnih sezona, mi se uvek trgnemo nakon ovakvih poraza i verujem da ce se sve to kako sezona bude odmicala dovesti u red, ipak je tu Dule i ne treba se tu puno brinuti za nasu buducnost, barem u regionalnom okviru, za Evroligu ne znam sta da kazem.Dolazi nam malo tezi raspoed i bio bih zadovoljan sa polovnim ucinkom, ako vec izgubimo u cetvrtak protiv Besiktasa ne bih voleo da sezonu u Evroligi zavrsimo bez pobede.Sto se tice ABA lige do kraja prvog dela ocekujem samo da nas pobede Olimpija i Igokea zato sto njima gostujemo, u ostalim mecevima pobeda ne bi trebalo da dolazi u pitanje.


                              Originally posted by S-Nash View Post
                              Kapiram da je Coki vise ponudio, ne vidim drugo objasnjenje.
                              U tom slucaju napad na Cveleta.
                              I on bi nam sigurno bio od vece koristi nego Tomas.

                              Originally posted by Sara View Post
                              Za Ljubu:


                              Koja si ti voajerka...

                              Comment


                              • Meni se cini da Partizan ove godine, konkretno Dule, nema pravu strategiju. Shvatam da se nema para, shvatam da se u druge klubove vise ulaze, ali to nije pocelo ove godine vec traje dugi niz godina. Mislim da je ovo jedna od najvaznijih sezona u poslednjoj deceniji i iskreno nije mi jasno zasto se odjednom (i to bas sada!) krenulo sa ovako drasticno podmladjenom ekipom. Ok, podrzavam da se Bogdan gurne u vatru, Gagic i Milutinov takodje, Westerman takodje, ali zasto nisu zadrzani Katic i Kecman? Zasto je na poziciji 4 doveden mlad i drasticno neiskusan igrac? Da bar na toj poziciji imamo jednog dobrog igraca, uz Kecmana koji bi igrao po 10 minuta (onda kada najvise treba) i Katica recimo koji bi se menjao sa Gagicem i Muslijem, mislim da bi bilo puno ozbiljniji. Ovako je doveden Gordon koji nema pojma ni sta je evroliga niti kakvo je znacenje ABA lige, igrac koji pravi korake na svakoj utakmici po nekoliko puta i covek koji ne zna sta je njegova uloga u timu. Ajde sve ovo i nekako, ali stvar koja mi najvise smeta jeste sto se ide na to da se po svaku cenu dovedi Amer na poziciji pleja, a nema se dovoljno para. Da bi doveli kvalitetnog Amerikanca moramo da imamo malo veci budzet, da imamo veca ulaganja sa strane, a posto mi to nemamo onda bi se trebali osloniti na mlade snage. Zasto nije pruzena sansa Miljenovicu? Papreno su ga platili (150000 eura) i nisu mu dali ni jednu jedinu sansu da decko pokaze da li je za igranje u Partizanu ili ne, nego se posto-poto dovodi Amer, a da se pritom dobro ne poznaju njegovi kvaliteti. I onda krene ono klasicno, menjamo pleja usred sezone, pa dok se on prilagodi itd itd. To je prolazilo proteklih godina, ali plasim se da sada za to nema vremena. Sada je svaka pobeda, svaki poen bitan u ABA ligi, o evroligi i da ne govorim.

                                Mislim, ja Duleta obozavam, on je za mene kosarkaski Bog i jako sam srecan sto se vratio u Partizan, ali treba malo pogledati i drugu stranu. Nevezano za ova dva poraza koja su po meni ocekivana, jer opet kazem, ovo je radikalno mlada ekipa i od nje se ne moze ocekivati kontinuitet dobrih partija i pobeda.

                                Nadam se da ce nam se Novica vratiti i da cemo sa njim ponovo dobiti igraca koji ce znati da ubaci onda kada treba, kao sto je to nekada Kecman radio.

                                Mislim da bi i Dule i generalno Partizan trebalo nesto da nauce iz svih ovih promasaja kada je u pitanju dovodjenje Amerikanaca iz prethodnih sezona. Da smo imali bilo kog prosecnog igraca umesto Tomasa, mozda bi sada imali 2-3 pobede u evroligi, jer je njegov doprinos u svim tim utakmica blago receno nikakav. Da je bar ubacio 7-8 poena, podelio dve asistencije, uhvatio dve lopte, mozda bi to na kraju i bilo presudno.
                                Last edited by Batman; 12-11-12, 18:02.

                                Comment

                                Working...
                                X