Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobijamo bre Besiktas
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Batman View Post
      Znaci od sredine trece cetvrtine ce Gasic i Vujanic da vode ekipu.
      Sa Lamonicom imamo 6/6 skor. Ja mislim kod kuce. Zato sam stavio ovo -

      Comment


      • Utakmica koja odredjuje dalji tok sezone , ako izgubimo vise ni u teoriji nemamo sanse (doduse imamo da se vadimo na Barsi ) ali da se razumemo mnogo bi nam znacila pobeda i verujem da mozemo do nje , uz pun Pionir do pobede i vracanja u igru za top 16 , idemooooo bre
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Dokle god postoje teoretske sanse da prodjemo dalje ja cu se nadati

          Navikli smo na cuda od Partizana!

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Sa Lamonicom imamo 6/6 skor. Ja mislim kod kuce. Zato sam stavio ovo -
            Nisam imao tu informaciju. Onda

            Comment


            • Ne zaboraviti da se ovo takmicenje zove Turkish airlines Euroleague. Imajte to u vidu ako sudija krene da se... znate vec sta da ne psujem ovde.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Sigurno im je u cilju da namestaju a Besiktas vec skoro pa prosao u 1/16
                Last edited by Mr.M; 15-11-12, 18:52.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Sigurno im je u cilju da namestaju a Besiktas vec skoro pa prosao u 1/16 , ne pricaj gluposti
                  Bolje sam da obrises...

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Ne zaboraviti da se ovo takmicenje zove Turkish airlines Euroleague. Imajte to u vidu ako sudija krene da se... znate vec sta da ne psujem ovde.
                    Bilo je ovih prica i ranije. Takodje je i Efes (pivara) sponzor EL pa smo ga dobijali skoro redovno...
                    Last edited by K.Garnett 5; 15-11-12, 16:28.

                    Comment


                    • Da se ne lazemo bice veliki podvig ako pobedimo. Turci su po mom misljenju mnogo jaki. Jerrels,Christopher + trener Kunter...respektabilna imena.

                      Nadam se ipak da cemo uz navijace uspeci da ubelezimo pobedu koja bi ovim klincima bila injekcija za naredne utakmice.

                      NAPRED PARTIZAN!

                      Comment


                      • Ja sam ubedjen da dobijamo veceras.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Bolje sam da obrises...
                          Obrisao sam ali ne znam kako lepse da se izrazim , ako ti imas neki lepsi izgovor za to sto sam napisao slobodno mi javi na pp da znam za buducnost
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Obrisao sam ali ne znam kako lepse da se izrazim , ako ti imas neki lepsi izgovor za to sto sam napisao slobodno mi javi na pp da znam za buducnost
                            Nema potrebe, bitno je da si ispravio gresku i da se to vise ne ponovi.

                            Comment


                            • Odlicno smo otvorili. Leo-Musli tandem odlicno funkcionise, ne moze Vidmar da brani Muslija, dobra odbrana, dobar protok lopte u napadu.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Steta sto ove dve trojke nisu usle.

                                Comment

                                Working...
                                X