Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bar su doveli nekog,ko zna mozda i bude dobro pojacanje,a ovo za Paunica daj Boze da nije tacno dosta mi je vise tih dvojki sto samo odbranu igraju.

    Comment




    • Postigao je pobedonosni pogodak prosle nedelje...

      Comment


      • Taj Francuz je dobar igrac, nema tu price, prijatelj je i dobro se poznaje sa Vestermanom, pa tu treba ocekivati saradnju. NBA potencijal, ne najveci u svom godistu ali dobar, vec se rangira po nekim buducim draftovima. Ali jako vam fali namazan igrac za zavrsnice (did someone say Dusan Kecman). Ne znam sta da kazem, ja se uvek plasim duela sa vama za trofej jer ne pamtim kada smo dobili direktno, ali ako to ne uradimo ove godine prosto ne znam kada cemo.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Pa pazi, Partizan jeste u nekoj bliskoj proslosti (recimo u poslednjoj deceniji) osvajao trofeje i kada je bio realno slabiji od Zvezde, FMPa i Hemofarma, ali mislim da ove godine imamo jako malo sansi. Naravno to ne znaci da cete se prosetati kroz sva takmicenja, ali ce tas na vagi ipak za malo prevagnuti na vasu stranu, samo zato jer imate dosta iskusnih igraca. Ono cemu se protivim od pocetka sezone jeste rastanak sa Duletom Kecmanom. Neka su otisli i Bozic i Katic i svi ostali, ali Kecman je igrac koji je resio veliki broj vaznih utakmica. Isto tako mislim da covek ne bi trazio neku preveliku minutazu i da zbog njega ovi klinci ne bi gubili minute. Prosto, za tog coveka je MORALO biti mesta u ekipi.

          Bas iz razloga sto vise nemamo igrace koji mogu da preuzmu odgovornost u odlucujucim trenucima, mislim da cemo tesko osvojiti neki trofej ove godine, ali zato ako ova ekipa ostane i sledece sezone bice spasavaj se ko moze.

          Comment


          • Jaci su ovi preko i to dosta, mozemo eventualno nekim cudom da ih dobijemo u egal utakmici ali opste poznato je kako igramo zavrsnice + ce Vucic sigurno odraditi svoju ulogu u domacem prvenstvu i kupu. Pakao nas ceka, posebno sto Dule nije na svom nivou.
            sigpic

            Comment


            • I kada ste dobijali slabiji,uvek ste imali nekog iskusnog difference makera, Milojevica, Drobnjaka, Kecmana... Mislim da je Dule malo zastranio i odustao od tog koncepta gde ima igrace koji preuzimaju odgovornost i mlade koji uce od njih. Ako zbog necega lose igrate, onda je to zbog ovoga. Te utakmice na jednu loptu se ne dobijaju uvek kvalitetom. That being said, mislim da malo precenjujete potencijal ove generacije. Ima tu dobrih igraca, ali mozda su samo dva tri pravi evropski potencijal.

              I manite se Vucica. Imam utisak da sta god budemo uradili u ovom periodu, bio fudbal ili bocanje ce biti pripisano njemu a to prosto nije u vezi sa istinom.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                That being said, mislim da malo precenjujete potencijal ove generacije. Ima tu dobrih igraca, ali mozda su samo dva tri pravi evropski potencijal.
                Sa ovim se potpuno slazem, to sam i rekao u nekom od prethodnih postova, ali opet mislim da bi naredne dve godine sa ovom ekipom mogli da budemo dominantni i da napravimo nesto znacajnije u Evropi.

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  I kada ste dobijali slabiji,uvek ste imali nekog iskusnog difference makera, Milojevica, Drobnjaka, Kecmana... Mislim da je Dule malo zastranio i odustao od tog koncepta gde ima igrace koji preuzimaju odgovornost i mlade koji uce od njih. Ako zbog necega lose igrate, onda je to zbog ovoga. Te utakmice na jednu loptu se ne dobijaju uvek kvalitetom. That being said, mislim da malo precenjujete potencijal ove generacije. Ima tu dobrih igraca, ali mozda su samo dva tri pravi evropski potencijal.

                  I manite se Vucica. Imam utisak da sta god budemo uradili u ovom periodu, bio fudbal ili bocanje ce biti pripisano njemu a to prosto nije u vezi sa istinom.
                  Leo, Bogdan, Bertans, Lucic, Drew i Milutinov mogu mnogo. To je pola tima + Gagic i Musli uz pravi nacin rada sa njima takodje mogu nesto pristojno da urade. Samo sto ne napreduju igraci ove sezone kao inace kod Duleta, jedino je Drew sredio neke stvari.

                  Ako Dule dodje na svoje doci cemo i mi.

                  Za Danila mi je zao, posle Barselone u gostima i Splita sam mislio da je sve u redu. Mislim da je Dule mogao jos malo da ga istrpi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Leo, Bogdan i Milutinov su igraci na koje sam mislio da ce biti evropske zvezde. Ostali ce biti role igraci, u najboljem slucaju u spanskim timovima van top 3, verovatnije Italija ili Rusija.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ja Bertansa jos uvek ne smatram igracem koji ce jednoga dana biti evropska zvezda. Jesta da ima strasan sut, ali ne mozes se samo na to oslanjati. Po meni on jos uvek ima jako puno nedostataka koje mora da ispravi ako zeli da nesto napravi od sebe.

                      Sto se Gordona tice, mislim da ce se za njega otimati najjaci evropski klubovi za godinu/dve ako ostane u Evropi.
                      Last edited by Ljuba90; 27-12-12, 15:05. Reason: Greska...

                      Comment


                      • Nama je bio prekopotreban igrac koji pokriva obe pozicije pod kosem i ja sam zadovoljan. Uz jos jedno pojcanje (Paunic?) ovaj tim ce biti veoma dubok i uz pravilan rad i malo srece mislim da ce ovo biti jos jedna uspesna sezona.

                        Nikada, ali nikada ne treba otpisivati Partizan.

                        EDIT:





                        Zajeban je ovo igrac

                        Comment






                        • Comment


                          • Mislim da imamo pravo pojacanje. Jos Paunic i ok je to. Drago mi je da se tim pojacava bez obzira na ispadanje iz EL. Moze i dalje nesto da se iscupa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovo znaci da Cakarevic definitivno ispada iz ekipe a verovatno i iz kluba. Sada imamo 3 petice, 2 cetvorke, 2 krila, 2 beka i 2 pleja. Fali nam jos jedan bek i dace Bog da to bude Paun. Cim bude stigao Cak vise nece biti medju prvih 12. Ovo takodje znaci i da od Velickovicevog dolaska nema nista.

                              Nadam se da ce ovog Francuza potpisati na nekoliko godina. Mozda bi se trebalo porazmisliti o dovodjenju jednog iskusnog pleja, jer Gordic moze komotno da se prebaci i na dvojku po potrebi. Mislim da smo na pleju najtanji, jer dok Leo igra dobro cela ekipa funkcionise, kada on stane, stanu svi. Jedino ako Gordic krene da igra za dva nivoa vise u nastavku sezone.

                              Comment


                              • Ovo tvrdoglavo forsiranje "buducih igraca", potpisivanje na vise godina u sezoni koja nam je biti ili ne biti, ima logiku samo ako je istina ono sto se suska, da dobijamo A licencu.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X