Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko srece nismo imali ove sezone , red je da nam se na F4 ovako nekako vrati



    Taman bi onda bilo posteno
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Dobro je sto Dasic dolazi , treba nam iskusan igrac pa kakav god on bio , nije ni on Bog zna nesto s godinama ali vidio je Evropu Jos kad bi Novica stigao
      Gde pise da Dasic dolazi?

      Comment


      • Andjusic i definitivno napustio klub
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Zaista mi nije jasan razlog zasto mu Dule nije dao neku sansu, bilo kakvu... Opravdano odlazi iz kluba...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ево вам обраћање Данила Анђушића јавности у вези свог статуса у Партизану, јесам Звездаш али ово је сасвим господски потез и све честитке Данилу
            Vođen isključivo sportskim motivima, pre godinu i po dana, došao sam u KK Partizan, odričući se lepe svote novca koja mi je po ugovoru pripadala u prethodnom klubu. Bio sam spreman i da prihvatim opciju višemesečne pauze, ushićen i počastvovan zbog poziva iz našeg najtrofejnijeg kluba da treniram, usavršavam se, igram Evroligu pred "grobarima", osvajam trofeje.

            Trudio sam se da uvek pružim sve od sebe, na treningu, utakmicama, radom i ponašanjem. Ni jednog trenutka nisam došao u sukob, niti bilo kakav konflikt ni sa jednom osobom u klubu. Posle prošle sezone u Partizanu i reprezentativnog leta, trudio sam se da na treninzima i ukazanim minutama na utakmicama izborim mnogo bolji položaj u veoma mladom timu, ali nisam uspeo da ga promenim.
            Odluku trenera o mom statusu poštujem, iako se ne slažem sa njom.
            Zato smatram da je u ovom trenutku za moju karijeru, posebno želju da sačuvam status reprezentativca, što je san svakog sportiste, najbolje da promenim sredinu, odem tamo gde ću igrati. Motivi ove teške odluke za mene su isključivo sportske, a nikako finansijske prirode, kao i kada sam dolazio u Partizan, tako i ovog puta.
            Nikada neću zaboraviti sve svoje saigrače, sjajne ličnosti, u ove dve sezone, sve trenere sa kojima sam radio, medicinsko osoblje, sve ljude zaposlene u klubu, sportskog direktora, predsednika, sa kojima mi je bila velika čast i zadovoljstvo da se radujem pobedama, nacionalnom Kupu i prvenstvu, ali i da tugujem u porazima.
            Nikada neću zaboraviti ni "grobare", njihovu podršku i ljubav, bilo kada smo pobeđivali, ili gubili, posebno upućene na moju adresu, u ovim teškim nedeljama za mene. Hvala im i bez patetike, svestan sam da takvu podršku više nikada neću imati, takvo navijanje, atmosferu, priliku i čast da budem deo svega toga, ali ću i dalje, kada mi to obaveze dozvole, biti sa njima u "Pioniru", jer deo mog srca uvek ostaje tu.
            Izvinjavam se svim predstavnicima medija, sa kojima sam uvek imao korektan odnos, što ne želim nikakvu medijsku pompu u ovim za mene teškim danima, zbog čega se i obraćam isključivo na ovaj način, preko društvene mreže dostupne svima, iznoseći jedino istinite motive za ovu moju odluku, uz zahvalnost i nadu da će imati razumevanje, kao i svi ljudi dobre volje u klubu i oko njega, "grobari" posebno

            Comment


            • To sam vec procitao, stvarno prst gore za njega, decko je sve lepo objasnio, sad ostaje ova druga strana da se izjasni...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Znaju li se neki tehnicki detalji? Jel je iskoristio mogucnost raskida ugovora zbog neisplacenih plata ili je samo dogovoren raskid? Koliko znam on je imao ugovor na jos 3 sezone...

                Svakako ne bas prijatna vest ali ako znaci dolazak nekog kos igraca moze da se istrpi ali nesto ne verujem u pojacanja na toj poziciji...
                Samo ne znam sta Cakar crni ceka? Idi covece pa da zakljucamo vrata posle...

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Zaista mi nije jasan razlog zasto mu Dule nije dao neku sansu, bilo kakvu... Opravdano odlazi iz kluba...
                  Jednostavno ima ispred sebe dva igraca koja kidaju u odbrani. Realno je Danilo tu treci po kvalitetu, ali ja mislim da je moglo da se nadje mesto za njega.

                  Mnogo mi je drag igrac i zelim mu sve najbolje u karijeri.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Jednostavno ima ispred sebe dva igraca koja kidaju u odbrani. Realno je Danilo tu treci po kvalitetu, ali ja mislim da je moglo da se nadje mesto za njega.

                    Mnogo mi je drag igrac i zelim mu sve najbolje u karijeri.
                    Treba neko i kos dati.Sam je pobedio Split(21 poena za 15 minuta).
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • Originally posted by Aleksa9 View Post
                      Vladimir Dasic od sl. nedelje u Partizanu.
                      Insajderi, ubuduće nas poštedite "proverenih" informacija.




                      Što se Danila tiče, moj stav je jasan -uvek preferiram igrače sa poenima u rukama neko kamenjare. Jbg, Dule preferira ove pit-bulove koji kidaju u odbrani, a Gagi se savršeno uklapa u taj profil iako je napadački ograničen kao terasa.

                      Comment


                      • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                        Insajderi, ubuduće nas poštedite "proverenih" informacija.
                        Bio je jako blizu Partizana, trebao je biti jednoipogodisnji ugovor.Jos uvek nista nije iskljuceno.
                        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Jednostavno ima ispred sebe dva igraca koja kidaju u odbrani. Realno je Danilo tu treci po kvalitetu, ali ja mislim da je moglo da se nadje mesto za njega.

                          Mnogo mi je drag igrac i zelim mu sve najbolje u karijeri.
                          Tacno je to, a Dule ne voli lenjivce u odbrani, ne preferira takve, ali brate da je moglo da se nadje mesta, moglo je. Mada mi je Miko napomenuo da je imao Dule konflikt sa njegovim caletom, mozda je i to razlog, ne znam. U svakom slucaju, za njega je najbolje da ode, treba decko da igra, a to nece imati kod Duleta nazalost.

                          Sve najbolje mu zelim, ima decko potencijal, i ne vredi da to propadne tako sto ce sedeti na klupi.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Aleksa9 View Post
                            Treba neko i kos dati.Sam je pobedio Split(21 poena za 15 minuta).
                            Vau! Da ne ispadne da se podsmevam Danilu, jer ga zaista postujem, ali on zna samo da opali za tri poena. A ni to ove godine nije radio na vrhunskom nivou. U odbrani je stvarno najslabiji igrac kojeg sam ja gledao u poslednje vreme.

                            Milosav je nas najbolji igrac ove sezone. Dosta je bolji i u napadu nego kod Vlade. Bogdan je pre povrede pokazao koliko moze, a u odbrani je takodje pitbul. Da ne pricamo o tome ko je veci potencijal...

                            Opet kazem, ja bih nasao desetak minuta za Andjusu. Cinjenica je da on zeli mnogo vise od toga i nema na cemu da mu se zamera.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Vau! Da ne ispadne da se podsmevam Danilu, jer ga zaista postujem, ali on zna samo da opali za tri poena. A ni to ove godine nije radio na vrhunskom nivou. U odbrani je stvarno najslabiji igrac kojeg sam ja gledao u poslednje vreme.
                              Nije baš da zna samo da opali van 6.75. I kako da bude konstantan kad igra 8 minuta po meču? Ima sasvim solidan prodor i dribling, recimo u tom segmentu je miljama ispred Gagija koji 5 sekundi pre nego što krene u prodor već odluči šta će da uradi pa ako prođe- prođe ( a obično se završi tako što se zakuca u tri protivnička igrača). Nikakva improvizacija kod Milosava, kreativnost nepoznat termin.

                              Na kraju krajeva, Dule je šest godina trpeo Tripkovu odbranu, pa ne vidim zašto nije mogao Anđušinu. Ali OK, daj da pravimo igrača od Bogdana onda, ovo je možda i dobra odluka za obe strane.


                              Nego, ono što je mnogo bitnije. Na ovo malo utakmica što sam gledao (ne računajući ove aždaje u Evroligi), mi se bukvalno raspadamo. Katastrofa to izgleda, dođe ti da zamrziš košarku.

                              Da poentiram:
                              Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Milosav je nas najbolji igrac ove sezone.
                              Jasno je u kolikom smo onda kanalu.
                              Last edited by 3 sekunde u reketu; 25-12-12, 00:54.

                              Comment


                              • Vi grobari ocajavate, kakva katastrofa, a jebote imate skor 10-5 u ovako ujednacenoj i solidno jakoj ligi.Ovako mlad tim, gde je vecina igraca ili dobila prvi put neke vece uloge ili prvi put igra veliki broj jakih utakmica.Tim jeste talentovan, a odlika(ako se tako moze reci) mladih timova je da najcesce u zavrsnicama popustaju.To je sasvim logicno i to sto su to bili porazi, ne znaci da oni nemaju petlju ili ne znam vec sta.Jedini problem Partizana u vezi sa ovako mladim timom je eventualni ne ulazak u EL, jer ce onda biti veliki problem sta i kako sa dugovima.

                                No, ipak bi do kraja sezone ovaj tim da sazri i nekako se dokopa 2.mesta, jer Igokea gotovo sigurno nece u EL, oni tamo jos uvek ni ne razmisljaju o tome, a i jos mnogo toga ih sprecava da igraju naredne sezone EL.Iskreno, ne znam dal bih voleo da igrate naredne sezone u EL, ali svakako da ovaj tim nije razocarao do sada, stavise, negde je otisao i iznad ocekivanog.
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X