Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thomas je odigrao svoju poslednju utakmicu za Partizan. Fala kurcu...

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Thomas je odigrao svoju poslednju utakmicu za Partizan. Fala kurcu...
      Voleo bih da nije jedini ali bar nesto.

      Mada ne verujem ni da cemo se nesto preterano usreciti sa Gordicem.
      sigpic

      Comment


      • Ovo je po meni odlicna vest, gore od Tomasa ne moze. A inace, moj brat je ortak sa Gordicem i najveca zelja mu je da obuce Partizanov dres jer je velika Grobarcina. Verujem u njega i barem me je ova vest malo oraspolozila veceras.
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Hitno vratiti onog Radonjica za kondicionog, ovaj novi nas je toliko lose spremilo da je to zlo, ne prodje nedelja da se neko ne povredi, nismo imali ovoliko povreda za 10 godina.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Gordic je 10 puta bolji igrac od Thomasa...ma i vise.

            Veliki upgrade bi i ja bio, a kamo li Nemanja.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Gordic je 10 puta bolji igrac od Thomasa...ma i vise.

              Veliki upgrade bi i ja bio, a kamo li Nemanja.
              Ej, zagrevanje brate i covek ide na levi ulaz sam ko duh i polozi uspesno ja zanemeo, nisam znao da je u stanju to da izvede. Najlosiji igrac KK Partizana u istoriji, Vukasin Aleksic je za njega Stokton licno i personalno.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Gordic je 10 puta bolji igrac od Thomasa...ma i vise.

                Veliki upgrade bi i ja bio, a kamo li Nemanja.
                Imam problema sa kolenima ali sam bio dobar plej i sigurno bih bio 10x bolji od Thomasa.

                Ne znam, ne uliva mi poverenje. Mislim da nam treba stranac sa poenima u rukama i neko ko ce da smiri igru na pravi nacin. Daj boze da me razuveri jer ni Leo nije konstantan i u teskom je kanalu.
                sigpic

                Comment


                • Nesaro, ja verujem da je bolje kada dodje igrac koji zna sta je Partizan, zna sta su navijaci i zna ko je i sta je Dule a uz to je veliki Grobar

                  Nemanja je dobar igrac, pratila sam ga par puta uzivo dok je igrao za Buducnost i fantasticno ce pojacanje biti opet kazem uz Duleta moze samo biti bolji, mnogo sam srecna sto on dolazi. Mnogo bolje resenje nego da rizikujemo opet sa strancem pa omasimo sem ako nije neki provereni.



                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Nesto gledam, mislim da sa tandemom Musli-Gagic ne mozemo da izguramo sezonu na pravi nacin. Neverovatno koliko su u stanju da se izgube jos su tu i povrede.

                    Mada tu ne krivim nikoga, jednostavno nema dinara u SD Partizan, krpimo se kako moramo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Gordic je odlican back up ali sam ja misljenja da nam treba kombo crnac sa poenima u rukama, da kad nemamo resenj uzme i sutne iz driblinga i pogodi svaku drugu. Gordon se popravlja ali njega prihvatam samo ako potpisujemo Novicu jer je on strasno neinteligentan igrac koji igra za statistiku a nije klasa.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Leo nije konstantan zato sto je umoran. Nama samo treba igrac koji nece zasrati sve dok menja Lea.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Leo nije konstantan zato sto je umoran. Nama samo treba igrac koji nece zasrati sve dok menja Lea.
                          Razumem ja to ali ima bas kardinalne greske. Moraju svi da se srede podhitno vec u cetvrtak.
                          sigpic

                          Comment


                          • Krivo mi je sto smo se jajarili za Pulena i Brauna zbog sitne love ali da nemamo para, nemamo.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Krivo mi je sto smo se jajarili za Pulena i Brauna zbog sitne love ali da nemamo para, nemamo.
                              Jbg, zato nas biju Covicevi sa sve Vukoicicem na klupi. Da je ostao Pesic pa da nekako i progutas.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Jbg, zato nas biju Covicevi sa sve Vukoicicem na klupi. Da je ostao Pesic pa da nekako i progutas.
                                Filip Covic i Pehar hodajuci les Bozic su licno Dijamantis za Tomasa, a Roberts je modifikovani Lebron za Gordona.
                                Dovodis crnce za jednu sezonu, to bre mora da pravi razliku, da nosi ovu decu.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X