Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav svima! Upravo se registrovah i nadam se dobrim i konstruktivnim diskusijama. Veliki sam navijac Partizana pa je stoga moj prvi post bas u ovoj temi.

    I ja se nadam nekim vecim pojacanjima skorije. Mozda je i bolje da se malo saceka nego da se pogresi kao protekle dve godine pa posle bude jos gore. Ja imam ogromno poverenje u Vujosevica i siguran sam da covek zna sta radi. Imali smo finansijskih problema svih ovih godina pa smo i pored toga uvek bili najbolji i bicemo opet. Na zalost, u ovoj zemlji se dugogodisnji uspeh nekog kluba i prezentovanje drzave kroz evroligu ne vrednuje puno, pa smo onda i dalje prinudjeni da se krpimo i jedva sastavljamo kraj s krajem, dok klub koji nista nije osvojio poslednjih 15 godina ima para ko blata i dovodi skupe igrace. ;)

    Imacemo mi ove godine dobru ekipicu, uz jos par stranaca bice to respektabilna ekipa. Lucic ce ove godine da bude sigurno jedan od nosilaca igre, Milosavljevic je vec "oformljen igrac" da tako kazem, od Cakarevica i Anjdjusica treba ove godine ocekivati puno, a siguran sam i da ce neko od ovih klinaca pokazati svoj raskosni talenat.

    Citam ovu temu, prica se o pljuvacini sudija, gepekovanju i slicnim glupostima. Pa ja ne znam da li postoji veci pljuvac i provokator od Milana Gurovica koga kolege iz Zeleznika sada imaju na klupi. ;)

    Partizan forever!

    Comment


    • Originally posted by KERSDRS View Post
      I ja kazem, osvajte sigurno..
      Posle 11 godina covek se navikne.

      Dobrodosao Batman za pravi klub navijas

      Comment


      • Originally posted by trigger View Post
        Posle 11 godina covek se navikne.

        Dobrodosao Batman za pravi klub navijas
        Kako se navikne, tako se i odvikne Dobrodosao Batman na forum, koja je partizan sila kad i batman navija za vas

        Comment


        • Originally posted by KERSDRS View Post
          Kako se navikne, tako se i odvikne Dobrodosao Batman na forum, koja je partizan sila kad i batman navija za vas
          Istina,Radnicki se dobro pojacao bice borbe sa njima.

          Comment


          • OK, dosta prozivke.

            Dobrodosao Batman, nadam se da ce ti biti prijatno.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              I ja kazem, osvajte sigurno..

              Cemu toliki optimizam prijatelju? Zadnji put ste uzeli titulu kad je Slobo bio predsednik...

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Cemu toliki optimizam prijatelju? Zadnji put ste uzeli titulu kad je Slobo bio predsednik...
                Sada je Dacic premijer

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Sada je Dacic premijer
                  Covek bio predsednik KKP :ajde jebo te:

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Cemu toliki optimizam prijatelju? Zadnji put ste uzeli titulu kad je Slobo bio predsednik...
                    Pa prijatelju, ja sam optimista. Nemojte o politicarima iako oni imaju izuzetnu vaznost u sportu, zaobidjimo ih ipak.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Covek bio predsednik KKP :ajde jebo te:
                      Ma zajebavam te jebo te konj!

                      Comment


                      • Meksikanac i Argentinac na probi u Partizanu

                        http://www.mondo.rs/s255797/Sport/Ko...Partizanu.html
                        sigpic

                        Comment


                        • Samo tovari decurliju

                          Comment


                          • Kako se to napali kad veliki, najveci odrzi govor. Jebem li ti sunce, bice silovanja, bice.

                            Comment


                            • Od ovog meksikanca mozda i bude nesto,al koji ce nam vise ti mladi perspektivni centri dajte nekog proverenog ,imamo 5 centara a nijednog krilnog.

                              Comment


                              • Sve ce to doci na svoje. Setite se koliko su FMP i Zvezda bili jaci od 2001. do 2005. dok su im treneri bili Sagadin, Sakota i Djurovic, pa smo ih opet dobijali, iako smo realno imali slabiju ekipu. Kontinuitet i dugogodisnji rad pobedjuju sve. Moze Zvezda/Zeleznik da se nada da ce nesto uraditi sa ovim pojacanjima, ali slaba vajda. Nije sve u parama i zvucnim pojacanjima, ima nesto i u razmisljanju. Nije Dule dzabe rekao: "najbolja ekipa nije ona koja ima najbolje i najskuplje igrace, vec ona koja najbolje deluje kao tim". ;)

                                Mislim da Partizan, a ni mi navijaci, trenutno nismo bas svesni snage i umeca ovih klinaca. Mozda trenutno nemamo tim za Evropu, ali za domace trofeje nam jace od ovoga ne treba. U jadranskoj ligi ima nekoliko ekipa koje su onako, da kazem "ozbiljnije", u nasem sampionatu su to samo Radnicki i Zvezda/FMP.

                                Bice to sve ok, tako je svake godine, drugi se pojacavaju, mi tapkamo u mestu pa opet na kraju osvojimo sve sto treba. Sale, Tosa i Dule nisu vesla sisali, naci ce oni prava resenja. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X