Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Njega na pozajmicu u neki klub iz prve lige Srbije, ni on za NLB jos spreman a kamoli za Evroligu... Ako bi ostao u Partizanu mozda nece dobit dovoljno vremena da se afirmise kao pravi igrac, mozda tek sledece god, mada cak i tad je diskutabilno... Da je talenat veliki tu, to niko ne osporava..
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Pa dobro mozda ga ubaci u igru u NLB kada igrate protiv relativno slabijih ekipa,mada mislim da ne postoje slabije ekipe,dok evroligu tesko,msilim da tu nece uci ni sekund... Mozda i ostane u Zvezdi,ako mu ne plate,mada i tu velika konkurencija u Cvetkovicu,Covicu koji ce igrati zbog cala,i nedovica,mada vidim vise nedovic igra dvojku mada ja mislim da mu je prirodna pozicja play

      Comment


      • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
        Pa dobro mozda ga ubaci u igru u NLB kada igrate protiv relativno slabijih ekipa,mada mislim da ne postoje slabije ekipe,dok evroligu tesko,msilim da tu nece uci ni sekund... Mozda i ostane u Zvezdi,ako mu ne plate,mada i tu velika konkurencija u Cvetkovicu,Covicu koji ce igrati zbog cala,i nedovica,mada vidim vise nedovic igra dvojku mada ja mislim da mu je prirodna pozicja play
        Bas suprotno, Nedovic nema dobru percepciju i nikad nece moci da bude pravi plej, i to je Kari uvideo i gura da postane zver na poziciji dva, sto je odlicno, mi odavno nismo imali tako brzog igraca sa takvim fizickim predispozicijama... Decko ce, ako se dokaze ove sezone, glatko do reprezentacije dogurati... Ja sam rekao u vezi Miljenovica, vise nije ni NLB( sada ustvari ABA) liga tako naivna, plus Makabi je sada tu, tesko da ce on sekunde imati u Partizanu u ABA ligi. Jaramaz pre svega ce imati prednost a ni on nece imati bog zna kakve minute, mada to sve i od njega zavisi, jer se odlicno pokazao u pripremnim tekmama..
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Miljen se nece vratiti u Zvezdu,ne moze on Covketa ocima da vidi,ali nije to tema...

          Jos se ne zna sta i kako sa njim ciniti...ja bih voleo da ostane kod nas i da dobija minute kad god je to moguce...a Pera neka dize pehare

          A i ako ode na pozajmicu,neka se vrati za domace prvenstvo,gde bi mogao bez problema da bude back-up play...

          Comment


          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
            Bas suprotno, Nedovic nema dobru percepciju i nikad nece moci da bude pravi plej, i to je Kari uvideo i gura da postane zver na poziciji dva, sto je odlicno, mi odavno nismo imali tako brzog igraca sa takvim fizickim predispozicijama... Decko ce, ako se dokaze ove sezone, glatko do reprezentacije dogurati... Ja sam rekao u vezi Miljenovica, vise nije ni NLB( sada ustvari ABA) liga tako naivna, plus Makabi je sada tu, tesko da ce on sekunde imati u Partizanu u ABA ligi. Jaramaz pre svega ce imati prednost a ni on nece imati bog zna kakve minute, mada to sve i od njega zavisi, jer se odlicno pokazao u pripremnim tekmama..
            Nego, zanima sta ce biti ove godine sa Bogdanovicem,jer sada i Jaramaz tu, videcemo jel ce dobiti neku minutazu ove sezone ili ce ga pripremati za sledecu???

            Comment


            • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
              Nego, zanima sta ce biti ove godine sa Bogdanovicem,jer sada i Jaramaz tu, videcemo jel ce dobiti neku minutazu ove sezone ili ce ga pripremati za sledecu???
              Bogdanovic je trenutno povredjen,ali nije nista strasno. Neverovatan je talenat,ali je lude glave...On ce definitivno dobijati sansu ove sezone.

              Comment


              • Ne sekirajte se vi za nase talente. Partizan ne upropastava mlade igrace. Znace Vlada i ekipa sta i kako, a i Dule je tu na telefonskoj liniji ako zatreba.
                sigpic

                Comment


                • Comment


                  • http://www.b92.net/video/videos.php?...&nav_id=547681

                    Evo vam i jutrosnje gostovanje na b92.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Ljudi, u sto vecem broju na Helios da bodrimo ovaj fenomenalni tim!
                        sigpic

                        Comment


                        • Koja je ono dominacija nad evroligaskim timom... Definitivno, ovo moze biti najjaci tim u poslednjih pet godina, mozda cak i jaci od tima koji je Dule poslednji put vodi sa Mekejlebom, Maricem i kompanijom...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ne treba se zaletati, polako. Svakako da treba da budemo optimisti jer ovo fenomenalno izgleda ali idemo mec po mec da pratimo i analiziramo. Po imenima ce ovo biti mocan tim ali treba ostati na zemlji i sto cesce biti u Pioniru.
                            sigpic

                            Comment


                            • Momci, zna li ko u koliko sati pocinje utakmica protiv Heliosa?(znam da je u sredu, samo me zanima termin, da vidim mogu li ikako doci...)

                              Comment


                              • U 20.00. Ako ne bude 5 000 bruka za sve koji ne dodju !!!

                                Comment

                                Working...
                                X