Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbitnije je sa ovim klincima uci u finale ABA lige.

    Pojacanja ce nam dolaziti i u septembru,a postoje sanse i za nekog povratnika u januaru

    Comment


    • Zivo me interesuje gde ce se ove godine odrzati final four jadranske lige. Mislim da bi ove godine zavrsnica trebala biti organizovana negde u Srbiji, jer su se u medjuvremenu svi ostali izredjali.

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Najbitnije je sa ovim klincima uci u finale ABA lige.

          Pojacanja ce nam dolaziti i u septembru,a postoje sanse i za nekog povratnika u januaru
          Novica?
          sigpic

          Comment


          • Ja koliko sam cuo da nema sanse za Novicu , da dobija dosta vece ponude u Spaniji ali da nece igrati dok se ne oporavi sto je ponovo negde u januaru
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Novica?
              Sacekajmo januar

              Nisu to insajd informacije,nego cista logika A i velika moja zelja

              Comment


              • Sad nesto razmisljam. Najiskrenije bih voleo da dovedemo Mehika i da on,Leo i Miljen budu plejevi. Ostale pare spucati na dve zivotinje pod kosem i to je to.

                Gutierrez moze da igra odbranu na EL nivou,to je najbitnije.

                Sve u svemu bice mnogo zanimljiva sezona sa ovom nasom decurlijom. Ja prezadovoljan

                EDIT: I dalje razmislja na temu Horhe-a. I iz fazona sam da se ubijem ako ga ne potpisemo

                A izgleda da ce ako zadovolji na pripremama ugovor da bude na 3 godine

                Comment


                • Legao bi lepo Gutijerez ali Argentinac nam ne treba nikako i te 5-ice treba izbalansirati. Nisam za pravljenje 4-ke od Muslija, ne znam. U svakom slucaju 2 klasa igraca prekopotrebna na 4 i 5.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma Argentinac ako se pokaze na pripremama-super. Ne razmisljam o njemu uopste.

                    Ali zato bih Meksikanaca pre uzeo nego Fishera,Washingtona,Pullena i svih ostalih o kojima se spekulisalo.

                    Mislim da ce Dule da se zaljubi u njega i da cemo ga potpistai.

                    Comment


                    • Verujem da ovaj ostaje, bas dobar osecaj imam.

                      Najsladje bi bilo da iskopa na 4 i 5 dva anonimusa i napravi od njih sto je od Marica i ekipe, tata.
                      sigpic

                      Comment


                      • http://en.wikipedia.org/wiki/Pacific...er_of_the_Year

                        U zanimljivom se drustvu covek nasao... Poslednjih godina bez greske izbor bi bio...
                        Moglo bi biti nesto od njega...

                        Comment


                        • Zato je Dule kralj, od anonimusa ume da napravi vrhunskog igraca i onda, em imamo dobrog igraca za narednih par godina em nas nista ne kosta prilikom kupovine. Jbg, mora se tako kada nemaju para da kupe gotove igrace, onda moraju da raspolazu onim sto imaju.

                          Comment


                          • Prvi napad, idemo, krug za Urosa.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Prvi napad, idemo, krug za Urosa.
                              Koji ce nam on ku*ac? Godinu dana covek nije igrao i tvrdim da sada nije nista bolji od Andjusica.

                              Ako on dodje,a Milosav se ne proda stvarno cu da popizdim.

                              Comment


                              • Napisao sam onako, palo mi na pamet da napisem. Mnogo si izgoreo.

                                Comment

                                Working...
                                X