Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • Znaci on ce nam biti pojacanje na petici?

      Comment


      • Ma jok bre..

        Mada nikad se ne zna

        Comment


        • Au,koja bezidejnost u napadu...uzas,Cakarevic o5 radi gluposti u napadu(kao i uvek) samo sad je jos i u odbrani poceo da lose cuva igraca...

          Comment


          • Koje oni zicere promasuju pa to nije normalno. A ovog raduljicu ne treba pustati u igru.

            Comment


            • Apsolutno se slazem sa tobom,Raduljica je jeziv,ja sam to govorio jos od pocetka,a svi "Radule je ovo,Radule je ono..."nemam nista protiv decka(naravno),ali cinjenica je da se ne zalaze dovoljno,da ne trenira,jer nista nije napredovao,cak sta vise nazadovao je...

              Comment


              • Bilo bi i dobro da samo raduljica lose igra al u ovoj utakmici svi deluju kao da prvi put igraju kosarku.Razlika samo raste.

                Comment


                • Ali deluju ko da ih bole...Tesko cemo mi sa Armanijem,a jos ako ih i krene sut... :S

                  Comment


                  • Vreme je za ciscenje!!!

                    Comment


                    • Originally posted by M-POT View Post
                      Vreme je za ciscenje!!!
                      Say again?

                      Comment


                      • Al kad vidim onaj inteligentan pogled naseg trenera odma mi je lakse.

                        Comment


                        • Koje fore prodaje Pera Drejperu, neke stvari sa basketa nikad ne prolaze

                          Comment


                          • Ljudi,nije Vlada kriv,pa sa tim igracima nista ne bi mogli ni Dule,Pop,Fil...

                            Comment


                            • Originally posted by VuK023 View Post
                              Ljudi,nije Vlada kriv,pa sa tim igracima nista ne bi mogli ni Dule,Pop,Fil...
                              Sta pricate bre vi? Sa kojim igracima? U onoj grupi cemo verovatno ici dalje igramo lagano u ABA ligi sta ste vi umislili da cemo vec da osvojimo evroligu?

                              Comment


                              • Raduljicin indeks korisnosti je -18.

                                EDIT: Skoro svi su u minusu.
                                Last edited by .....; 17-12-11, 19:59.

                                Comment

                                Working...
                                X